0 oy
1,398 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Nerden çıktı fln demiyin canım sıkıldı :))) hep burda sormak istediğim bir şeydi cevremdekilerle bu konuda zıt düşüyoruz benim gibi düşünen var mı merak ettim Allah gecinden  versin hepimiz birgun ölücez siz ölürseniz eşinizin evlenmesini istermisiniz ben isterim hayatına devam etsin 1 2 sene bekler evlenirsin diyorum 

(Severek evlendik bu arada )

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizde severek evlendik ben ona sormuştum ben ölürsem evlenir misin diye . Hiç sevmez böyle soruları bebeğimizi kaybetme riski taşıdığımız gün bebeğimiz için değil benim için ağladığinda anladım onun için kolay olmayacak ama evlensin istiyorum ve ona vasiyet gibi bişey ettim. Beni hiç unutmasın hatirama hep saygılı olsun ve kızımıza layık biriyle evlensin.
(424 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum yani yanlız kalmasın istiyorum yaşlanınca yanında birisi olsun yanlız kalırsa ben daha çok üzülürüm çünkü Allah kimseye yaşatmasın
tarafından
Kesinlikle. Bu fedakarlıkla karışık bir sevgi bence yani evlenmesini istemeyen hem cinslerimi de anlıyorum ama evlensin kocam dediğin gibi yalnızlık çekmesin. Kimsenin yerimi doldurmayacagina eminim ama kocamın bu dünyadaki hiçbir kadına haksızlık edip mutsuz etmeyeceğini de biliyorum .
(424 puan) tarafından
Ben için rahat olsun evlen dedim evlenmem diyo ama gerçekten evlenmesini istiyorum yanında olacak destek olacak biri olsun
-Reklam-
+1 oy
(27,348 puan) tarafından
Istemem şahsen 
(424 puan) tarafından
Bende bir sorun var o zamn :D
(27,348 puan) tarafından
Şahsi fikrim cnm
+1 oy
tarafından

Yalan yok istemem canım valla ben ne bilim ya kisknairim çocuğuma başka kadın dokunsun istemem heralde :angel:

(424 puan) tarafından
Çocuk olunca bişey diyemem çocuğuma kesinlikle istemem baskasinin bakmasını ama çocuk yokken sorun yok bence
tarafından
Kız öldükten sonra nasıl kıskanırız :-D
tarafından
Ben yine de hayır o sadece benim başkasına yar etmem vururum:)
tarafından
Düşün bacım herifi nasıl benimsediysem öldükten sonra bile kıskanıyorum o derece sapigiyim:))))
tarafından
Hahahahaha
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Asla istemem :/
+1 oy
tarafından
Evlensin geri gelir onuda götürürüm yanıma evlenemez kimseyle kızıma üvey anne getiremez :) bir sene sonra evlenir canım :)
+1 oy
tarafından

Ben evlenme diyorum sürekli ahahahahah:)

+1 oy
(605 puan) tarafından
Ben öldükten sonra istediği b.ku yesin sıkıntı yok :))))))
(424 puan) tarafından
Ahahahhaa deli ya bende öyle diyorum:)
(605 puan) tarafından
Yanii:))
+1 oy
(3,856 puan) tarafından
kizim olmamis olsa benden sonra evlenmesini isterdim artik istemem . 
(424 puan) tarafından
Çocuk olunca evet işler biraz değişir sanki şimdilik bebiş yok ya bana kolay :D
+1 oy
tarafından
Asla ay düşüncesi bile kötü evlenirse affetmem eninde sonunda oda yanıma gelecek gösteririm ona orda evlenmeyi
tarafından
Gunduz yokum gece butun postlari geziyom valla:)))
tarafından
Hayalet kari gece eğlence sıfır anca devriye gezersin
tarafından
Asayis berkemalmi diye bakiyom annem tanidik biri gorunce ona sariyom nolmis :)))
tarafından
:D yatıyor millet
tarafından
Tamam gunduz gelerim artik bende hahha:))
0 oy
(1,018 puan) tarafından
İstemem o ölse ben evlenmem oda evlenmesin 
0 oy
(838 puan) tarafından
İstemem tabi ki evlenmeesin çocuğumuza bakıp büyütsün
0 oy
tarafından
Daha geçen gün konuştuk bu konuyu evlenir misin ben öldükten sonra dedim oda defi ki tek bir şart la evlenirim neymiş dedim ☺️ toprağın kuruyanca anca evlenirim didii☺️❤️ gönlümü feth etti 

