0 oy
1,085 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar öncelikle hepinizden allah razı olsun özelden mesaj atan ve postuma yorum yapan tüm arkadaşlardan allah razı olsun yanlız olmadığımı gördüm eşimin test sonucu NEGATIF çıkmış ancak flim çekmişler karaciğer yağlanması vede damar tıkanıklığı varmış heran kalp kırizi geçirebilirsin randevu alacaksın doktora tekrar gideksin demiş bu kezde buna cok üzüldüm zaten ara sıra nefes almakda güçlük çekiyodu umarım bişey olmaz gece eşim gelmeden uyuyamadım rabbim kimsenin eşini yanından ayırmasın :'(

28 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından

Amin canim esimde bayılmıştı testi negatif çıkmıştı ama onada ciğerlerin çok kötü demişler rabbim saglik versin eşlerimize başımızdan eksik etmesin.

Cook geçmiş olsun<3

(3,617 puan) tarafından
Ne is yapio kiz valla çok zor benimkide sogukda gidio gelio
tarafından
Moto kuryeydi canim şimdi çalışmıyo tabi işsiz
(3,617 puan) tarafından
Ah ah kiz bizimkiler fabrikada calisio motorla gidio gelio karda kıyamette :(
tarafından
Valla çok zor rabbim yardımcıları olsun
(3,617 puan) tarafından
Amin canim rabbim şifa versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah.. :/ 
tarafından
Allah razi olsun canım bişey olmaz umarım ne diyom bişeye sevindim baska bi rahatsızlık çıkdı
tarafından
Oda Allahtan gelen bisey :( komşumuzun kayınvalidesi de aynı damar tıkanıklığı var demişler ameliyat oldu kadın iyi şimdi
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Allahım yar ve yardımcınız olsun inşallah canım ya :(bir şeye sevinirken başka birşey çıkıyor Allahım korusun 
tarafından
Öyle be yazıkki tedavi olcak gerekirse ameliyat
(2,679 puan) tarafından
Mecbur kuzu Allahım beterinden korusun inşallah
0 oy
tarafından
Oh  çok şükür canım Valla cok sevindim Rabbim kimseye göstermesin Esinide başından eksik etmesin insallah en kısa zamanda eşine de şifa versin inşaallah
tarafından
Amin canım çok saol bakalım randevu alcam doktora gitsib die
0 oy
(19 puan) tarafından
Önce gözünüz aydın sonra da çok geçmiş olsun diyelim. Kontrollerini yapsın mutlaka inşallah tez zamanda iyileşir canım. Allah şifa bekleyen herkese Acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin saol canım randevu alacam inşallah gitsin diye
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim iui ki sonuçtan köyü bişe çıkmamış doktora da gidince tedavisi yapılır Rahimecim virüs çıkmadı şükür. Rabbim yardımcısı olsun sağlığına kavuşsun inşallah sen üzme kendini 
tarafından
Elimden bişey gelmiy zaten dua edicem ve randevu alcam gitsin tekrar diye
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım çok dikkat etmesi lazım biran önce dr gitsin 
tarafından
Randevu alcam gitsin diye
tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Görmedim önceki postları geçmiş olsun canım :( Rabbim acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin canım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Cok geçmiş olsun Rabbım şifa verir inşallah kuzum ama doktora gitsin esin damar tıkanıklığı Allah korusun kalp krizine yol açıyor erken teşhis konulunca anjiyo olarak o tıkanıklığı açıyorlar karaciğer yağlanması için de babam sürekli zencefil ve maydanozu kaynatıp aç karnına sabah içerdi 2 ay devam etti doktora gittiğinde yağlanması geçmişti deneyin isterseniz 
tarafından
Söylerim ama pek yapmaz biraz kendine bakmıyo kg side var yediklerine içdiklerine dikkat etmez bundan dolayı böyle oldu bu durum
tarafından
Tabi ki karaciğer de yağlanma varsa kolesterol da vardır belki bilemeyiz ama dikkat etmek gerekli
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm. Rabbim şifa versin 

Eslerimiz iyi kötü iyiki varlar onlar yokken hayat gerçekten de çok zor
tarafından
Uyuyamadım eşim gelmeden dedim ben sen olmadan uyuyamadım sen olmasan naparim diye bi kötü oldu tuhaflaşdı
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Gecmis olsun rahimem
tarafından
Saol balım dün gece en uzun geceydı kız uyuyamadım
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ay hadi gözünüz aydın sevidnim. Ihmal etmesin gitsin gerkeeni yapsın canım.  Geçmiş oslun
tarafından
Saol canım teşekkür ederim gidecek randevu alsında
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun kuzum ya Allah sifa versin bu yaaata damar tikanikkigi ..... allah guc kuvvet versin inseallh ameliyata gwrek kalmadan ilaclarl a duzelir 
tarafından
Bi randevu almak lazım mutlaka  gitsin diye çünkü dikkat etmiyo yediğie içtiğine
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Allah şifa versin rahimecim inşallah çok üzüldüm 
tarafından
Bende üzüldüm randevu alcam gitsin doktora diye
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Allahim iyiligini versin canm gecmis olsun 
tarafından
Saol canım allah razı olsun
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun ,

Fazla yağlı şeyler yemesin bu arada , 

Kızartma tarzı fallan , 

Rabbim şifa versin

tarafından
Bizimki biraz lafdan anlamıyo pek bakalım bu kez npapcak
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme Rabbım büyük dert veriyorsa dermanı da verır
tarafından
Öyle tabi nasip kısmet napalım
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Sağol canim  amib teşekkür ederim
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok şükür ki negatif çıkmış ama kalp krizi riskini de ihmal etmesin Allah korusun kötü birşey olmadan önlem alsın 
tarafından
Ben randevu alırım ama gitmesse kendisi bilir çünkü dikkat etmesse sonucu vahim olur
0 oy
(4 puan) tarafından
Gecmis olsunn abla 
tarafından
Saol canim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annesinin bitanesi (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 538 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,258 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...