0 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Arkadsslar normal dogum sonrasi kabizlik cekiyorum dr verdigi bagirsaklar icn ilac bi seeye yaramadi iki haftadir tuvalete cikamiyorum ikinirsam dikislerm patlarmi acaba 

8 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Bende 36 haftalığım yeni kullanmaya başladım dupalac şurup verdi. İlk günden işe yaradı canım. ne kullanıyorsun ilaç. 
(272 puan) tarafından
Sabahları aç karna ılık suyun içine üç dört kayısı koy hem suyu iç hem kuru kayısışarı ye canım.  Bunda işe yarıyor baya hemde
(278 puan) tarafından
İnce kayisilari yiyom daha donra duyu icyom ben sicak su bi bardak
(272 puan) tarafından
Bence ıkınmamalısın acile git en kötü ihtimalle lağman yaparlar canım patlar falan dikişlerin Allah korusun
(278 puan) tarafından
Patlarsa tekrar dikis atyolar demi bende ondan korkuyom iste ya patlarsa ya tekrar ayni seyi yasarsan diye
(272 puan) tarafından
Atarlar atmasına da baştan yaşamamak için zorlamaman daha iyi canım
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Sanırım dediğin ilacin aynisini kullaniyoriz ve bende 2haftadir dogum yaptim saglik ocagindan istedim 3 gundur kullaniyorum cok sukur faydasini gordum hatta az once zor uyanip yetistim ve cok sukir ki tuvalette dikislerimin bi kaci dustu ikinirsan bisey olmaz cok zirlamadan ikin ustelik bende basurda olustu dogumdan sonra :((
(643 puan) tarafından
Evet küçük ip parcalariydi canim benim dis dikisim 1 taneydi icten fazlaca vardı dis düşmüş bakalım ictende hepsi dusmustur insallah
(278 puan) tarafından
İcten dustugunu nasl anlariz benm icten iki tanecik var distan 4 tanr var ama iki haftada duser dediydi hemsire dusmedi benmki yada ben farketm ha bisi dicem o dikis yerler sismis mi sendede varmi oyle bisi sanki benmki sis o bolge ya dikis sirasindami oldu ikinirkenmi oldu bilemiyom bakalm bende pazartesine kadar dusmese gidim hastanrye
(643 puan) tarafından
Dikiş yerleri bendede sis doktor olabilir gecer dedi yavaş yavaş geçiyor icten dusenlerde elime geldi canım bi kac tane geldigi icin ordan biliyorum
(278 puan) tarafından
Vay bee kac gunde olduki bunlar ben daha beklicem sanirim bitane bile dusmedi daha
(643 puan) tarafından
16. Gün bugun canım doktor 1 aya kadar dusmemesi normal dedi bakiminj iyi yap iyice temizle ve kurula
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kıvırcık roka salatası yap yarim cay bardağına yakin saf zeytinyağı ekle canim ben 5 gun çıkamamıştım dr um ilaç vermedi kayisi ye 5 adet ilik 2 bardak uzerine su ic ve bu salatayi yap demişti 2 saat sonra tuvalete çıkmıştım 
(278 puan) tarafından
Ah ah 5 gun olsa keske 2 hafta oldu ben neler cekyom bu kavizliktan dr verdigi ilac bi ise yarasa keske bide bagirsak bosaltiyomus valla benm bebem bile ishal bi ben ishal olamiyom diye yanyom
0 oy
tarafından
Patlar canım . 
0 oy
(81 puan) tarafından
Canım sakın ikinma dikislerden değil çok ikindigimiz zaman makat çatlağı olusuyor bende olusti uyuşturucu krem vermişti bana ve hiç katı bitsey yemedim oule iyilesti
0 oy
(597 puan) tarafından
Kayışı çayı iyi geliyormuş bi deneyebilirsiniz 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kesinlikle zeytinyagi icmelisin canm
0 oy
tarafından
Gliserin kansuk diye bi fitil var canım anında etki ben onunla çıkmıştım valla 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin Annesi (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde ibonun karisi (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 232 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...