0 oy
1,837 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından

Evet aserenler  girmesin  yazıyoruz  ama  yine  de göz  hakki oluyor  durumu  olmayanlar  veya  canı  çekenler  oluyor  bir kere tereyağ  resmi attım  sonra  cok  pişman  oldum  malesef  göz  hakki  değmiş  bir yiyecek  kişide  dermansız  hastalıklar  yapıyor 

image

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bende asla paylaşmam fırından aldığımız ekmeği bile gazeteye saran insanlardık ne ara bu hale geldik 
(191 puan) tarafından
Malesef  canım o yüzden  şuan  bu haldeyiz
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Cok cok doğru bence. Sosyal medyada paylasim artti ama reelde kimse yemegini paylasmiyor. 
(191 puan) tarafından
Malesef
0 oy
(588 puan) tarafından
Soayal medyadada başka yerdede hiç huyum değildir yediğimi içtiğimi atmak sosyal medyadakilere kızıyorum ama burda kimseye kızmıyorum sonuçta aşeren girmesin diye belirtiyolar  
(191 puan) tarafından
Canım yinede  göz  hakki  oluyor mus  asermekle  alakası  yok
(588 puan) tarafından
Tabi canm şahsen benim canm istiyo ama evde olmuyo yapabilecek durumda olmuyorum canö çok istiyo yani illaki göz hakkı olurdur ama kimse bunu takmıyo
0 oy
(996 puan) tarafından
SAna sonsuz atı+++++++++±++++++++
(191 puan) tarafından
Teşekürler  canım
0 oy
tarafından

Canım bunu defalarca dile getiren oldu kinuya açıkliķda geldi  ancak admin yada editör bişey demediği sürece engelleme olamaz 

(191 puan) tarafından
Allah  akıl fikir  versin hepimize
0 oy
tarafından
En caresiz hastaliga yakalandilar bence. Cehalet hastalığı günden gune buyuyo bence hepsinde de. Rabbim islah etsin
(191 puan) tarafından
Amin  canım rabbim aklımızı  başımıza  getirsin ler
0 oy
(13,887 puan) tarafından

kahve atıyorlar hep kız hiç içmem zaten ama tatlı yapıp atıyorlar becerikliler valla cok guzel yapiyorlar:P

(191 puan) tarafından
Canım cübbeli  hoca  bi alimden  bahsediyor  du raftan  ekmek bile  almazmış  kaç  kişinin  göz  hakki  oldu  diye gerisini  sen düşün
(13,887 puan) tarafından
oyle canim haklisin
0 oy
(554 puan) tarafından
Ben ne yediğimi paylaşırım ne gittiğim biryeri kime neki benden napsinlar yediğimi gezdigimi diye düşünüyorum hep
(191 puan) tarafından
En  ıyisi canım ya bak  durumuz  cok  kötü  oldu malesef  bunun çinle  alakası  yok rabbim istemese  vermezdi  bize  bu salgını
(554 puan) tarafından
Orasi öyle hayrin ve şerrin yaratıcısı Rabbim dertte onda dermanda emanetimi alırım derse yapacak birşey yok ama yine de hayırlı imanlı ölüm nasip etsin biz duamızı eksik etmeyiz şükürler olsun
(191 puan) tarafından
Amin  canım
0 oy
tarafından
dün ben de gördüm whatsappta hamile bir arkadasim var annemgilin orda oturuyor paylaşmıştı ne paylastigini soylemeyeyim ama cok canım çekmişti ve evde yapılan birşey de değildi 
(191 puan) tarafından
Iste  ona  hastalık  yaptı  o yediği  şey mesela  bilmiyorum  sonumuz  ne olacak bu gidişte
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Bende çok güzel bi yaşanmış hikaye paylaşmıştım bu konu ile tartışmaya açık diye kapattılar sacma sapan şeyler ... Bana da görgüsüzluk olarak geliyor.  Bir de yalandan buyur gel beraber olsun diyorlar 
(2,119 puan) tarafından
Ne kadar haklısın görgüsüzlük konusunda :)
(191 puan) tarafından
Aynen  gelemeyeceğini  biliyor  buyur  gel ne sacma  ya allahım  sonumuzu  hayir  etsin
0 oy
(15,699 puan) tarafından
Malesef bunun önünü kesemeyiz çünkü sohbet bölümü olunca atılıyor. Tabi her yediği haltı da paylasmamak en doğrusu arada bir yaptım da attım mesela ben çoğu mübarek yediği içtiği herşeyi atıyor günlük ne yiyorsa biliyoruz artık 
(48,683 puan) tarafından
tencerelerine tabak canaklarina kadar ezberledik demi kiz :)
(15,699 puan) tarafından
Ezberledik valla
(191 puan) tarafından
Çok  yalnış  allahım  düzeltmemizi nasip  etsin şu  coronadan  biraz  ibret  almayı nasip  etsin
(48,683 puan) tarafından
bende facede falan çok sık paylasirim ara ara millet görsün diye
eskiden yedigin ictigin senin olsun bana gördüğünü anlat denilirdi manzara önünde resim cekilirdi simdi sofra resimlerinden başka birşey yok diye. bazi insanlar whatsap durum instagram ve hikayesi face ve hikayesinde ayni resmi paylasiyo.
hani ordanngormezseniz burdan görün der gibi
0 oy
tarafından

