0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından

Eşim asker 1.5 ay önce gelmişti adet olmadım test yaptım silik doktora gittim negatif 8 aylık evliyiz toplasan 3 hafta bile yanyana kalmamsz bebeğim neden olmuyor Bir sıkıntı yok hani eşim sürekli yanımda olsa üzülmem şimdi çocuğum olmadı 2020 kadar beklycm eşimi Suriye de virus için seneye anca gelirler yani o zamana kadar çocuğum olmayacak çok istiyorum eşimi de çok özlüyorm geçer inşallah:( ne güzel sizin kocalariniz yanında sakın bir kahve yaparken of bile demeyin o kahve yapmanın bile kıymetini bilin. Bunu yazarken ağladım Allah'ım sabır ver:(

14 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ay canım ya Allah sabır versin inşallah biran önce muradına erersin 
(389 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Allah sabır versin canım hayırlısıyla kavuşursunuz ve güzel hayırlı sağlıklı bir bebeğiniz olur Rabbım gönlüne göre versin inşaAllah 
(389 puan) tarafından
İnşallah kocamı görmek için ve bir bebeğim olması için 1 sene var bu çok acı
(354 puan) tarafından
Haklısın canım askerlik zor asker eşi olmakta zordur eminim Allah yardımcınız olsun
0 oy
(487 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah zordur mutlaka
(389 puan) tarafından
Tarifi olmayan bir acı özlem belki bir çocuğum olsa geçer diyorum onun için de eşim olması gerekiyor ve artık dayanamıyorsn :(
(487 puan) tarafından
Haklısın kuzum hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(102 puan) tarafından
Allah sabır versin sana sonra da harika bir kavuşma yaşatsın kavuşun bir ay sonra da hamile olduğunu öğrenirsin inşallah. Evet zor biz de ayrı kalacağız şimdi bebekle ben evde tek kalacağım okuyunca yazdıklarını hissettim :(
(389 puan) tarafından
Ama bir evladın var onun sesi kokusu yeter ki.
(102 puan) tarafından
Evet haklısın dogum yapınca da annem öyle demişti artık senin yoldaşın diye sabret sen elbet güzel günler gelecek bir bakmışsın bebeğinin gazını çıkaran bir baba var evde. Güzel olanı hayal et Allahım yaşatır sana insallah
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum 
(389 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(151 puan) tarafından
Canim uzulme skma canini hersy olacagina varir bnde 3 yil evliyim yeni dogum yaptim ve 1 yil ugrastik stresten olmadi bir sknti yoktu  seninde olur hersy yoluna girer bn sonunda tatile gtttik bir baktim hamileyim 7 test yptim kan tahlili yaptrdik oyle inandm hayat mucizeler dolu dua et sadece olur.
(389 puan) tarafından
İnşallah ama işte kısıtlı zamanın olması ve gebe değilsen  en az 6 7 ay beklemen çok zor
(151 puan) tarafından
Ayenn canim bnn bile yarim gun evdeym diye yapalim evde tek kalmim felan diye konustuk haklisim ama saglik olsun esini kaybedenler var cocugy hic olmayanlar var oyle dusun esin gelcek soncta hersy yoluna girer.
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Tamam ama emin ol onsuz çocuj olmasından ise olmaması daha iyi,bu sefer onun iki kat aklı kalacaktı

Ve sen iki kat özleyecektin.
Çünkü insan hamile iken filan el üstünde bile tutulsa aileler tarafından eşin yeri başka oluyor..
Helede bebek doğunca her Saniye onun özlemi sarıyor
0 oy
(103 puan) tarafından
Rabbim kısa sürede kavuştursun canm sen kaynananlami kalyosun
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Kiz benim kocamda yanimda degil 8 aydir gorusmuyoruz 2 senelik evliyiz daha 3 defa birlikte zaman gecirdik ilk evlendigimizde kaynana yanindaydim bisey anlamadim 2. De evi ayirdik esya temizlik oyle gecti 3 de iyiydik cocuk dogdu dahada gelmedi 17 nisanda gelcek takma kafama fazla nerde kaliyosun sen
0 oy
tarafından
Keşke uzak olsa kafa dinlerjm
0 oy
(471 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun. Bu suriye belasi bitsin artık askerlerimiz evlerine yuvalarina dönsünler. O kadar haklısın ki geçecek ama canım hiç merak etme Allah büyük. Hem silik çıkmış belki gebesin
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Üzülme kuzum ya vardır bunda da bir hayır. 
0 oy
(516 puan) tarafından
Allah kavustursun canim sen kaynanaylami kaliyosun.
(389 puan) tarafından
Hayır tek kalıyorum ben Hatay'da yaşıyorum kaynanam Osmaniye'de arada bir kaynanamn yanına geliyorum kanka gibiyiz kaynanmla
0 oy
(48,494 puan) tarafından
Allah kavuştursun canim 

İlgili bir soru bulunamadı

378,267 soru

11,321,867 cevap

34,767 kullanıcı

...