0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar ilk çocuğum bilmiyorum aşı parası diye bişey varmış doğru mu nasıl yapılıyor bilgisi olan cvp yazar mi??

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
rota virus zehirli ishal asisi ozel iki ay arayla yapiliyor iki doz yani biz ysptirirken ,214 liraydi suan arttigini soyluyorlar birde menenjit asisi var 9. ayda yapiliyor oda 750 sanirim 
(105 puan) tarafından
3aya az kaldı canım.. Dr da öyle dedi. Takip edeceğim bugün başladım diyete. Süt ürünleri ve yumurta yı kestim bugünden itibaren.
tarafından
dene bakalim bizimde doktor olabilir dedi cok asiri kusuyor ve gazli gazdsn acillik olmustuk kandsn test yapti cikmadi ama olmayacağı anlamina gelmez diyet yap dedi ozel doktor ama tskip etmiyor hic ben soyledim iki ay sonra yogurtla basla dedi yemeye başladım gene hepsini simdi ek gida yogurtla basladim yinr kusmasi artti iki gundur kestim bakalim deniyorum yine
(2,931 puan) tarafından
Benm bebegimde rota da bişey olmadı şükür bakalım pnömokok da neler olcak
(105 puan) tarafından
Allahım bütün bebekleri korusun en küçük rahatsızlıktan bile..
tarafından
amin canimbeni.
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
3doz rota vırusu 4 doz da menenjit yapılmakta ıkısıde paralı hepsi toplam 2 bin tutmakta 
(117 puan) tarafından
Özel hastanelerde mi geçerli bu
(1,379 puan) tarafından
Bu 2 aşı sgk kapsamında degıl malesef ozel devlet farketmıo doktor recete yazıyor alıp yaptırıosunuz eger yaptırmak isterseniz fakat ıkısıde cok onemlı ve degerlo asılar
(117 puan) tarafından
Anladım canım sağol
(1,379 puan) tarafından
Rica ederim :)))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 621 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy