0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
2 hafta oluyor doğum yapali .. ama yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum eşimin benden uzaklastigini hissediyorum bana karşı sarılması öpmesi yok çok saçma ama başka biri var diyor içim ama hiçbir belirtsi yok tabi sadece seytanin vesvesi heralde üzülüyorum bu duruma normal mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet çok normal bn neler çektim lohusalıkta bu düşüncelerden sonra geçiyor rahat ol takma onkdr enerjik ol
(185 puan) tarafından
Of bilmiyorum ya inşallah :( çok.kotu durum
-Reklam-
0 oy
tarafından
ilgi sevgi bebege odaklandigi icin ilk baslarda anne geri planda kaliyor esimde isten gelince giderken sofrays otururken muhakkak basimdan operdi simdi bebis oldu gelir gelmez onun yaninda aliyor soluğu sofraya otururken opmez oldu :) arada diyordum bende burdayim diye simdi benide farketmeye basladi evin icinde :)
(185 puan) tarafından
Aynen işten gelince öperdi beni opmuyo anca ben diyince sariliyor öpüyor onunda pek değeri olmuyor tabi .. :)
tarafından
bebege ilgisi nasil benim esimin bana ilgisi azalmadi ama dedigim gibi ilk tepkiler hep bebege kaydi benide rahstsiz etmiyor bu durum ben diyorum beni disliyorsunuz baba kiz ask yasiyorsunuz diye
(185 puan) tarafından
Var ama sevgisi Çok aşırı değil 2. Kizimiz :)
tarafından
Allah saglik versin kizcelerine adam üç çiçek arasinda kalmis napsin :) sen iki cocukla bunlari dusunmeye vakit bulabiliyormusun :)
(185 puan) tarafından
Evet buldum valla keşke bulamasaydim :(
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim aklindannguzel seyler gecir artik annesin bide emziriyorsun sutun etkilenmesin. Esinde simdi sorumlulugu artti baba olmanin saskinligindan olabilir. Birde evde bir bebiş olunca insanlar birbirini unutuyor. Benim yeğenim geldiğinde ailece onanodaklanirdik başka misafir falan gelsin gözümüz görmezdi k8mseyi. Eşinle yakın teması eksik etmemeye çalış. O yaklaşıp dokunmuyorsa sen yap. Birde sohbet ortamınız olsun. Inşallah herşey yolunda gider.
(185 puan) tarafından
İşte oda yakinlasmiyor bı erkeğin bu kadar uzun süre uzak kalması normal değil :) bundan dolayı böyle şeyler düşünüyorum doğumdan öncede zaten pek şey olmadı şimdi böyle logusalik ve acimda var hala bilmiyorum ben birşeyler yapmak lazım
0 oy
(278 puan) tarafından
Banada iki hafta olcak ama esim hala ayni sevgide ayni iilgide yanliz ben lohusaliktan cildiryom bazen iki gun once ilk defa bebis ucumuz saglik ocagina gittik ben surekli ona baski yaptim hadi  git ne duryon dru arasana hadi arabanin kkapisini ac nniye yavassin dkka basi boyleydim evdede ayni sekildeym adam iyi cekyo beni haa baska biri olsa aninda bosar git senin lohusaliginlami ugrascam diye 
(185 puan) tarafından
Kendini çocuğu oku bide Ayetel Kürsi salavat bunlar sakinlestirir
(278 puan) tarafından
Esim yardimci olyoda aksam gec saatten sonra eve biri gelince cocuk rahatsiz olyo hic susmuyo ben dua okuyamiyorum malum lohusa kani var esim bi alyo kucagina ben alyom cocuk cir cir agliyo tabi geceler gunduzler uykusuz gezinyoz ortalikta ister istemez boyle tepki verebilyoz esimle ben ilgilenyom yanimizda herangi buyugumuz yokki bize nasl davrancagimizi bare bu cocuk huysuzken yardimci olabilcek
(185 puan) tarafından
Logusada olsan dua niyetine okuyabilirsin cnm
(278 puan) tarafından
Gerektenmi netten baktimda okunmasi yasakmis sanirim adetliyken cunupluyken bizde bine vi adet goryoz demi
(185 puan) tarafından
Son yazını anlamadım ama dua niyetine okuyabilirsin adetken de aynı şekilde nazardan veya korkuyorsan bebegine kendine oku ufle
0 oy
(117 puan) tarafından
Normal canım benim hormonlardan  dolayı
0 oy
(3,149 puan) tarafından

Lohusaliktan olabilir canım hormonlar allak bullak bende eşimle suna mi baktin buna niye öyle dedin kavgası ediyorum bana ne kadar fesatsin diyor :D

(185 puan) tarafından
Haha evet bazen bende senin gibi oluyorum :) anormallestik resmen

İlgili bir soru bulunamadı

379,338 soru

11,354,640 cevap

34,829 kullanıcı

...