0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Doğumu mu dün yaptım minik kızım kollarımda çok şükür bin şükür Rabbim herkese nasip etsin. Down sendromlu dediler  bi çok gebelik sorunları oluştu ama  herşeye rağmen kucagimda çok şükr.. 

6 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın insaalah sagliklikuzucuk 
(2 puan) tarafından
Amin cnm insallh herkesin
-Reklam-
0 oy
(751 puan) tarafından

Yaa ne güzel şu anda Bi sorunu var mı peki canım rabbim inşallah önce sağlıklı hayırlı huzurlu evlat etsin sana bağışlasın... Günlerdir bede doktor doktor geziyorum heyete falan girdim bugün bebeğin engelli kafasında su var toplanıyor ve kist var dediler moralim çok bozuk bugün aldırıın dediler kabul etmedik 34 haftalık bebeğe nasıl kıyılır ki sen yeni doğum yapmışsın nolur bana da dua et <3

(454 puan) tarafından
InsAllah bebeginizi saglikla alirsiniz kucaginiza tum dualarim siznle bol bol dua edin Allah buyuk hersey yoluna girecek Allahin izniyle
(2 puan) tarafından
Üzülmez olur mu ismini bile düşünmedim aylarca tek duam saglicakla  dogmasiydi  çok şükür Rabbime
(454 puan) tarafından
Bende ismini dusunmedim 9 ay boyunca 6 senedir cocugumuz olmuyodu uc kes asilama yaptirdim basarisiz oldu iki kesde tup bebek yaptirdim ilki basarisiz oldu ikincisi cok sukur basarili oldu ..ben bu bebegi dogurana kadar neler cektim Allah bilir her ultrasona girdigimde olup olup diriliyodum ama cok sukur dogdu kucagimda simdi Rabbimden dileyim suki kimsenin kucagini bos birakmasin her kesin evinden bebek sesi gelsin insAllah
(2 puan) tarafından
Aminnn canım amin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  umut hep vardır  minigimin  adı Gamze çenesinde öyle güzel bi gamzesi var ki
(454 puan) tarafından
Oy kurban olurum ben onun qamzesine banada hamileyken yumurta yersem qamzesi oluyo denilmisdi bende nerdeyese her gun yiyodum ama qamzesi olmadi ;) ama insAllah evlenince qamzeli kizla evlenir:D:))
0 oy
(338 puan) tarafından

Gozunaydin canim saglikla anali babali buyut melegini insaallah:)

(2 puan) tarafından
Amin insallh canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım gözünaydın hayırlı evlat olsun inşallah 
(2 puan) tarafından
Amin inalllsahh cümlemizin
0 oy
tarafından
Ayy kuzum gözünaydın darısı bize inşaallah 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim iyi mi peki sağlıklı mı dedikleri gibi çıkmamış inşallah kuzum 
(2 puan) tarafından
Çok şükür hiç bi sıkıntı yok canım darısı bekleyen herkesin başına Rabbim kimseyi evladıyla  sınamasın
(4,759 puan) tarafından
Ne güzel maşallah canım aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
7 cevap 230 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+7 oy