0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından

Oyun halısı çocuk odası halısı ve mama sandalyesi için gitti ama şansıma onlar gelmemiş annemde bunları almış :/:)

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıkla kullanın inşallah ❤
(2,575 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzucugum  çoğu kişi ayırtiyor ya. Kul hakkı resmen annem gitmiş mama sandalyesi felan almaya onlar gelmedi demiş yalan söylüyorlar
tarafından
Evet çok ayirtiyorlar canım maalesef ki
(2,575 puan) tarafından
Ben hakkımı helal etmiyorum kesinlikle. Dengesizler
tarafından
Canım orda direk müdürü aricaksin suç çünkü eşimde yaşadı kaydırağı getirttiler sonra fiş numarasından biz aldık onların kini iptal etti
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

image

hali için girmiştim bende canım şükür kaptım:)
(12,777 puan) tarafından
Aha dayanamadım çocuk la gittim o da hava alsın diye aldım geldim gerek yok kul hakkına Bi kez şoktan tartı aldım 1 gün önce adam dedi al alan olmuyo ki haebide 1 hafta durdu diğeri ama a101 bim böyle  çocuk şeyler ayırt ak çok yanlış bak öğlen gittim kalmasa neyse
Aha yarın bime gidecem açılışta kek kalıbı için adam kalmadı derse insan sinir olur
tarafından
Canım malesef insanlarımız hakka girmeyi çok seviyor bulabildin mı sevindim valla :) babam da oyuncak kutusu almış gelmiş şimdi ben sabah unutmuşum demekki kalbi temiz olsun bak bulunuyor:) bende bime sabahtan canım ürünleri gördüm hiç sınır olma direk müdürü arar misin de yani açıldı kimde var kalıp hani de cekul kanarya
(12,777 puan) tarafından
Sırf kız az hava alsin diye çıktım  cama baktı Bayadır çıkmıyoruz baktım duruyo aldım çok da oynamaz da :) bende baktım oyuncak kutusuna 50 lt az ki olur acaba  diye almadım ya 80 lt olandan alam 1 tane diyorum
tarafından
80 olan hangisi canım benim aldığım altı tekrarlı büyük al canım ici geniş burd çok oyuncagi yok ama bizimkinin çocuklar da bunalıyor tuba ya evin içinde butu n Gu n geçen arabaya bindirdik kayrayi kahkaha atıyor sanki çocuk dokunulmazlık ödülünü aldı sanırsin icim parçalandı:(
(12,777 puan) tarafından
Evet benim kiz da bina geçtik gülmeye başladı yürüdü az bırak yokus aşağı koşayım diyo geri soktum eve

80 lt baya büyük cnm bu 50 lt biraz daha küçüğü benim kiz da çok oyuncağı yok abimden vs getirdim logo vs ıvır zıvır var arivite masası konuşan köpek konuşan kurbağa vs var da büyük oyuncak onlar la oynuyo sıkıldı artık değişik oyuncak lar bakıyorum bulamadım da işte bugün bunla o meyve alayım bari evde gene oynar :/

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 215 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 689 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 427 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 952 göst.
11 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmastl (664 puan) tarafından soruldu

379,908 soru

11,372,759 cevap

34,855 kullanıcı

...