0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
Yememe asiri dikkat etmeme ragmen bbebeim cok qazli qaz sancisindan geceleri uyuyamiyor lutfen yardim edin

16 Cevaplar

0 oy
(330 puan) tarafından
Kuru dut kompostosu gaz çıkarmasına yardımcı oluyo kendin ye sütüne geçer. Ben çay kaşığıyla bebeğime de vermiştim
(454 puan) tarafından
Onun faydasi yok canim ne yaptiysam gecmiyor
(1,048 puan) tarafından
Aynen ben emdikten sonra emzğini batrıyorum.
Gerçekten azalttı kusmasını
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ah canım yaa Allah yardimcin oolsun nekadar dikkatedersen et bi ccocuk gazliysa su icsen bile yapiyor malesef. Benim kizim oyleydi 6 aya kadar cektik!!! Gaz damlalari ise yaramadı en son kimyon aldim cayini yapip yeni dogduyda cay kasiginin ucuyla 3 aylik falansa bir cay kasigibicir o cok iise yaramisti. Bide sabahlari aksamlari cocigun karnini zeytinyagiyla yyagla temiz bi bez kat sicak tutsun. Gecmis olsin cnm:ermm:

(454 puan) tarafından
Tamam canim yaparim cok tesekkur ederim insAllah ise yarar
tarafından
İnşallah cnm. Kimyon toz olarak degil cnm ha baharatcilarda bar ogutulmemis olndn.
(454 puan) tarafından
Deriotunun kuru tohumunu demledim bebegimede verdim kendimde icdim simdilik iyi cok sukur bakalim sonra nolacak
tarafından
İnsallah iyi gelirde sende rahatlarsin biraz cnm. Bebisin gobudunu yagla ve sıcak tut mutlaka.
(454 puan) tarafından
Aynen valla o bir cekiyosa ben bin cekiyorum onun bir defa bacagini katlamasina
0 oy
(8,248 puan) tarafından
Hamılelıgınız streslı mı gectı acaba eger oyleyse yedıklerınden zıyade bebek odaklı ol masaj yap sakınken bebegın.emzırırken yada bıberon verıyosan havayı cok yutmamasını sagla. 
(454 puan) tarafından
Fazla emzik emmiyor ama hamileligim cok stresli gecďi peki ne etkisi varki stresli hamileligin?
0 oy
(27 puan) tarafından
Rezene birebir ben günde bir  çay kaşığı veriyorum sesli sesli çok güzel cikariyo gazini 
(571 puan) tarafından
O an yanında olmak isterdim gaz çıkardığı zaman :)))) çok hoşuma gidiyor ya
(536 puan) tarafından
Kaç aylıkken rezene veriliyor ? Bebeğim 40 günlük kendim içiyorum ama ona vermiyorum
0 oy
tarafından
her yemegine kimyon koy ve bir tatli kasigi kimyonu bir su bardagi suda kaynatip icine seker koyup ic. bebise masaj ve gaz hareketleri ysptir kendi ayagini sicak tut bebeginkinide karnina sicak havlu koy bebisin 
0 oy
(116 puan) tarafından

Al benden de o kadar, rezene çayı iç kimyonlu olanları var daha çok ise yarıyor patır patır yapıyor minikler. Kimyonlu su yap kendine onu iç 1 çay bardağı çoook faydalı. Zeytinyağı sür karnına elinle ovala masaj yap bacaklarını bisiklet sürer gibi yap karnına ittir yatırırken sar sıcak sıcak yatsın

0 oy
(29 puan) tarafından
Bio gaia gaz damlasi iyi geldi bize.biraz fiyati fazla ama duzenli kullanimda ise yarıyor bence
0 oy
(571 puan) tarafından
Derlerdi annede çok gaz olunca bebekte de olur muhtemelen benim bebeğime de gaz sorunu olcak ben büyüklerden bunu duydum zeytinyagiyla bebeğin karnını ve sırtını sürekli masaj yapın bebek rahatlıyormuş oyle
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Daha onceki postlarımda paylastım okuyun belkı fayda eder gecmiş olsun 
0 oy
tarafından
Ne yazikki bir cozumu yok ama biraz hafifletebilirsin rezene anason bnde iciyorum bebege 3 cay kasigi veriyorum birde nurse harveys cok faydasini gordum bu damlanin deniyebilirsin doktorum bitkisel olan gaz damlalarini dene artik hanhisi iyi gelirse demisti
(454 puan) tarafından
Denedim canim eczane evde resmen dogumum ozel hastanede yaptim en iyi bebek doktoru asistanina her gun aratiyor bebek nasil diye soyluyorum ama ise yaramiyor
0 oy
(59 puan) tarafından
Herşeyi denedim hiçbişey fayda etmedi 3. Ay bitti yeni yeni düzelior sadece sabır valla bizimki ne gece ne gündüz uyuyordu sürekli ağlıyordu ama geçiyor sağlıklı olsunlarda gerisi gelie
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben çocugum dpğdu 20 günlükken  kimyon ve rezene içiyordum çay kaşığıylada oğluma veriyordum  şimdi 2 aylık oldu çok gazı olursa zeytin yağı veriyorum ayakının aştınada sıcak su torbası koyuyorum rahatlıyor
0 oy
(373 puan) tarafından

Canim benim cocuk dr iletisime gec ilac yazsin.sen de istedigini ye bebise vitamin lazim.hem seninde guzel beslenmen lazim sonucta ki sutun olsun:)

0 oy
(137 puan) tarafından

Mənim də oğluşum 22 günlükdü. Qaz sancısı olur. FLORAL nanəli zeytun yağlı dərman var gündə 3 dəfə yarım çay qaşığı verirəm düzəlir,ağrısı kəsir

0 oy
(410 puan) tarafından
Hakıkı zeytinyağını biraz yak canım ıcine kekık ve kimyon koy soğusun bebeginin ayagının altını yagla bir guzel sonra corap gıydır gebe Okulu'nda bize ebe böyle söylemişti. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 402 göst.
10 Nisan 2019 Diğer kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 253 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.