0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından

Kizlar ben bunu örmek istiyorum ama bu ip yeter mi sizce bide ören var mi bundan ben 3.6 aylık örmek istiyorum ilmek sayısını falan bilen var mı acaba 

image

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeteceğini düşünmüyorum çok güzel bu arada 
(40 puan) tarafından
300m bide 3.6 aylık olcak bende çok kararsız kaldım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yetmeye bilir canım yarım kalır aynı ipten bulamazsan üzülürsün yedek bi ip daha al garanti olsun
(40 puan) tarafından
Olmazsa alıyım yarın aynısından bulabilirsem
tarafından
Yedek koy eve biri yeterse digeri ilede bisiler yaparsın
0 oy
tarafından
evet tulum guzel ama omuzda durmuyor askisi canim .... ve bu ipte yetmez .. youtubede bunun ornegi anlatilmis ordan bakabikirsin 
(40 puan) tarafından
Sağol cnm ordan buldum ama o 6.9 aylık için örüyor 3.6 aylık için ilmek sayısını söylemiyor
tarafından
hemen hemen aynidir 1 ilmek kes kenarlardan sadece
0 oy
tarafından

Yetmezse tekrar alırsın ...

0 oy
tarafından
3-6 ay oreceksen yetmez bence canım . İkmeknolcmek için 3-6 ay bı kıyafetin enini boyunu ölç. Sonra ipinden kağıtta yazar kaç cm kaç ilmek olduğunu bak ona göre basla. Kağıdı yoksa on ilmek ör birkaç sıra ilerlet kaç cm oluyor bak sonra tekrar ona göre hesaplayıp başka en garanti ölçü olur 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yetmez canm 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Tam yetmeyebilir ikinci ipten biraz daha kullanman gerekebilir ☺ben böyle bakınca çıkaramıyorum modeli ancak videodan bakıp örüyorum
0 oy
(1,455 puan) tarafından
2 ip gider bence cnm 1 ip ön yüzün3 anca gider
0 oy
tarafından
Yetmez bence canım yedek al yinede 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yetmez canim kaynanam yelek islicek kizima 3 yumaktan ancak cikior demisti kollu yapacak bunada 2tane rahat gider o zaman
0 oy
tarafından
Yetmez bence canım 
0 oy
tarafından

image

bak bende bundan yapacagim.carsiya cikip.ip almam.lazm.... bundan once de kapsonlu kulakli hirka yaptim kadife iptn cok sahane oldu 
0 oy
tarafından
Bez kısmiyla gögüs kısmini uzun tutman gerek o yuzden yetmez birde sık bir örgü 
0 oy
(63 puan) tarafından
canım instagran da bi sayfa var https://instagram.com/ozleminhobi?igshid=1bekh4jsr98i7 bu sayfa bak burda çok güzel yazıyor her şey

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 650 göst.
24 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,107 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,528 cevap

34,874 kullanıcı

...