0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Park besik mi mobılya mı buyuyen mi bilemiyorum daha var mı bunları duydum :) maddiyattan dolayı uzun ömürlü olsun kullanıslı olsun dıyorum cunku bır daha alamayız.. Belli bi yaşa gelene kadar kullansın istiyorum tavsiye bekliyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Park yatak kesinlikle. Hic neden bunu almisim demedim
tarafından
Kaç yasına kadar kullanır mesela canım
(1,657 puan) tarafından
Artıladım bende park kullanıyorum cok isime yariyo 4 yaşındaki ogluna kullanan tanıdıgım var  yanı  genıs uzun rahayca yatıyorlar duscek derdi kesınlıkle yok fermuarını acıyorum kendisi cıkıyo salona geliyor uyanınca şuan oglum 17 aylık boyu 86 cm ayaga kalktıgında cıkma sansı dusme ıhtımalı falan yok paşa paşa fermuarlı kısımdan cıkıyo :D kafam rahat yani sırf düşmemesi kndını sarkıtmaması ıcın aldım
tarafından
Çok iyi içime sindi o zaman park besık dusunuyorum yorumları da okuyunca :))
tarafından
Benim arkadasim 5 yasina kadar ogluna kullandi. Snra kapatti koydu kenara derken tekrar hamile kaldi simfil kızına kullaniyo. Bende onda görüp heves edip aldim. Gercekten hic düştü kafasini carpi ayagi sıkıştı derdi yok. Fermurindan kendi girip cikiyo. Icine toplarini koyuyrm en az yarim saat oyalaniyi. Yatili misafirligie gittiginde katla götur arkandan bebek arabasindan daha az yer kapliyo kaoandigunda.
tarafından
Doğrudur canım cok sağol valla :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mobilya beşik bence
tarafından
Tesekkür ederim canım :)
0 oy
tarafından
Park beşik bence canım her yere de görebilirsin mobilya oda almak ilerisi ici  daha mantiklo
tarafından
Doğru söylüyorsun canım
(4,875 puan) tarafından
Kesinlikle park  bende mobilya var  öyle kurulu benim kız yanımda yatıyor
tarafından
Tabi ki o ihtimal de var cok dogru demekki mobılya ilerisi için daha uygun
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Park besik hem hesaplı hem kapanıp şemsiye gibi her yere taşınır 5 6 yasa kadar kullanılır ve kapısı var oyun alanı olarakda kullanabilirsin büyüyünce.
tarafından
Doğru söylüyorsun canım çok teşekkür ederim
(3,617 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Park beşik bnce canim. Biz ulustan aldik kuzum çıkrıkçılar carsisi varya onun arka sokagnda besik satan yerler var ordan aldik
tarafından
Çıkrıkcılarda daha uygun oluyor diyorlar kaça aldınız acaba :)
(1,964 puan) tarafından
450ye aldim canim
tarafından
Cok uygunmus canım tesekkur ederim :)
(1,964 puan) tarafından
Rica ederm kuzum:)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Büyüyen beşik diyorum ben yerin var ise tabi 6 7 yaşına kadar kullanılır biliyor sonra tek kişilik baza dönüşüyor çünkü ben minicty den almıştım 
tarafından
Tesekkür ederim :)
(12,777 puan) tarafından
Benim b3sigin boyutu 80 e 180 tam tek kişilik baza oluyo kenarları da ilerde masa oluyo ve alt çekmecesi de baza at 2. Bi yatak oluyo :)
0 oy
tarafından
Park beşik son kararım

