0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından

Yahu 1000 lira yattı diye yazıyonuz ya yeşil kartlısınız ya sosyal kurumda başvurunuz var artık idrak edin şu olayı herkese yatmıyo öyle kafadan yazıyonuz param yattı oh şükür ümit ediyo millet delireydiniz ay :D kızlar sigortan var mı yokmu falan sorularını geçin yeşil kartlılara sosyal yardımlaşma kurumuna bağlı olanlara yatıyo ay delirecem sıyırdım :D

8 Cevaplar

+3 oy
(7,441 puan) tarafından
Valla hi sana şunu soyleyeyim onca malı mülkü olup üstüne kayıtlı olmayan insanlar var sosyal yardimlasmadan para alan bizzat bildiğim ve bir sürü insanın hakkına giren onlara da bu para yatıyor ama şu an ise gitmek zorunda olan insanlara yatmiyorsa bu para boşuna toplanıyor dağıtılıyor yine her zamanki gibi istediklerine veriliyor tabi ki ihtiyacı olan alıyorsa onlar zaten almalı ama dediğim gibi de alan çok insan var o yüzden Allah büyük diyorum daha basimiza neler gelmesin ki 
(2,575 puan) tarafından
Eşim calismiyor ben hamileyim. Ve şuan uzerimize icra var. Borçlardan.. bize çıkmıyor. Ama komşunun  oğlu evi var arabası var karısının kolu altın dolu onalr bugün almışlar 1000tl. Adalet adalet..
(7,441 puan) tarafından
Aynen öyle canım bunu kendim için söylemiyorum gerçekten çalışıyorum ihtiyacım yok ama insanlar o kadar uyanikki bir sürü mal mülk arsa bahçe var gelir hat safhada ama sosyal yardimlasmadan para alıyorlar Allah bunu bir yerden çıkaracak hiç Allah korkusu kalmamış bu tip insanlarda.ihtiyaci olan onca insan varken gerçekten üzülüyorum ama illaki hak yerini bir şekilde bulacak bide şöyle birşey var gerçekten ihtiyacı olan insan gidip te para isteyemiyor ihtiyacım var diyemiyor
-Reklam-
0 oy
(3,865 puan) tarafından
sigortali olanlara da yatmis canim , millet o yuzden ikilemde kaldi sanirim
(342 puan) tarafından
Kız sigorta o bu şu farketmiyo yeşil kartlılara yardım kurumuna bağlı olanlara yatmış zaten
(16,023 puan) tarafından
Sigorta o bu şu fark etmiyor derken sigortası olanın yeşil kartı nasıl olsun acaba
0 oy
(13,887 puan) tarafından

çok aydınlattın bizi sağol canm:D

(342 puan) tarafından
Anlamamakta ısrar eden varsa postlara yazsın zaten kimse cevap vermiyo :D
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Aynen canım....
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben anlamadım bu olayı Vallahi Yeşil kartlılara sigortasızlara yattı diyorlar arkadaşımın sigortası nasıl ona yattı ben de bilmiyorum anlamadım gitti
(342 puan) tarafından
Sigortayla alakası yokmuş şartlar belli zaten canım
(11,505 puan) tarafından
Sigortası olan bir çok kişiye yatmış yalnız
0 oy
tarafından
Bir bana yatmıyor yaa keşke bize de yatsa o kadar çok ihtiyacım var ki ama maalesef yatmıyor bize öyle şeyler denk gelmez zaten
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Sen niye deliriyorsun ki kız, senden mi çıkıyor para:D

0 oy
(175 puan) tarafından
Ben az önce aradım sosyal yardımlaşmayı ihtiyacımız var diye ama engelli dul asker eşi ve 65 yas üstüne yattığını söylediler bizim beklesigim bir yardım daha var 1 hafta takip edin tekrar görüselim dediler yani bizde şans yok maalesef kafalarına göre yatırıyorlar ama çoğu kişide almıs bende anlamadım gitti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
0 oy
23 cevap 764 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 4,173 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Serkanes (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 694 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu