0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin arkadaşının eşi hamileymiş benimde arkadaşım tabi hamileymis ultrason resmini tutup resim çekinmisler ben hiç yaşamadım onları kimse sevinmedi çocuklarıma oğlum kaçtıktan hemen sonra olduğu için kimse istemedi kimse sevinmedi eşim de öyle ailemle zaten görüşmüyordum kızım da ise düşük yapmıştım 15 gün sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim öğrenmeden eşim çocuk istemediğini söylemişti kızımı öğrendiğine o yüzden sevinmemisti meğerse kızım ikizmis eşi düşmüş kendi kalmış ailelerde sevinmedi şimdi arkadaşımla konuşunca çok mutluyuz ilk testi gördüğümde ağladım berat da ağladı aileler çok mutlu falan dedi benim çocuklarıma niye kimse sevinmedi acaba ne eksikleri oldu diğer bebeklerden sebepsizce ağlıyorum çok isterdim çocuklarımın istenmesini ama olmadı

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin evladın sen doğurdun canım kimseye sevdirmek için dogurmuyoruz
tarafından
Yine de öğrendiklerinde sevinsinler isterdim
tarafından
Demedikleri kalmamıştı benim sevincim de yok olup gitmişti
tarafından
Hiç üzülmeye değmez onların canına kurban olsunlar
(76 puan) tarafından
Uzuldugun seye bak boşver be canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Amannn istemeyen istemesin yarın bugün öyle pişman olacaklarki istemediklerine tabi insanin içinde bir burukluk olur ama geçiyo zamanla üzülme cocuğun var op kokla sen yetersin bence evladına bir annenin sevdiği kadar sevindigi kadar kimse sevinmezde sevemezde 

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Boşver cnm sevinmezlerse sevinmesinler Allah uzun ömur can sagligi versin yavrularina
0 oy
(311 puan) tarafından
Sen sev yeter onların sadece senin sevgine ihtiyacı var.
0 oy
tarafından
Sen sev yeter   birak milletin dusuncesini
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Üzülme canım böyle şeylere başkasının ne yaptığına özellikle hiç üzülme Allah hayırlı evlatlar versin ben doğru bulmuyorum bu tip şeylerin herkesle paylaşılmasını 
0 oy
(60 puan) tarafından
Bnmminide kimse sewinmedi bnden başka cnm bir tek anne sewiniyor iste
0 oy
tarafından
Bos ver sevinmesinler bebeğine sen yetersin 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 şimdi anlamadım evlenmeden önce çocuk istemiyorum diyen bir adam dıda sen neden evlendin ki yalan söylememiş baştan çocuk istemiyorum demiş bu yüzden sevilmemesi çok normal değil mi Biz birileri buna sevinsin mutlu olsunlar diye çocuk yapmıyoruz ki anneliği tatmak için dünyaya geliş amaçlarımızdan birinin yerine getirmek için anne oluyoruz sevinmeyen de kendi bilir
tarafından
Kızım ikinci çocuğum benim düşük yaşayınca çok kötü şeyler yaşadık psikolojik olarak o yüzden uzun bir süre çocuk istemiyorum dedi
(2,891 puan) tarafından
Ben oğlumdan önce bir ölü doğum 2 düşük Bir de boş gebelik yaşadım kusura bakma da benim durumuma bakış Sen daha iyi durumdasın Bu yüzden öyle demesi hiç normal değil ben 5 yıllık evliyim Tek sağlıklı Doğan çocuğum oğlum Şimdi de hamileyim yine düşük riskim var demek istediğim Sen boşuna kendini üzme bu durumda anormal olan sen değilsin
0 oy
(499 puan) tarafından
Çocuklarını istemeyenler çocuklarının tırnak ucuna kurban olsunlar. Ne takıyon ya sen yavrularına bak onlara sarıl. Ha sevinmişler ha sevınmemişler. Senin çocuklarının degerını bunlar belirlemıyor
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Canım Allah evlat nasip etmiş hem de sağlıklı eli ayağı düzgün. Bunlara üzülmek yerine evladı olmayanları ya da çocuğu sakat hasta olanları düşün haline şükret. Herkesin hayatı başka başka. Kendinden iyileri farklıları izlersen onlara bakarsan elindekinin kıymetini bilemezsin boşver. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 368 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nehirsu (168 puan) tarafından soruldu
+2 oy
50 cevap 1,590 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde busraclkk1234 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 248 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 402 göst.