Taşınıyor bir de o açıdan çok iyi
tarafından
Tesekkür ederim canımm
0 oy
(249 puan) tarafından
Buyuyen besik daha iyi diye dusunuyorum maddi durumum iyi olsa ondan alirdim. Park bedik de iyi 3 4 yasina kadar kullanir sonra cpcuk odasi yaparsiniz durumunuz varsa. Mini city de guzel yataklar var civilde de bulabilirsin
tarafından
Tesekkür ederimm canım
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Benim beşiğimi annem aldı dolayısıyla da ahşap istediği için ahşap aldı ben de hani karışmadım..ama sürekli kafasını vuruyor örtüleri sıyrılıyor çekiyor koparmaya çalışıyor oynarken ayakları aradan çıkıyor kafasını vuruyor.. şu an 1 yaşında tutunup kalkıyor mesela elini yüzünü vuracak diye korkuyorum.. dönerek yatıyor mesela tam sığmıyor sıkışıyor gece ağlıyor..yani sorun bizde mi bilmiyorum ama park beşik alsaymışım keşke dedim.. 70 e 100 onlar var mesela onlar çok kullanışlı olur diye düşünüyorum..Hatta geçen joker'e indirim vardı 200 liraya alsam mı diye düşündüm.. büyüyen beşik kullanışlı olduğunu sanmıyorum.. 2 yaşında ikiz kuzenlerim var park yatakta yatıyorlar Bir sene daha yatarlar yani.. bende 3 yaşına kadar yatirsam bunda

Sonrasında baza alıp kenarını korkulukla falan bir şeyler yapar mı diye düşünüyorum. 
tarafından
Çok teşekkür ederim park beşik bana da mantıklı geldi hem hesaplı hemde kullanıslı yorumları okuyunca öyle düşündüm mobilya biraz ilerisi için sanki hani Allah izin verirde odası olursa dolabıyla takım olur dıye dusunuyorum onun dısında tasınabılıyor olması  cok ıyı malum bebekler anne yanında en az 3 4 yasına kadar ayrılmıyor
(1,657 puan) tarafından
Aynen oyle canım bende bundan korktuğum ıcjn mobilya almadım valla tehlikeli bırde anneme falan giderken oglum kucukken goturdum yanımda yadırgamadı hıc yerını :) alırsan da 120 ye 80 al daha rahat genıs
(3,187 puan) tarafından
Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin :)
(1,657 puan) tarafından
Cumlemıze ınsallah sagol canım :)
0 oy
tarafından
Ben mobilya kullanıyorum kuzum gayet memnunum
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Park beşik kesinlikle. Bende kullanıyorum kızım 14 aylik parka cevirdim beşiği. Bütün oyuncakları içinde kendi giriyor kendi çıkıyor. Sıkıldığı zaman bütün oyuncakları içine katıyorum fermuari cekiyorum dağıtmasın diye çok kullanışlı çok genis
tarafından
Çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Park yatak bencede
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Kız ise hiç kullanılmamış mükemmel bi yatağım var satam sana:D

tarafından
Oğluş bekliyoz canımm  :D
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Erkanlardan almıştım cnm bn yatak takımını çok memnunum lajivert mobilyanın önerdiler aldım 5 yaşına kadar kullanabiliyorsun cnm 
tarafından
Tesekkur ederm canım
(3,750 puan) tarafından
Gidip mağazadan al tatlım sana en iyi şekilde bilgi verirler bnde çok araştırdım baktım olacak gibi değil mağazaya gittim konuştuk ettik hoşuma gitti aldım geldim :)
tarafından
Aynen öyle en iyisi gitmek :) hoş virüsten çıkamıyorum ama fikir toplayım dedim 27 hafta olcaz sona bırakmak istemiyorum gidip alıp gelmemiz lazım tek sefer de  :)
(3,750 puan) tarafından
Bn 34 haftalık iken aldm cnm şuan erkenden zaten 34 yada 35 haftalıkda al tatlım
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Park beşikte kullandım mobilya da kullandım benim tercihim mobilya beşik.

Babymall dan almıştım her ikisini de 
tarafından
Teşekkür ederim :)
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım ☺️
0 oy
(50 puan) tarafından

Ben buyuyen beşik sipariş verdim 4 5 yaşına kadar kullanılıyor ve anne yani olarak da kullanılıyor park beşikten memnun değilim ben

image

image

imageşöyle resmini attım belki bakmak istersin

tarafından
Teşekkür ederim canım park beşikten neden memnun değilsin :)
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Vala canım ben mobilya aldım pişmanım ses çıkarıyor çok ağr sallaması zor canım 
tarafından
Teşekkür ederm canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
17 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur29 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 380 göst.
20 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.

379,742 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...