0 oy
1,400 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Nerden çıktı fln demiyin canım sıkıldı :))) hep burda sormak istediğim bir şeydi cevremdekilerle bu konuda zıt düşüyoruz benim gibi düşünen var mı merak ettim Allah gecinden  versin hepimiz birgun ölücez siz ölürseniz eşinizin evlenmesini istermisiniz ben isterim hayatına devam etsin 1 2 sene bekler evlenirsin diyorum 

(Severek evlendik bu arada )

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evlenebilir ama tek bir şartla çocuğumu annemlere bırakıcak. Ne kadar kötü ne kadar iyi üvey anne olur bilemem. Çocuğumu anneme versin aileme versin yeter yoksa gözüm hep açık gider. Çocuk olmazsa ne *** yerse yesin he birde kimse üzrine alınmasın isim olarak sultan diye birisiyle evlenmesin o tarafta iki yakam bir arafa olur.:dizzy::devil:

(424 puan) tarafından
Ahahahahha bende Fadime ye takintiliyim eskiden kalma bişey sendeki de Sultan mi:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla evlenmesin :D
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Biz söz verdik evlenmeyeceğiz düşüncesi bile kötü Allahım göstermesin ya
(424 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Kara basan gibi çökerim onun hayatına kabusu urum adamın valla :D

(424 puan) tarafından
:D bir elimasali daha
(3,078 puan) tarafından
Ahahaha paylaşamam ben kocamı  :-D
0 oy
tarafından

Evlenmez biliyorum :)

0 oy
(257 puan) tarafından

Benim isteyip istememe bakmaz ki zaten hemen evlenir :D

(424 puan) tarafından
Hahahhahaa acı gerçekler
0 oy
(4,550 puan) tarafından
Benimki 40 ım çıkmadan evlenirse hiç şaşırmam
(424 puan) tarafından
Yok artık :D o kadar ya yapmaz elllam
0 oy
(1,174 puan) tarafından
İstemem tabikiii gulyabani olur ruyasina girerim onun :))
(1,174 puan) tarafından
Ben o 60×120 olan uyku setine 100×150 nevresim takan kişiyim :))
(424 puan) tarafından
:D ahahaha tamm evet o kedi sensin buldum seni
(1,174 puan) tarafından
Unutma beniiii :D
(424 puan) tarafından
Unutamam seniiii :)) galp galp ❣️❣️
(1,174 puan) tarafından
☺️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ben istemem her zaman da söylerim ölürsem sakın evlenme hakkımı helal etmem diyorum neden dediğinde de sen ölsen ben evlenmem kendim kızımla yaşarım sende evlenme kızıma üvey anne getirme diyorum çünkü kimse ona benim gibi bakamaz 
(424 puan) tarafından
Çocuğum olursa anneme versin üvey anneye ben de birakamam
tarafından
İyisi var kotusu var artık kimseye güven olmuyor
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bazen soruyorum bu soruyu. 3 yemeginle nikah yemeğini bı yaparım masraf olmasın demişti:D ama istemem. Ben benden önceki sevgilileri aklıma gelince delleniyorum;D evlenirsen rüyalarına girerim diyorum ;D 
(424 puan) tarafından
:D bu kadar kiskanmayin kız salın adamları
0 oy
(738 puan) tarafından
Allah korusun ama istemem ben onu başkasıyla düşünmek beni çıldırtır 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Evlenirsen hortlar gelirim diyorum :D şaka bi yana da istemem ne biliyim :/
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İstemem valla :(

0 oy
tarafından

Eğer bana değer veren bir esse seviyorsa ben yoksam hsystinda evet evlenmesini isterim ama işte bir yanımda çocuklarım var üvey anne fallan ammman karıştı hepsi duygularım gibi :unsure:

