0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (1,449 puan) tarafından

Bugün pek aktif olamadım naber kizlar 

Lorin 2 gündür kakişko yapamıyor öyle korkuyorum ki poposu tıkandı diye :( yine hastane hastane gezmek istemiyorum bu lanet virüslü ortamda 

Insallah sabaha kadar yapar yoksa kafayı yiceeem

Bugünden fotoları nasil minnoş dimi lolom<3

image

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyyy maşallah kuzuma allah bağışlasın inşallah bir çay kaşığı zeytinyağı ver mamasinada az kat yapar inşallah
(1,449 puan) tarafından
Yok canım neler neler yaptim ben 1.5 hastane hastane gezdik tam düzeldi derken şimdi 2 gündür yine yapmiyo ;(
tarafından
Şu popoya sıkılan bir ilaç var ondan almadinmi hemen yapıyor çocuk kakasını
(1,449 puan) tarafından
Fitil verdim öğlen ons rağmen yapmadı
-Reklam-
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Oyy gülümsüyor birde ☺️☺️masallahh❤️❤️

Zeytinyağı falan verseydin canım inşallah yaparr
(1,449 puan) tarafından
Onlar işlemiyor canım benimkine
0 oy
(119,663 puan) tarafından
Çook tatli bu yaaa kiz koca kari yontemi dediler bana azcik el sabununu bebisin totosundan fitil gibi koydunmu aninda yapiuomus denemedim deneyen varmi ki merak ediyom
(1,449 puan) tarafından
Denedik biz onu anında yapıyor ama yazık yani sakıncalı bisey çare bulamadığımız için denemiştik annemle bir daha asla yapmam ama doktora söylediğimizde çok sakıncalı olduğunu söyledi
0 oy
tarafından

Tipini yediğimmmm gelmişşş ❤❤❤❤ canımın içi bakışına bittiğğmmmm:angel:❤❤❤❣

(1,449 puan) tarafından
Yaaa çok sağol canimmmmm
tarafından
Canım elma yağı kullan inan ki çok faydası olacak karnına el bileklerine ve ayaklarının altına sür geceden çok iyi geliyo zeytin yağı da fayda eder ama alışkanlık yapıyo sen bide fırsat bulunca elma yağı al dediğimi yap iğleşsin benim tipini yediğimmmm❣❣❣
(1,449 puan) tarafından
Ilk kez duydum araştırım canım sağolasın
❤❤❤
tarafından
Rica ederim canım ben kızım da bu sorunu çok çektim ebe söylemişti kullanmam için gerçekten de faydası oldu ❤
0 oy
tarafından
Maşallah prenseseee❣
(1,449 puan) tarafından
Sağol canimm
0 oy
(1,358 puan) tarafından
İlk fotoya aşık oldum :) canım kakasını yapamıyorsa eczaneden lavman al çok rahatlatır hastaneye gitmene de gerek kalmaz anında yapar kakasını
(1,358 puan) tarafından
Fitil işe yaramaz lavman anında yaptırır ama
(1,449 puan) tarafından
1.5 ay sırf lavman ile yaptı o yuzden çatlak oluştu canım
0 oy
(13,890 puan) tarafından
 masAllah prensese benim oglum lavman yapmama rağmen az yapti ne olucak bilmiyorum
(1,449 puan) tarafından
Kaç gündür yapmıyor
(13,890 puan) tarafından
1 haftadir yapmiyor bugun lavman yaptik bir bez dolmadi bile naptiysam yapmiyor hastaneye gitmeyede korkuyorum
0 oy
tarafından
Maşallah rabbim esirgesin yapar inşallah canım b
0 oy
tarafından
Hemde ne minnoş maşallah 10 güne kadar kaka yapmaması normal kafayı yemene gerek yok sancısı yoksa sıkıntı yok 
0 oy
tarafından
Duplhac şurup var eczaneden alabilirsin günde 3 kez veriyosn gayet çıkartıyor kaka 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Oy masallah allahim esirgesin insallah☺️
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canım bizimki yakaladığında zeytinyağ, kayısı hoşafı veriyorum. Oda çözüm olmazsa bir tatli kasigo duphalac veriyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

382,146 soru

11,441,653 cevap

35,011 kullanıcı

...