0 oy
1,380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aboo herkez herseye carliyo kiz diger taraf ne kadar huysuz olmus. Lohusalik dicem.hormonlar dicem ama bizdede var kiz. Biri bisi diyo cevap verdin mi carliyo hemen :D

23 Cevaplar

+5 oy
(8,329 puan) tarafından
Bu ara burda da diger taraf cekıstiriliyo :D:D 
tarafından
Olanlari gormuyon mu orda brine bsi dedn mi pence cikariyo hep pohpohlanmk istiyolr ama olmuyo malesf :D
(8,329 puan) tarafından
Yok bu ara ordsn sıkayetcısınız ondan dedım kendılerı bılır napak kırk yılın bası cvp verıyorum.
-Reklam-
+2 oy
(3,798 puan) tarafından

Ooo o taraf cok fena zaten :D:D dün kız yicekti bizi görmedin mi 

tarafından
Ay.birak.onu ya vala herkez bi tribe girms :D bayann bride bebegn kafasi nerde diye sormus Allahm yikildm sadce dedgm su canm bnm doktor ultrasnla bakip gorebilir anca ftgrafta anlaslmzki tartsma cksn diye yazmadm dedm ve bu ftgraf karninin fotografyfi dusun rezilligi :D ve 4 aylk insan gbi bsi diyon carliyolr :D
(3,798 puan) tarafından
Tövbe yarabbi yaa :))) delirmiş millet
tarafından
Vala ya Allahm sonumuzu hayretsn nd
+2 oy
(2,423 puan) tarafından

Herkes bizim gibi  sakin olamiyo bacım  :D

(179 puan) tarafından
Semos öldüm valla yorumuna 7 Kilo bebek mi ayy inanamiyorum babanen ciddi degildir insallah. Deden 7 kiloluk bebekten sorna bırakmıştır cocuk yapmayı
(2,423 puan) tarafından
Bırakmış olur mu daha 6 tane  daha var sonra :D şimdi benim çocuğum 7 kilo 4 aylık:D bi kızıma bakıyorum bi babanem e yok aklım almiyo ;D
(179 puan) tarafından
Aynen babanen abartmış azcık bnce:)e yani :):):):):)
(2,423 puan) tarafından
Eski kadınlar hep öyle ya hep aynı şeyler biz sizin yasinizdayen  şöyleydik  böyleydik napalim yani devir değişti:D
(179 puan) tarafından
;)haklısın cnm
+1 oy
(4,759 puan) tarafından

Hadi ya ben oraya hiç girmiyorum hesabım gitti hatırlamıyorum şifreyi canım :D

tarafından
Aboo bosver bosver girme :) brine bsindedn mimi.nasl cemkiriyo
+1 oy
tarafından
aznce orda beraber yzan bendim meryem hani :))) vallahi ben sokkk smdi sildi tabi arkadas bnbnmde ilk gebeligim ama bole aptalca bi soru olmaz yaa 
tarafından
verme bosver bnde ck nadir veryrm
tarafından
Oyle vala smdiki hamileler cok asabi hepsne bsi olms annem bole diyo heo :D
tarafından
bnde tam tersi asiri duygusal herseye uzulup aliniyrm :(  hatta aglyrm :))
tarafından
Bnde oyle kendi kendime icimde kapandm ben
tarafından
aynnn yaaa vallahi bnde oleee :(
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Ben artık çok nadir bakıyorum o tarafa çok tuhaf sorular var zaten. Bişey söylesen direkt linç ediyolar aman uzak olsun :D

tarafından
Ewet o.zman sormasnlr
0 oy
tarafından

Bende yazmaz olaydım beş sürü laf saydı kız bana valla millet ne kadar agresif arkadaş biz mi farklı yetiştik hata mı bizde anlamdım bişey yazarken kırılır mı diye kaç kere okuyorum kırıcı olmuyorum millet brii bişey desin diye hazırda bekliyor :D korktum zahide sen koru beni hzhahahha :D

tarafından
Ahahahah ,:D
(1,204 puan) tarafından
Şu pedini atan kiz demi
tarafından
Bn grmedm iyiki gormemsm
(1,204 puan) tarafından
Keşke gorseydin daha bid e milleti azarliyor ne var bunda ben ne olduğunu bilmediğim için attım diyor tarif edeydin dedim tarif etmeyi bilmiyorum dedi baş edemedik
tarafından
Kesin bilemez.
0 oy
tarafından

bben bidaha oraya aslaa girmemm zaten bugun gordugumden sonraa :)

tarafından
Ahahha iyikide ben gormemsm yaa
tarafından
iyice igrenclestiler ya :) hangi akla sen onu cekip atiosunn
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Ayy onlar bi zahmet buraya gelmesin biz boyle iyiyiz demi gacilar ahahsh  :)

