0 oy
427 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar ya yapan varmis ilk dogumum böyle bir şeyin yaşanmasını hiç istemiyorum yaşayan var mı her hastanede lavman yaparlar mi

30 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bana da yaptilar ya iğrenc birsey
(393 puan) tarafından
Canın mı yanıyor ki
(5,272 puan) tarafından
Yok acı felan olmuyor...ben yetişememişim tuvalete :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet yaparlar canim malesef 
(393 puan) tarafından
Çok mu kötü ki malesef dedin
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bana lavman yapmışlardı.hatta bana vermişlerdi yapmam için :))
(393 puan) tarafından
Kendilerinin yapması gerekmez mi ya
(671 puan) tarafından
Cnm devlet Hastanesi'nde belki o yüzden . Zaten basit bişey çok kolay yapabiliyorsun.
0 oy
tarafından
Bende çok uğraştım yapmamak için ama ebeler kızdı sen yap dedi öyle doğumun olacak bebek gelecek dedi 3 saatin sonunda mecbur lavman verdiler ve yaptım:-))))
(393 puan) tarafından
Çok mu zor ki
tarafından
Yok yaa zor değil cnm yapmak istemedim kendimi çok tuttum çok utandım ama kizdilar yaparsan onunla beraber bebekte geleck diye yap dediler
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Evet canım yaparlar yapmazlarsa rahatlayamazsın. Çok kötü taş oluyor afedersin :)
(2,545 puan) tarafından
Pardon canım ben yanlıs anladım doğum sonrası için sandım :D
0 oy
tarafından
Lavman verdiler yapmam icin ama cok sancim vardi yapamadim. 
0 oy
(24 puan) tarafından
Herkesin bir olmuyor benimki gelmemişti büyük abdetim  o yüzden lavman yapmadım:) ama tuvalettim gelmişti onuda şırınga gibi biseyle aldılar çünkü doğumum başlamıştı :)
tarafından
Ay doğum anında geldi bir de artık herşeyin çözümleri var Allah'tan
(24 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi bunları takipda sıkıntı etme kendine Allah büyüktür ebeelr yardımcı oluyor merak etme
0 oy
tarafından
Eskiden evde nasıl çözüyorlardi o sorunu acaba
0 oy
tarafından
Banada yaptılar ama boşuna oldu valla

Sonrasında acil sezeryan oldum çünkü:D
0 oy
tarafından
Lavman vermediler devlet hastanesinde. Bende yaptım valla hiç utanmadım çünkü mecbur ıkınıyorsun. Ben öncesinde yaptığım halde ıkınırken yine de gelmişti elinde olan birşey değil. Kendimi de kasmadım hiç 
0 oy
(263 puan) tarafından
Valla kimse yaşamak istemiyor ama doğum bu utanç falan kalmıyor herşeyin meydanda zaten tuvaletini de yapıyorsun herşeyde istemsizce oluyor kasma kendini Allah iyi insanlarla karşılaştırsın ben şanslıydım o konuda şükür 
0 oy
tarafından
lavma yapiyorlar cunku ikinmak demek kaka yaparken ikinmanin aynisi o yuzden eger icin bosalmadiysa tuvaletini yapman normal
0 oy
(5,369 puan) tarafından
Yapıolar evet Allahtan şehir hastanesinde odada tuvalet banyo vardı o yuzden sorun yaşamadım
0 oy
(1,335 puan) tarafından
2 dogumumda da yapildi lavman icim disima cikti ☺️ ama 3. Plansiz evde sancilandim yapilmadi hemen çatala cikarmislardi ve sonuc dogum esnasinda yaptim doktor diyo yap yap sorun yokk :D
0 oy
(775 puan) tarafından
3 tane normal doğum yaptım ve lvmn yapıldı ve de öyle birşey başıma geldi
0 oy
tarafından
Doğumdan once yapiyorlar canim uc tane normal dogumum var hepsinde yapıldı
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bana yapmışlardı lavman ama Bu sefer de ben çişimi yaptım doktorun mu hemşirenin mi ne üstüne ayy çok utanmştım ama istemsizce oluyo zaten :-)
0 oy
(392 puan) tarafından
Kuzum ben de normal doğum yaptım özel hastanede normalde aç ol lavman yapılır şöyle böyle dediler ben sabah 10 da yayılımı yaptılar akşama kadar herşeyi yedim içtim yemeğimi getirdiler hastanede aç durma ye dedi hemşireler akşama kadar lavmanda yapılmıyormuş onları düşünme dediler gerçekten de gece 12 de yaptım doğumumu aklıma tuvaletimi yaptım mı acaba sorusu gelmedi çünkü sancıdan onu düşünmeye fırsatın kalmıyor hemşireler de bunu kafana takma deyince düşünmedim hiç 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bende ilk ikisinde yapmadılar 3.de yaptılar :sick:

0 oy
tarafından

Devlette doğum yaptım lavman yaptılar 5 6 kere gittim tuvalete sonra dogum basladı ıkınırlen az bişey çıkmıştı ama yapcak bişey yoktu:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ytdcg (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,542 cevap

34,987 kullanıcı

...