0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kaç haftalık oldunuz kızlar zamanınız çok kaldı mı neler hissediyorsunuz zamanınız nasıl geçiyor zorlandiginiz veya şikayet ettiğiniz sorunlariniz varmı ? ☺️☺️ 

Ben 34+4 günlük hamileyim 

Zamanim evde temizlik yemek yaparak geçiyor malum virüs:getlost:

Zorlandigim şeyler artik eskisi kadar ayakta duramıyorum 

Catlaklarim çoğaldı maalesef :( 

Nefes sorunum var , bir yere uzandım mi mi ya da oturdum mu kalkamıyorum :D duba gibi olmuşum eheheh 

Hayırlısıyla inşallah sağ salim sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucagimza alırız ☺️ 

10 Cevaplar

0 oy
(3,139 puan) tarafından
21 ci haftada girdim canım ikinci gebeligim ve nefes almakta zorluk çekiyorum oda normal zaten. Karnimda sertlik falan var bu aralar öyle yani. Benim ilk gebeliğimde 35 i haftamda çatlamaya başlamıştım o çatlaklar var yenisi çıkarmı Allah bilir . Obur türlü hamile oldugumu bile unutuyorum diyebilirim. Amin inşallah sağlıkla gelsin bebislerimiz 
tarafından
Maşallah sana o zaman :) amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

37+1 oldum ben 

Bende hiç heyecan sevinç yok , 

Ruh halim çok değişik 

tarafından
Niye kiz bu virüs yuzundense takma hiç Allah büyüktür ♥️♥️
0 oy
(476 puan) tarafından
38 haftaligim nefesim daraliyor ne yesem miydeme oturuyor bebek hic durmuyo  vacinam yaniyor aciyor enfesyon kaptim galiba  hastaneye gitmeye korkar oldum
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım :)
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Sen bence su son zamanların tadını cıkar kuzum :) bebişini kucagına aldıgında bi hersey tepe taklak olacak 2 3 ay kadar sürecek.yapmak istediğin bişey varsa yap mesela yat tavanı izle sessizlikle bu bile lüks olacak :) 8 ay oldu ben dogum yapalı ılk 2 ay cok zor gectı 
tarafından
Öyle mi dersin canım bakalim ya sabırsızlıkla bekliyorum rabbim yardımcın olur ya ☺️☺️
(8,316 puan) tarafından
İnsallah yanında da anlayıslı bırılerı olursa cok rahat gecer
tarafından
Bakalım o zamana kadar ne olacak şu virüs sağ salim gecsinde
0 oy
tarafından
8 haftalıgim mide bulantısı baş dönmesi yaşıyorum ve halsizm iştahsızm .. ilk gebeliğim hala alışamadım ..  kanama alanım var progestan kullaniyrum kndimi kamyon çarpmış gibi hissediyorum.   Napacagimi bilmiyorum. Tecrübeli anneler bu durumlarım geçecek mi
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ama inan herşeye rağmen çok güzel bir hisss ☺️
tarafından
inanır mısın daha pek birşey hissedemiyorum :)) ilk gebeliğim o hissi anlamıyorum :)) hissettiğim tek şey mide bulantısı baş dönmesi :))
tarafından
Benim de ilk gebeliğim ve dediğin gibi bende bir şey hissetmiyordum ilklerde sürekli karnıma bakiyorfum buyumusmu falan diye ahaha 18 haftadan sonra herşey çok güzel oldu bebeğimi hissetmem mide bulantilarimin geçmesi ve karnımın belirlenmesi ☺️☺️ daha senin bıcır çok küçük rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ♥️
tarafından
Teşekkür ederim :) demekki yanlız değilmişim acaba sorun bnde mi neden birşey hissedemiyorum diyorum :)) Allah razı olsun amin inşallah Rabbim hepimizin yardimcisi olsun
tarafından
Amin canım benim ☺️
0 oy
tarafından
Amaninnn bende 34+4 aynıyız 
tarafından
Yaaa ne zamana dedi doktor sana nasıl geçiyor hamilelik canım
0 oy
(481 puan) tarafından

34 haftaya az kaldı yatıyorum yatamıyorum kalkacam kalkamıyorum oyyyyy:woot:

tarafından
Aynen valla bende öyleyim ☺️:D
0 oy
tarafından

35+5 olduk oturduğum yerden kalkamıyorum yalancı sancılarım başladı ve giderek çoğalıyor arada kanamam oluyo 

Bende baya bi şiştim iştahım iyice kapandı yemek yeme isteğim yok 

Zar zor eşimin zorunla yiyip içiyorum 

29 nisanda sezeryan olcam inşallah az kaldı gün saymaktan yoruldummm sıkıldım bacaklarım çok ağrıyo :'(

(481 puan) tarafından
Oooo benimde bu ayın sonunda sezaryanım bebiklerimiz aynı gün doğabilir ❤
tarafından
Ya çoknsevindim inşallah benim günü belli bakalım öncesi gelmezse ☺️☺️
(481 puan) tarafından
Öncesi benimde gelebilir sancılarım çok. Doktor ayın sonunda alalım dedi. Sağlıcakla gelsin yavrularımız :))
tarafından
Amin inşallah canım ❤❤
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
32+4 haftalik hamileyim evde aksama kadar yatiyorum keyfime gore takiliyorum hic bi sikintim yok cok sukur rahat bi gebelik geciriyorum :)
(1,822 puan) tarafından
Kimisi genetik diyor canim ama bilmiyorum annemde ve ablamda olmamis ikisindede bende de olmaz heralde. Birde kilolu mu hamile kaldin kilolu hamile kalanlar daha cok catliyo diye duymustum cunku
tarafından
İnan benden zayıfı yoktu bu halimi görenler şaşırıyor bence bunun zayiflikla alaksi yok bende de çıkma dedim ama sonradan oluşmaya başladı maalesef
(1,822 puan) tarafından
Hayirlisi canim vucut yapin vucudunu kaplayan deri gergindir belkide ben 40 kilo ile hamile kaldim annemde 45 kilo civarinda hamile kalmis ablamda 42 ile hamile kalmisti biz hepimiz cok zayifiz belki o yuzdendir diye dusunmustum
tarafından
Bende 48 le kaldım ama dediğim gibi bence onunla alakası yok , inşallah sen catlamaSin canım :)
(1,822 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
tarafından

19 haftnin içindeyim kalça ağrısı dışında herşey iyi gidiyor şimdilik:D

tarafından
Dur daha bastasin sennn :Dd

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 116 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde X_qysenur (3 puan) tarafından soruldu
0 oy