0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından
.........................

7 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
bı ara yapayım dedim hiç para etmiyor eşim kızdı almadım bida 
(6,136 puan) tarafından
Ne yaptın?
(1,908 puan) tarafından
tespih
(6,136 puan) tarafından
Ne güzelmiş aslında çantada taşımak bile sünnetmis
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım. Ogrenciyken baslamistim hala devam ediyorum
tarafından
kuzum.esim  ostemiyor boyle seyler ... yanidisari bile ciksam.annemlere bile gitsem.haber vermedwn cikamam
... ki bu tur seylere coo.karsi calismani istemiyorum.otur evinde cocuklarina bak isini yap.yeter diyor bana ..  halbuki bende evde cocuk.is cocuk is nereye kadar artik kemdim.icin biseyler yaomak istiyorum.mesela musade etmiyor kavga cikqroyor kusuyor ben kotu oluyorum ondan sonr a.... kavgalardan gurultulerden sıkldim hu yuzdwn me derse onu yapiyorum ... yablis bisey halbuki ama ...
(6,136 puan) tarafından
Bizimki de bidaha tövbe yanaşmaz
tarafından
oyle valla lafa gelince onlar koca ama .. diger turlu biz kocalik yapiyoruz gonul.aliyoruz
(636 puan) tarafından
Benim Allah tan öyle bir derdim yok. Karısmaz hic. Zaten karistirmam da.
tarafından
bende karistirmam diyordum.bekarken ... buyuk konusmamak gerekiyormus bazen insanin eli kolu baglaniyir iste
0 oy
tarafından

Evde ek iş iyidir gerçekten , en azından küçükte olsa bir gelir elde etmiş oluyor insan

tarafından
Bu pisliklere gün doğuyor , bu hastalıkta bille nice sahte mal üretmeye kalmadılar mi sanki
(6,136 puan) tarafından
Hala akıllanmayız diyorlar işte hiç ölmeyecek gibi hesap günü gelmeyecek gibi yaşıyorlar
tarafından
Bak hemem btk ya başvur  paranı  geri alirisn
(6,136 puan) tarafından
Nereye numaraları kapatıyorlar adresler sahte ki büyük ihtimal tc de sahte sahte kimlikle para çekiyorlar
tarafından
Bak sen şikayetini  btk üzerinden oluştur  onlar senin adina onlarla cok iyi uğraşıyorlar
0 oy
tarafından
Ben yapiyordum canım ama bu sene virüsten dolayı yapamadım hediyelik dükkanlarına su kabagindan lamba yapıyordum sarkaç falan örüp makrome ile satiyordum. Şimdi virüsten turlar iptal oldu satamiyorum  
(6,136 puan) tarafından
Ay el becerim hiç yok ya ilk defa dün bi siteden denedim ağzıma yüzüme bulaştırdım sıfır moraldeyim
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum cankm 
(6,136 puan) tarafından
Ne yapıyorsun kuzum
tarafından
İnterneten sattis yapıyorum canım halı perde yatak odası ne ararsan var
(6,136 puan) tarafından
Instagramdan mi
tarafından
Evet kuzum
(6,136 puan) tarafından
Ismini versene takip edeyim
0 oy
tarafından
Arada yapıyorum canım teşbih kutusu hastane ciksii iğne oyası ne siparişi alırsam 5 yazma yaptim şuan 3 kolye var yapilcak ama fırsatım yok hic
(6,136 puan) tarafından
Ellerine sağlık rabbim helalinden artış versin inşallah amin benim el becerim yok olsa örgü ormeyi çok isterim ama nerdeee yapanlara da imreniyorum
tarafından
Yaparsın canım inan netten dene sok yoluyla öğrendim bende
0 oy
(63 puan) tarafından

ay ben de yapıyom örüyom güya yazma etamin dantel falan ama satamıyom hiç ;)öyle örüyom işte kendi kendime bos bos bi de ihtiyacım var ama nasip iste

(6,136 puan) tarafından
Biseyi satmak için okunan dualar var tavsiye ederim 1 kere dene
(63 puan) tarafından
hangi duadır o hiç duymamıştım
(6,136 puan) tarafından
Velâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Yâ Hannân yâ Hannân yâ Hannân. Yâ Allah yâ Allah yâ Allah. ... Bir malın satılmasıiçin aşağıdaki bereket (karınca duasını) (7 ) gün(7 şer) defa satılması istediğiniz Malüzerine ve o niyetle okursanız inşallah Allh'ın izniyle satılır
(63 puan) tarafından
inşallah olur yaaa çok ihtiyacım var:(
(6,136 puan) tarafından
Allahım helalinden kazanç versin kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 368 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy