0 oy
764 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar doğum yaklaştıkça aklıma bin tane soru geliyor. Afedersiniz mesela şu an ishalim. Doğumda ıkınırken her şey olabilir :)))))) bunun öncesi lavman yapıyorlar mı? 

30 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Valla banada yaptılar lavman ama.o ikinmayla ne var ne yok yapmışım ebeler peçeteyle koştu bebekle beraber altima yapmışım istemsizce
-Reklam-
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Valla bana yapmayı unutacaklardı gibi doğumuma 1 hafta kala zaten tuvaletim oluyodu devamlı bende dedim beni lavman yapın yoksa orta yere sıçarım doğumda dedim :)) onlarda hemen yaptı 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bana yapmadilar ve ikinirken olan oldu :D
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bana yaptılar genelde araştrma devlette ypıolar hrlde cnm 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
2 tane normal doğum yaptım Bana lavman yapmadılar
0 oy
(442 puan) tarafından
Bende normal doğum yaptım ama yapılmadi hatta sanırsam idrarımı kaçırdım ağlamıştım ebe de bizim işimiz bu sen ikinman geldikce ikin temizlenir aglaama dedi ya büyük tuvaltimi de yaparsam dedim ablam sen bebeğine odaklan onundert etme biz bu işi bilerek seçtik yaparsan remzlenr demişti zaten koruyucu falan seriliyor 
0 oy
(111 puan) tarafından
Bana yaomadilar canim ama umrumda da olmazdi o an bir kaza olsaydi ama olmadida yapmadilarda
0 oy
tarafından
Bana suni verdiler yapmamışlar di lavman sancılarım artınca doktroa söyledim gittim yaptım ama çok sonra oldu doğum da canım çok dikkat etmek lazım o zaman
0 oy
tarafından
Yapıyorlar kızımda yapmistilar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 432 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (31 puan) tarafından soruldu