He bir de haftada 2 3 gün sulamaya gelecekmiş ehwheh
(424 puan) tarafından
Ah ahh unutulur bir gün ölenler deseydin sonuna kadar mutlu olun inşallah ❣️:))
0 oy
tarafından

İstemem tabiki ama tabi insan evladı bu ne yapacağı belli olmaz 

(424 puan) tarafından
Evlensin kız yazık yanlızlık Allah'a mahsus demisler
tarafından
Olmaz hakkımı helal etmem ona giderken de derim zaten ben ölünce evlenirsen hakkımı helal etmem diye
(424 puan) tarafından
Genelde herkes öyle düşünüyor :)
0 oy
tarafından

Daha neler hortlar geri gelirim öyle bir şey yapsa :ermm:

0 oy
(368 puan) tarafından
Bzide severek evlendik  evlensin isterim cocuklarim var ortada kalmaz iyi bi insan olursa ahirettede benimle olsun isterim kocamin 
(368 puan) tarafından
Sormustum esime ama yapamam demisti  sana alismisken baskasina nasil alisirim miydem yureyim  kaldirmaz demisti  erkek milleti belli olmaz gibime geliyo
(424 puan) tarafından
Unutulur bence zamanla
(368 puan) tarafından
Hemen evlencek hali yok sole bole derken bulusurken bi bakmissin ayni evde nikahli yasiyo olurlar dimi ya zaman alir ama ole olur
(424 puan) tarafından
Aynen bencede :D hemen değilde zamn kavramı çok önemli hemen o sene evlenmesin ölmemi beklemiş gibi de sonrasinda illaki isticek çevre baskısı olucak gönlü ya birine kayicak biseyler olur yani bence
(368 puan) tarafından
Aynen canim soru guzeldi
0 oy
tarafından
Evlen desemde evlenmez eşim 
0 oy
tarafından
Eğer çocugu mu bıraktıysam geride evlensin ama merhametli içinde Allah korkusu oln birisiyle evlensin heee eger cocuk mocuk yokken ölürsem Allah korusun ozmanda evlensin 
tarafından
Aynen oyle ölenle ölünmüyor sonuçta canım ayrıca erkek yanı ihtiyacı oluyo kadın evlenmez ama erkek hep Bı evlilik cabasında olur
(424 puan) tarafından
Genelde öyle oluyo evet yanlız kalamaz insan heralde onla bunla sevgili olup gezecene bir kişiyle evlensin :)
tarafından
Ya soyle dusun cocugu var ve sagda solda zina yapıyo bumu daha ıyı evlenıp dogru Bı sekılde hayat surmesı mı
(424 puan) tarafından
Aynen öyle  düzgün bir hayatı olsun ben öldüm diye karalar bağlama ölenle ölünmez diyorum çok duygusal eşim bensiz yapamaz kıyamaz bana da ama evlensin hayatına devam etsin bana dua etsin yeter :)
tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Istemem hatta dogum aninda evlenirsen hakkim helal degil sana dedim yemin ettirdi. Evlenmemesi icin
(424 puan) tarafından
Kız yinede yemin ettirmeseydin hayat şartları nolacamiz belli değil
(119,251 puan) tarafından
5 sene bekledik biz evlenmek icin o belcikada ben eskisehirde baskasiyla evlenmesin yaa benim kemiklerim sizlar
(424 puan) tarafından
Ayy kıyamam gurbet aşkı zor olur kız çok şükür kavusmussunuz  Allah ayırmasın inşallah :))
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben asla evlenmezsin hakkımı helal etmem. Ruhum musallr olur peşine dedim:D
(424 puan) tarafından
Yeni bir Ruhsar vakası :D ;D
(1,175 puan) tarafından
Oda zaten 2.kez evlilk yapmak aptallık olur diyo bida aynı çileyi cekemm dediydi :D
0 oy
tarafından
Asla istemem düşüncesi bile beni üzer ona başka birinin sarılması  ay gerçekden çok kotu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 545 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 604 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...