(6,364 puan) tarafından
Kiz diger tarafta post mu acsak biz sohbet bolumu olarak siz boyle insanlari sevmiyozz diye
Katliam cikar inan ki ahahaha :)
tarafından
Burayi baasarlar :D
(717 puan) tarafından
Allah sizi kızlar sesli güldüm valla acın siz postu da görün neler oluyor :))))
(6,364 puan) tarafından
Şşş aramizda ajanlar olabilir :)
tarafından
Ckda umrmda napablirler :D
0 oy
(278 puan) tarafından
O deglde bugun ordaki postlar hep kiliyla alakaliydi bebegim bu kiloda sizce iymi yav kar inda tasiyan sensin sen bak biz az deyince napcan cocugu ordan cikarcanmi tobe yarabbim ya her cocuk farklidir tm bizde zamaninda bi kac post actik ama sureklide olmazki hep kiloyla sorulmus dra niye sormuyo iymi kotumu diye 
tarafından
A vala kiloyla ilgli hic sormadm hep dedm.Allahm hayrlsni ver diye herkeznki br degl
(278 puan) tarafından
Yok kiz sen ustune alinma bu hhaftada benmki hu kiloymus sizinki neydi diyolar ya ben cildiryom orda bi kizasim gelyo valla onlara onun vucuduyla senin vucudun ayni dglki demi seninki nasldi benmki buydu diyo onun cocugu kiloyluysa seninki zayif olabilir mesela
(3,798 puan) tarafından
Daha 200 gramlik yavrunun kilosunu karsılaştiriyolar anlamiyorum ya ben doktora bile sormamistim o kadarken yazik günah neyin çekişmesi bu
(278 puan) tarafından
Yani illa bi baskasiyla kiyasliyolar herkesin vucudu farkli herkesin hamileligi tasidigi bebek farklidir ya kilosu az isede senin cocugun o cok isede tine senin cocugun oyle deglmi
tarafından
Vala bnm doktorm dedi senn bebegn bu gdsle en fazla 3 kilo dogor dedi.cnku kilo vermeye basladm alamiyorm yiyemiyorm elimde degl o yzden acmiyorm bile piskolojm bozuluyi
0 oy
(253 puan) tarafından

Bilmem ben cok denk gelmedim sadece aserenlerin yazdığı seyler cok elestiri aliyo :)

tarafından
Aman banane aserenlerden ben grmiyom bile onlara canm ceker diye. Normlde cekmiyo ama bellmi olur :D
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bazen de sorulmayacak sorular soruluyor ama.. az önce birinin nişanı gelmiş pedini çekip atmış gelde çıldırma :woot:

tarafından
İyiki gormemsmmm :D
0 oy
(373 puan) tarafından

Gercekden berbad bir durum var orda bazi sorulara karnima agri gurinceye kadar guluyorum:D:D

tarafından
Eeet bazilri bn abartya kacyo diye dusunuyorm hc yazmiyorm oylelerne :D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Allahım biride foto atmıs ama ozel bölgenn kenarı gozukuyor 
tarafından
ahahahah napsn kız en guzelini yapıyo zorlanma varmi ev islerinde felan bende ikinci olunca korkuyorm birde dger kızımı yazn anaokuluna vercem goturup getrcem onu cok yogun tempoda olcam dogumdan sonra
(1,379 puan) tarafından
Yok kız elimden ne kacan ne ucan kurtulur
tarafından
maşallah canm Allah can sağlığı huzur versn gerisi hallolur zaten minisi op yerme ay boynunu kokla:))
(1,379 puan) tarafından
Mıs mıs bal canım bu mınnak senin yerine yiyorum onu teyzesi
tarafından
ohhh ye ay bende dogursamda yesek koklasak ozledm küçük bebeği 4 yasndaki kizimda cok tatli ama ben minnak istyorm sizden duydukca heveslenir oldum iyice
0 oy
tarafından
orda tartstm bikere sarmiyo orasi beni:)
tarafından
Kiz hpsi bilmis aksi.bsi.dedn mi kavga cikaryo :D
tarafından
o sayfada nazar var kursun dokturek:))
tarafından
Amaaaan umrumdu :D
tarafından
ahajajaj yani çokta fifi:)))
0 oy
tarafından

Sende çarla bacım ne duruyorsun :D

tarafından
Carliyom artk bnde :D
0 oy
tarafından
Ben dedim ama birileri bana da carladi burda :))
(1,379 puan) tarafından
Soyle bana ben doveyım onları kankıtomm♥️♥️♥️
tarafından
Hepsi carlak hepsi.:D
tarafından
Soylim mi :)))
(1,379 puan) tarafından
Soylım mı Soylım mi :)))
0 oy
tarafından
Ay ben doger tarafa fazla girmez oldum burayi fafarkedince aradabi bakiyom gercekten cevap atilacak soruvarsa ona atiyom:)))
tarafından
Dmi dmi :) :) :)
0 oy
(427 puan) tarafından
Genellikle cinsiyet sorusu soruluyor canım ama arada abartıp saçma saçma sorular soran oluyor kimsenin özeli kalmamış 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ben buraya üye olduğumdan beri pek bakmıyorum oraya ama cevap verdiğim sorularda da öyle şeylerle karşılaşmadım canım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.