0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Bahsettim dün kızlar eşimin uzak durduğundan bugünde işten gelmiş hoşgeldin diye öpecektim kendimi kötü hissediyorum başım ağrıyor virüs ten yaklaşma dedi zaten dün öküz gibiydin hergün öptüğüm hoşgeldin dediğim insan bugün virüs gelmiş aklına sanırım aklım almıyor bu tavırlarına artık 

7 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Kız bahane asil vrüs ondadir o dişardan gelmiş
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından

Iki haftadır grip oldum diye yatak ayıran bir kocam var gerciyi işine gelince grip olmam onun için bisey değiştirmiyor :(

(85 puan) tarafından
Ne kadar tuhaf bu zamana kadar virüs yokmuydu bugün mü virüs var çok ilginç ler seninki ayrı Bi ilginç
(85 puan) tarafından
O zaman kanka olsaydık niye evlendik
(274 puan) tarafından
Aman boşver bacım erkekleri anlamak zor işlerine gelince karısı gelmeyince bahaneler cok
(85 puan) tarafından
Aynen öyle vala nefret ettim bu erkek milletinden
(274 puan) tarafından
Valla bizimki ailesi bi bıraksa aramızı bozmak için bahaneler uretmeseolcak ama yok bende onlara inat kocamintavrına inat sabrediyorum amaçlarına ulasamiyacaklar
0 oy
(327 puan) tarafından
Şüphemi duyuyorsun niye boyle sence kadınlar hisseder 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Normal bence su ara herkes cünkü istemese de stresli bu virüsten dolayı 
0 oy
tarafından

Adam kotu bisey dememis ki bozimkide eskiden sarilir operdi simdi diyo hamilesin bisey falan olur diyo buseyi bile opemiyo kizim senide cok ozledim ama korkuyorum diyo

(85 puan) tarafından
Zoruma gitti hergün öpen bugün böyle
tarafından
Yok canim bunda kotu bisey yok insan korkuyo
(85 puan) tarafından
Normalde de sarılmaktan öpmekten haz etmeyen biri acaba bahanesi mi oldu yani
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Olsun yapsın.. zor biliyorum ama siz ısrarcı olun.. şeytana fırsat vermeyin..
0 oy
(69 puan) tarafından
Anlamıyorum yani şükür kocam bn burnum akiyo bogazim aciyo dye daha cok sarılır oper öleceksek beraber ölelim dye bahane onlar falan gtsin uzerini cikarsin elini yuzunu yikasin bnyoya grsin tam rabbim korusun yani herkes uzak kalsa oyle ortada evlilik de kalmaz
(69 puan) tarafından
Sinir bozucu canim dua edelim senin icin rabbim dogru yolundan ayrmasin akli basina gelsin ins
(85 puan) tarafından
Karnına dokunuyor mu hiç eşin benimki hiç dokunmuyor içi tuhaf oluyor muş
(69 puan) tarafından
Dokunur kuzum yatarken falan eli srekli orda olur yani byle anlattikca üzüldüm kndi evladi kndi cani nye byle e yapar okuz
(85 puan) tarafından
Öküz işte
(69 puan) tarafından
Üzülme bosver bi erkege ne kadar sessiz kalirsan ilgisiz kalrsan o kadar siniri oymar sende onu sinir et yokmus gbi davran bide

İlgili bir soru bulunamadı

385,470 soru

11,526,540 cevap

35,197 kullanıcı

...