(424 puan) tarafından
Çocuklar işin içine girince ortalık karisiyo
0 oy
(48,733 puan) tarafından
istemem ama bekarda ne kadar kalabilir ki. olursem evlenirsen elaya annemler baksin uvey annede ezme kizimi diyorum evlenmem diyor ama erkek milleti güven olmaz :)))) 
(424 puan) tarafından
Bencede öyle çocuğuma annem baksın onunda eli gözü kulağı üstünde olsun ama hayatına devam etsin istiyorum :)
(48,733 puan) tarafından
ev sahibimizin esi vefat etmis tek kaliyor alt katta almanyaya gidip geliyo adam.bi basina kahvede oturup duruyo istemem oyle kalsin mutlu olsun isterim
(424 puan) tarafından
Ben de üzülüyorum öyle yanlız adamları gorunce ama iyi insanlar için diyorum çamaşır yıkamayı bilmiyolar yemek yapmayı bilmiyolar zor kız :/
(48,733 puan) tarafından
dedem öldü babannem geri kaldi hergun gelen oluyodu kadinin kapısını acan cok oluyo. ananem öldü diger dedem geri kaldi adam yapayalniz kaldi 7 çocuğundan bi annem gidip yemek yapti ee erkek olunca mahallelide sokulamiyo. iste o yuzden her yasta hayat arkadasi sart evladimi ezmedigi sahip ciktigi surece yalniz kalmamali evlenebilir. ben olsam buyuk konusmiyayim evlenmem
(424 puan) tarafından
Ben de evlilik istemem bekar da yaşayabilirim ama erkek için zor yanlız kalmak
0 oy
(13,887 puan) tarafından
istemem......
0 oy
tarafından

Istemem tabiki :(

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben sezeryan doğum yaptım doğumdan 1 gün önce sonuçta bu Bi ameliyat bişeyler ters gider de oğlum yaşar ben ölürsem oğlumu köye götürme şurda şöyle biri var çok merhametli biri onunla evlen dedim. Bi tadığım vardı dul bir adamla evlendi adam ******** çıkınca 15 gün sonra ayrıldı. Çok temiz kalpli alçak gönüllü bir kız. Hala da bekar, yine aynı kişiyle evlenmesini isterdim. Ölecek olsam da oğlumun geleceğini düşünmek zorundayım
(424 puan) tarafından
Allah korusun canım ama eğer öyle gözün kapalı çocuğunu emanet edebiliyorsan demekki iyi bir insan Allah gönlüne göre versin onun da
(7,935 puan) tarafından
Evet çok saf ve temiz bir insan ama şans işte
(424 puan) tarafından
Rabbim onun gibi birini çıkarsın inşallah karşısına bak hiç tanımadığı birinden dua aldı sebeb oldun :))
(7,935 puan) tarafından
Bana evlendiği adamı ve yaptıklarını anlattı göz yaşları içinde benimde gözlerim doldu. En can alıcı lafı da ben sıcacık bir yuvam olsun istedim hep yaşıtlarım evlendi ama nerden bilirdim bu adamın benim felaketim olacağını dedi. Adam sinir hastasıymış doktora gitmiş ama ilaçları kullanmayı Red ediyormuş.
(424 puan) tarafından
İmtihanı oymuş kuzum hep iyi insanlara kötüleri gelir zaten
0 oy
(106 puan) tarafından
Yeminle hergün rüyasına bıçakla gelirim çok rahat söylemişsin bu arada ben valla bütün günahımı onun boynuna takarım bu arada sen niçin böyle bir şey istiyorsun 
(424 puan) tarafından
Yanlız kalmasın 1 senede değil belki de 3 5 senede unutucak acısı soğuyacak yanında biri olsun arkasında duran destek olan yanlız kalmasın hasta oldugunda çorba kaynatacak biri olsun yanında sırf aşk yasasin değil düşüncem hayatın zorluklarını paylaşacağı biri olsun yanlız olmak zor
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Evlenmesin çocuğuna baksın :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 548 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 604 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu

381,071 soru

11,408,386 cevap

34,945 kullanıcı

...