0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızıma kocam mıknatıslı perde toplayıcı vermiş miknatisinii bulamadım 20 dk felan oldu miknatisinin çıktığını bile bilmiyordum acaba manasında cikarmi yutmuş olsa bile çok kötüyüm yrdim edin 

image

11 Cevaplar

+1 oy
(2,047 puan) tarafından
Baska bi mıknatısı midesine tut bakalım yapışcak mı her yerine dene bağırsaklarına falan tut yemek borusuna boğazına tut, tutarsa yutmus demektir, canım tutarsa hemen doktora götür mıknatıs cok tehlikeli. 
tarafından
Ayni fikir +++artii
(2,047 puan) tarafından
Kızlar benım kızım 5 aylıkken tesbih imamesi yutmus kakasından cıkınca farkettim o gün bugündür cok dikkat ederim
(1,635 puan) tarafından
İmame yine ince uzun çıkar kolayca ama mıknatıs biraz zorlar belki çıkmayabilir bile
(2,047 puan) tarafından
Vücuttaki demiri emiyormus yüzden mıknatıs yutmasını hep uyarır doktorlar
(1,635 puan) tarafından
Yemek dışında değişik bişey girmemeli zaten vücuda. Ama mıknatıs apayrı bişey. İnşallah yutmamıştır kuzucuk
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ay Allah korusun ınslalah yutmamistir sen yine de ara ufak birşey ya kaçmıştır bir yerlere
tarafından
İnşallah ama bişey olurmu yurda bile çıkarmı
(3,139 puan) tarafından
Yanı yutsa bile orası garanti değil. Eşim bebekken yaka ya iğne takılır ya ondan yutmuş dışkısında çıkmış Allahtan ama garanti değil. Sen yinede şimdilik kötüyü düşünme ara iyice bulamazsan hastaneye gidip film cektirin
0 oy
tarafından

Yutmus olamaz bence ,

Ama istersen bir hastaneye götür film fallan cektirsinler
tarafından
Hastahaneye götürmek istemiyorum ya yoksa virüs felan kaparsa
tarafından
İnşallah yutmamistir, ...
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Yutmamıştır inşallah canım ya kaç aylık 
tarafından
10 bucuk
(2,679 puan) tarafından
Çıkarabilir mi acaba mıknatısı ordan
0 oy
tarafından
Yutmus olsa bile zor cikarir onu kakasiyla birlikte. Ins yutmamistr
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ay rabbim korusun takip et buyuk abdestini saga sola iyice bak biyere dusmustr belki
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Zannetmiyorum yutmamıştır büyük sanki mıknatıs agzına alsa yutamaz diye düşünüyorum bnim fikrim 
0 oy
(157 puan) tarafından
Ayy canım inşallah yutmamistir. Dün ben de yaşadım aynısını.banyoya gidecektim kizim uyandı birden örümceğine koydum eline de ıslak mendil verdim ki hışırtısıyla oynasin diye. Neyse banyodan çıktım ki kizin burnu akmış gözleri kızarmış baktım ki mendilin o yapışkan yeri koparmış yutmuş bı kısmını. Ne yapacağımı şaşırdım boğazına yapışmış. Uğraşarak çıkardım en sonunda da oda rahatladı bende rahatladım
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım inşallah yutmamistir her yeri iyice ara.. bebeğine de dikkat et bu aralar bi sıkıntısı olursa mutlaka götür doktora 
0 oy
tarafından
Inşallah yutmamıştır ya ginede bi hastaneye goturun bence ne olur ne olmaz b uulamadiysan
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ayyy inşallah yutmamıştır buldun mu canım 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 283 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,121 puan) tarafından soruldu

380,086 soru

11,378,630 cevap

34,864 kullanıcı

...