0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gecenin bu saatinde soruyorum ama napim kizi yika ben bonyoya gir banyoyu yika camasirlari bulasiklari yika ortaligi topla derken bu saat oldu 

Evett soruma gelelim ben subattan beri dr kontrolune gitmiyorum koronadan dolayi ee malum birde buse olunca onuda goturmek istemedim simdide cok kararsizim hem merak ediyorum 27 haftalik oldu hemde korkuyorum napiyim sizce bi el atin baciniza :D

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önlemini al git kuzum baksana koronanin ülkemizi terk edeceği yok
tarafından
He yaa dogru diyon dur yarina randevu alimda artik ne zaman a denk gelirse giderim
Sagol canim
tarafından
Rica ederim canım git git iş daha kötü oluyor
tarafından
Kiz devlet hastaneleri randevu vermiyomus ya asagidaki yoruma bakar misin
tarafından
Alla alla bende uzun süredir gitmiyorum randevu almadan git napcan bacım
tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Valla bende korka korka gittim dün :)) 
tarafından
Kontrole gittin dimi bide burdan biri yazmis randevu aliyorum kac oldu geri iptal ediyolar yazmis varmi öyle bisey
(190 puan) tarafından
Evet canım kontrole gittim ama özele gidiyorum ben doktorumu arayıp öyle gittim bizim burda da randevular iptal
(190 puan) tarafından
Devlet hastanesinde hep iptal etmişler
tarafından
Yaa bende devlete godiyorum hic almiyim mi o zaman
(190 puan) tarafından
Benim kuzenimde devlete gidiyordu cuma günü randevusu varmış iptal etmişler kuzum ama bi dene istersen
0 oy
(119,338 puan) tarafından

Bilemedim simdi uykuluyum sabaha dusunelim :angel:

tarafından
:Dddd kiz gitte uyu
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Kimin yazısını okuduysam devlet hastaneleri randevuları iptal etmiş,ben özele gidiyorum benim doktorum bir hafta çalışıp bir hafta izin yapıyormuş benim de kontrolum var ayın ortasında önlemimizi alıp gidecez inşallah 
tarafından
Iste ben devlete gidiyodum ama yokmus
0 oy
(43 puan) tarafından
Bence git cnm ama hastanede önemli bazı hastaneler kadın doğum bölümü acilini bile ayrı yapmışlar öyle hastane varsa git cnm geçmiş olsun.
tarafından
Sagol canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Maskeni eldivenini takip git canım yanında kolonya da bulundur hastanenin sakin olduğu saatleri seç 
tarafından
Tamam canımm
0 oy
tarafından
Önlemini alıp gideceksin mecburen :/ Buseye eşin baksa ya da başka bi yakının felan yok mu ona bıraksan?
tarafından
Kiz virus varya kimseye guvenipte birakamam esime soylim bi bakarsa 1  2 saat
0 oy
tarafından
Önlem al canım otel girlt

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 377 göst.
22 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
1 Ağustos 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde 2 paşa annesi ♡♡ (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 827 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrin nisanin annesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 429 göst.
13 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...