Bencede goz hakki diye bisey var 

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Doğru söylüyor sun cnm bende paylaşmıyorum canı çekenden ziyade durumu olmayan vardır veya alamayan yapamayan eşi almayan çook 
(191 puan) tarafından
Aynen öyle malesef
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Evet haklısınız doğru değil belki olan var olmayan var ama televizyonda da görüyoruz sürekli hemde alasını o zamanda canımız çekiyor. Ben hiç paylaşmadım ama ozellikle şu karantina günlerinde kadınlar ne yapsın yapıyorlar ediyorlar paylaşıyorlar onlara da hak veriyorum ben :)

(191 puan) tarafından
Yapsınlar  yapmasın  demiyorum  paylaşmasi  yalnış  kendim  içinde  demiyorum  allah'a  şükür  durumum var  almaya  yapmaya  ben  kendilerine  açıyorum  kimse  dermansız  hasta  olmak  istemez  herhalde  corona  gibi  düşün  ilacı  ve aşısı  yok malesef
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bende ne burda ne başka bir sosyal medyada paylasilmasini doğru bulmuyorum...amaç ne onu da anlamıyorum . nefis denen birsey var, burda o kadar zor durumda olan insanlar var ister istemez kendilerini kötü hissedebilirler ama bunu söylediğinde her yerde var o zaman hiçbir yere girmesinler diye kendilerini haklı cikartiyorlar.. benim için nefis çok önemlidir annemden tarif isterken bile o kadar çekinirim ki o anda yapamaz canı ister diye .. 
(191 puan) tarafından
Doğru  diyorsun  canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bende hâmileyim giriyorum inan hiç canım çekmiyor.    Gerce şuan çıkamıyoruz ama dışarı o zaman lokonta cafe gıda ürünü satan hicbiseyden geçmeyelim   
(191 puan) tarafından
Dediginiz  şeylerle  resim paylaşmak  arasında  dağlar  kadar  fark  var  tekrar  düşünün  bence
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Aynen canım ya göz hakkı oluyor insanların nefsi o yiyecekten istiyor ulaşan var ulaşamayan var. 

Bende öyle 2 kere paylaştım sonradan pişman oldum. Allah affetsin bizi:(
(191 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,030 göst.
0 oy
25 cevap 1,087 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 655 göst.
4 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan.can (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 195 göst.

379,919 soru

11,373,045 cevap

34,855 kullanıcı

...