0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 saat önce arka evimdeki akrabamın koronadan yogun bakımda oldugunu ögrendim az öncede başka bir akrabama teşis konuldugunu 18 gün sonra dogumum var eşim çalışıyor içime kara bulut gibi çöktü bu haberler yakınlarımda çıkınca banada yaklaştıgını hissediyorum karnımdaki günahsız melegim için endişeliyim Allahımın emanetini nasıl koruyacagım ben kızım olucak çok mutluyum ama hevesim yol Allahım Ramazan ayına kadar geçmesini nasip etsin inşallah 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yakınlarna gecmiş olsun. İnşallah seninde yardmcn olsun 
-Reklam-
0 oy
(48,904 puan) tarafından
kalbini ferah tut canim hayirlisiyla al bebisini insallah kucağına
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Rabbim sifa versin ,yaslari kacti acaba , yurtdisindan gelen biri ile gorustuler mi hic ,saglik problemleri var miydi
tarafından
Biri 50 yaşlarında biri 60 yaşında  ogulları çalışıyor onlardan bulaşmış
0 oy
(257 puan) tarafından
Canım sen evine kimseyi alma mesafeni koru temizliğine dikkat et gelmek isteyen olursa hamileyim de olmaz de eşinde kendini devamlı temiz tutsun tehkeli olan yerlere gönderme allahm izniyle hiçbişey olmaz korkup bebeğini strese sokma herşey senin elinde 
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Sen evladına bu kadar merhamet sahibi iken Rabbinin senden geri kalacağını mi zannediyorsun ? Lütfen biraz tevekkül edin . Siz önlem alın gerisi Allah'tan.. gelene de gidene de amenna demek ki rabbim bunu yasamami istedi diyeceksin imtihan dünyası burası .. Allahım hepinizi korusun bu illetten sağlıklı doğumlar dilerim...
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah bişi olmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 215 göst.
0 oy
6 cevap 288 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
0 oy