0 oy
1,249 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından

Kızlar yarin 36 haftalik olcam bebegim baş gelis ama aşağı inmemis doktor tansiyonum yüksek oldugu icin 37 haftaya kadar bebek inmezse suni sanci verelim yine inmezse sezeryana alcam seni dedi. Açılmam hic yok büyük ihtimalle sezeryan olcam.

Normal olmasını çok istiyodum. Gün yaklaştıkça korkmaya başladım belden uyuşturma degilde komple bayiltiyolar ya o şekilde yapilmasini istesem yaparlar mi cunku panik oldum şimdiden. O an panikten hem tansiyonumda fırlar benim.

6 Cevaplar

0 oy
(2,064 puan) tarafından
Korkma cnm sezaryen oldum bende keşke başta Sezeryan olsaymışım dedim rahat geçti benm inşallah seninde öyle geçer 
(213 puan) tarafından
Sonrasinda zorluklari ne oluyo sezeryanin mesela kac gün sonra banyo yapabildiniz yada kilo vermeniz kolay oldu mu
(2,064 puan) tarafından
Cnm ben 15günde kendi kiloma döndüm bende  suni sancdan sonra sezaryen oldum keşke başta olsaymışm  valla zorluğu senin elinde cnm bol yürüyüş ve sıvı çok tüketceksin daha çok toparlıyor insan kendini ozaman
(213 puan) tarafından
Suan tasiyondan dolayi bol bol yürüyorum suyuda gunde 2.5 icmeye calisiyorum dogumdan sonrada bebekten firsat bulursam yürüycem insallah
(2,064 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence sezeryan daha rahat canım onca sancı çektim sonra sezeryana aldılar şu kelimeyi söyledim şükürler olsun demiştim korkma hiç korkulcak bişey yok
(213 puan) tarafından
Ama banada suni verecekler hic acilmam yok bende bosuna cekersem sanciyi hem aci cekip hemde sezeryan olup dogumdan sonra dikis acisi cekcem o bana korku veriyo
tarafından
Bebeğini kucağına aldığın an hepsini unutuyon
(213 puan) tarafından
İnsallah saglikla gelsin oğlusumda cekicez artik acisinida napalim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Tabıkı yaparlar canım kı zaten sen bu psıkolojıyle spınal yapamazsın.Uyuman lazım ayrıca korkma her acı sancı gecıcıdır Allahın izniyle 
(213 puan) tarafından
Tesekkür ederim insallah kolay olur
(8,328 puan) tarafından
Olur canım korkma aksamına kendıne gelıyosun 1 hafta ıcınde de kalkıp ısını gucunu yaparsın.
0 oy
(673 puan) tarafından

Korkutma kendini sadece hayırlısını iste benim ikinci gebeliğim ilk gebeliğim 4 yıl önce epidural sezeryanla oldu nasipse şuan 36+1 hamileyim yine sezeryan olcak evet ikinci gebeliğim olmasına rağmen korkmuyor değilim ama biz anneyiz sonuçta ve sag salim bebişlerimizi kucagımıza alacak olmamız daha önemli bence sezeryan senin düşündüğün kadar kötü değil sonuçta anne oluyosun tabi ki zorlukları olcak ama emin ol korktuğunu kadar degil:)) hayırlı doğumlar.. .

(213 puan) tarafından
Saolun moral oldunuz gercekten Allah sizede hayirli dogumlar nasip etsin
(673 puan) tarafından
Amin cnm ne demek hepimize hayırlı doğumlar inşallah
0 oy
tarafından
doktorunla konusmalisin canim korkma sonunu düşün bebegine kavusacaksin oyle kötü bisey degil seseryan
(213 puan) tarafından
Sali gunu gidicem bakalim hayirlisi
tarafından
inşallah cok kolay doğumun olur canim
0 oy
tarafından
Inan hissestmiyisun bile velden igne vurulurken korkulcek bisey yok inan bende normal istiyodum ama bebek tersdi benim onun icin sezeryanla oldu hem sezeryan olcaksa sunii sanciyi cekmene gerek yok bence
(213 puan) tarafından
Suni sanciyla asagi inme ihtimalin var o yuzden en son care sezeryan diyo doktorum suniyi deneyelim dedi
(213 puan) tarafından
Bide ilk gebelik oldugu icin sezeryani bende istemiyorum normal olsa hem daha kolay toparlanirim diye düşundüm ama hayirlisi bakalim nolcak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
0 oy
26 cevap 356 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 910 göst.

380,178 soru