0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Ben 3 senelikk evliyim kaynanamla beraber oturuyorduk ust katta Ben artik ayrilmak istedim alt katta indimm neyse hic anlasamiyorum kaynanmla herseyi laf yapan insan ayni avluda eltileride var ne olduysa evde hemn onlara soyluyordu Ben burda oksursem onu bile soyluyordu ayiptir soyledi  esimle benim dusa girdigimizi benim elbiselerinmden begenmedigini gizlice alip cope attigini ya kizlar inanin corabimin rengine kadr laf etti bende ona Anne demedim hic bir zaman sevmiyodum onu lafimi ettigi icin simdide onun yanindan ayrildim ya daha cok ediyor o kadin yuzunden kac kere agladim Allah bilir Ben onu allaha havale ettim 18 yasinda evlendim kucuktum korktum kaynanmdan yuzu hic gulmezdi sindirdi beni  ama omrum tukendi buraya yazip birazda olsa hafiflemk istedim kusura bakmayin biraz uzun oldu

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum 
(45 puan) tarafından
Amin ins canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım Allah yardımcın olsun:-(
(45 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Gelini köle olarak görüyorlar ama hiç kusura bakmasınlar bizler onlara kölelik yapmak için değil kocalarımıza hanımlık yapmak için evleniyoruz kendini ezdirme sakın
(45 puan) tarafından
Simdi onceki gibi degilim ama yaptiklari aklimdan cikmiyo
0 oy
tarafından
Esin bisey demiyor mu ya hayret bişey susma cevap ver oda bilsin yerini herkesin haddini bilmesi gerektiğini biz öğretmeliyiz çizgini belirmelisin
(45 puan) tarafından
Esim annesine dedigi zaman annesi onulada konusmuyo
0 oy
(48,695 puan) tarafından
esin nasil davranıyor peki
(45 puan) tarafından
Esim cok iyi sukur bi buna siginiyom
0 oy
(302 puan) tarafından
Kıyamm canım yasın kücük olunca korkuyorsun sen edemiuorsun ne derlerse tamm diyon ne derlerse yapıyon başına cıkıyorlar sonra arkandan kuyununkazarlar agzına geleni söylerler senin ailene müdahale etmeler vs aynı seyi bende yasadım canım bende 18 de evlendim ben ayrıydım ama dedgin gibi herse laf ettiler ben salakda hep susdum gezmeye gidecek oluyorlar ailecek bazen insann canı stemiuo gitmek istemiuom bi ton laf sıkılıyor insan 
(45 puan) tarafından
Ayn oyle kuzum daha neler neler allaha havale ediyom bir gelin daha alacak
(302 puan) tarafından
Aynn canım bende daha önce kafama cok takıyordum artık takmıyorum bile olan bana oluyor üzülmüyormuyum üzülüyom ama işte
0 oy
(742 puan) tarafından
Kucuk yaşta  evlilik  ne yazıkki iyi olmuo   cunku yaşınız reşit  olsada   ister istemez  savunma  yapamaya  bilirsiniz.
(45 puan) tarafından
Ayn oyle cevremdeki herkeze diyom erken evlenmeyin
(742 puan) tarafından
Şuan  kaç yaşındasın
(45 puan) tarafından
21 canim
(742 puan) tarafından
Oooo  dahada küçükmusun   ben 25 yaşında evlendim şuanda 26 yim 27 de ilk çocuğu  dogurcam
0 oy
(49 puan) tarafından
Kaynana işte kız. Ben 25 yaşında evlendiğim halde benimkide laf sokuyordu sustum sustum hep ***** gibi yuzlerine güldüm içim acırken. Hep Kocamı severek evlendiğim için onlarida sevdim..sadece niye boyle konusuyorsun dedim kaynanama odada kims eyokken. Bi delirdi bagirdi cagirdi o delirince bende cıldirdim..2 sene sonra bi patladım şimdi bir senedir konuşmuyoruz ben susmayınca oda delirdi köyün delisi gibi çıldırdı meğer okadar doluymuş bana karşı okadar nefret ediyor kıskanıyormuş bana kavga arası.. kızımı sen kuruttun dedi .bana tükürdü .şok geçirdim ama kendi kendimi sahiplendim hepsini cenemle hallettim icimi boşalttım.eşimde hiç beklemiyordu.hiçbişey diyemedi ailesine.kayinpederimde karisini susturmadı sen napiyosun o gelin demedi beni telefondan sildi.üstelik evimde ayrı 10 dk mesafe var herzamanda gitmiyordum gittigimdede her işlerini yapıyordum psikolojimi bozdular eşimi hep dolduruyorlardı anlıyordum ama birşey demiyordum.en son kendi kaşındı anneme laf attı dayanamadım.haketmedigim şeyleri yaşadım yani ailemde haketmedi . Eşimi boşayacaktım onların yüzünden.hamileymişim meğer. Zaten 4 yil sevgililik yasadim esimi seviyorum. Onlarida Allaha havale ettim. Şimdi utanmadan beni bekliyorlarmış ben küçükmüşüm bana büyüklük yaptılar sanki terbiyesizler asla gitmiycem asla.. Allah kimseyi sahipsiz bırakmasın.. kadın olmak çok zor gerçekten diri olmak gerekiyor. Olan bize oluyor onların istedigide bu zaten sanki gelin degil kuma geldik aileye Allah herkesin kalbine gore versin. Kim bize ne düşündüyse kendi kızından çıksın. Evlendiğimden beri stres oldular.
(45 puan) tarafından
Malesef oyle canim
0 oy
(329 puan) tarafından
Eşinnin tavrı nals san karsı sana destek okuyomu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 251 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 72 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu