0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (661 puan) tarafından

Kızlar pazartesi sabahina gün aldık rabbim izin verirse engec 10 a kadar dogumum olucak , dualarinizi bekliyorum ve cok korluyorm sezeryan olanlar motivenize ihtiyacım var tesekkur ediyorm simdideennn:ermm::(

5 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Hayırlı olsun Rabbım tek nesterde kurtarsın 
(661 puan) tarafından
Aminnn amin insallah
(1,379 puan) tarafından
İnegöl mü nerde o hastane canım
(661 puan) tarafından
Evet cnm inegolde
(1,379 puan) tarafından
Cok uzaksın ama bende merkez sandım
(661 puan) tarafından
Yok cnm , aritmi osmangazide olcakti uzak diye cihangrle anlasti doktrum
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Gerçekten çok rahat sezeryan onca sancı çektikten sonra sezeryandan sora kuş gibi rahatlamıştım :angel:

(661 puan) tarafından
Oyyy kurbanolurum ona bennnn , kac gundur agliyorm aklima geldikce
tarafından
Ama üzülme bebeişin etkilenmesin
(661 puan) tarafından
Su iki gunude atlataym da insallah bakalm cnm insallah hersey guzel olur panik yapmamm
tarafından
Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah ❤️ ❤️ ❤️
(661 puan) tarafından
Aminnn cnm aminnn insallahhh
+1 oy
(2,332 puan) tarafından

Hiç stres yapma bende spinal anesteziyle sezeryan doğum yaptım başta bende stres yaptım korktum ama hiçbir şey korktuğum gibi olmadı canım. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini :)

(661 puan) tarafından
Aynen cnm durumuna gore hareket ediyormuslar , anestezi uzmani bugun baya konusup rahatlatmaya calsti ben hepnyannda olup seninle ilgilenicem dedi biz sohbet edicez ddi
(2,332 puan) tarafından
Bak ne güzel işte canım :)
(661 puan) tarafından
Sakinolabilmek icn elimden geleni yapicam insallah sakin olurumm
(2,332 puan) tarafından
Olursun canım hiç merak etme
(661 puan) tarafından
Insallah cnm insallah dualarinizi bekliyorumm
+1 oy
(330 puan) tarafından
Ayın 12sinde mecbur sezeryan oldum. Son dakikaya kadar normal doğum olucaktı ama haftam geçti ve hiç sancım yoktu. Bebeğin eşinde ciddi yaşlanma vardı acil sezeryana alıcam dedi doktorum. Kabul etmezsen kağıt imzalar gidersin dedi. Ve ben normal doğumu çok istiyodum sezeryandan da kuzenim biraz korkutmuştu çok zor falan diye. Neyse sezeryan oldum ilk narkozun etkisi geçti ağrım oldu. Ayağa kaldırdılar yürümek için o da çok zordu ama hepsi bu kadar. Normal doğum çok mu kolay olucaktı sanki. 10 gün oldu doğum yapalı ve ben her işimi yapabiliyorum. İyi ki sezeryan olmuşum hiç pişman değilim belden uyuşmalı oldum bebeğimi ilk ben gördüm sütümde hemen geldi. Normali beklesem bebeğim riske giriyodu. Hiç korkma sezeryan anlatıldığı kadar korkunç bi şey değil. 
(661 puan) tarafından
Rabbim korumus cnm , ben de saglkli olsn da normal sezeryan farketmez diyordm ama uyutmicaklar ya korkuyorm iste bakalm oyle boyle  sakinolmaya calscam
(330 puan) tarafından
Bak bacağına dokun şimdi. Hissettiğin sadece bu. Doktora ben hissediyorum acıycak diye bağırdım şuan 5 kat kestim hissetseydin yerinde duramazdın dedi. Sadece dikiş atılırken midem biraz acıdı ve bulandı onu da söylediğimde seruma bi ilaç ekledi ve hemen geçti.
(661 puan) tarafından
Hadi yaaaaa ;:)  braz olsn rahatladm valla , dikis atlrken uyutcaklar sanrmn
0 oy
tarafından
Bebeğini düşün onun minik ellerini minik burnunu :) korkma canım onun kokusu her şeye değer ❤️
(661 puan) tarafından
Yerim ben onun ellerini burnunu kurbanolurum ben ona
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️
(661 puan) tarafından
Aminn cnm insallahhhh

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
0 oy
5 cevap 179 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Umudunuyitirme (456 puan) tarafından soruldu