0 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar asunun gazina gelip test yaptim adetime 3 gun var daha :ermm: yine hamile degilim :ermm:

imageBbuda benim testim 2 defa yaptm yani 2teste doktum. Asu eczaneyi almis mubarek:D

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hakkinda hayirlisi olsun canim üzülme herseyde bi hayir vardır 

tarafından
InsAllah canm insAllah
-Reklam-
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Olacak vardir bi zamani bol dua et
tarafından
Silik cizgi var mi testte?
(119,331 puan) tarafından
Kiz sen anne olacan cift cizgili test fotosunu yuzunu gosterip atican bende yorum yapicam sadece kafana cok takma akisina birak taktikca stresten olmaz zaten az sabret rabbim goruyo senin kalbinin guzelliginide biliyo elbette nasip edecektir
tarafından
InsAllahh sevdaaa insAllahh ❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Olacak olacak bak gör olacak , ❤❤☺☺

Rabbim kalbinden geçeni sana versin ..m

tarafından
Silik cizgi varmi testte
tarafından
Çok baktım ama silik çizgi gormedim ,
0 oy
tarafından
Kiz bu kadar takma bak emin ol artık oluruna bıraktığında olacak
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Üç gün kala Bu testte Çıkmaz ki
tarafından
Bilmemm ki ikizlerimde 6 gun kala oğrendm
tarafından
Çocuğun varmı şuan senin
(2,891 puan) tarafından
İkizin beta degeri tek gebeliğin 4 katı olur kıyaslanamaz bile
tarafından
Hayir canm ikizlerimi kaybettim 4 gun yasadilar cocugum yok
(2,891 puan) tarafından
Tekil gebelik ler de beta değeri genellikle adeti 2_3 gün geçe kanda idrara çıkacak kadar çoğalır
ÇOK NADİREN rakam yüksek olur ve adet günü görülebilir
Ama kadınların bir çoğu adetini 5 gün geçince test yaparlar garanti olsun diye
Bnde 5 gün geçe yaptım çıkmadı
8 gün geçe yaptım çıkmadı
13 gün geçe kanda çıktı
0 oy
tarafından
Elbet olur canım stres yapma yeter vardır seni bekleyen bi kısmetin stres en büyük düşmanı ben olmaz artık diyordum vazgeçtigim ay hamile oldugumu ögrendm
0 oy
tarafından
Zamanı gelince sağlıklı hayırlı bi evladın olması dileğiyle. Kafandan bu düşünceyi azalt ve psikolojin bu konuda rahatlarsa vucudun kendini buna hazırlayacak. 
0 oy
(701 puan) tarafından
Olur olur bal gibi olur. Zamani geldiğinde hamileyim diye post acacan.
tarafından
InsAllah yaa insAllah silik cigi var mi testte? Benm gozume gozukuyor
0 oy
tarafından

Adetine 3 gün kala bu test çıkmaz benim tam 9 gün geçtikten sonra çıkdı hsni ondan öncede 4 gün gecikmişdi ozaman bile negatif di acele etme

tarafından
Silik cizgi varmi testte
tarafından
Seninkindemi benimkindemi
tarafından
Benmkinde
tarafından
Yok malesef zaten çıkmasını bekleme adetin günü geçmesi lazım
0 oy
tarafından
Üzülme hiç zamanı gelince olucaktir zaten şimdi eşinle guzel gunler geçirmeye bak
tarafından
InsAllah canm  silik cizgi goruyon mu testte?
tarafından
Hayır yok malasef ama dediğim gibi üzülme bir günü vardır hiç beklemedigin anda olur
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Stres çok etkiler canım rahat ol, Rabbim hayırlısı ile verecek inşallah daha küçüksün olur :)) 
tarafından
InsAllah canm insAllah silik cizgi goruyon mu testte
(12,513 puan) tarafından
Görmüyorum canım daha cok erken test iicn de bence bazılarında çıkıyor ama bende geçmesine rağmen çıkmamıştı iki hamileliğimde de
0 oy
tarafından
Bir gün olucak inaniyoruz biz canım ❤
tarafından
InsAllah yaaa
0 oy
(605 puan) tarafından
Bekle kuzum böyle yaparsan  kendini strese sokarsan zaten olmaz reglini bekle belki olmicaksın allah büyük en büyük duam seninle .. RABBİM biran önce kucağını doldursun inşallah..♥️
tarafından
Coook tesekkur ederim canm insAllah. Rabbim senden razi olsun
(605 puan) tarafından
Senden de cancağızım sendende.. ❤❤
0 oy
(605 puan) tarafından
Bekle kuzum böyle yaparsan  kendini strese sokarsan zaten olmaz reglini bekle belki olmicaksın allah büyük en büyük duam seninle .. RABBİM biran önce kucağını doldursun inşallah..♥️❤
0 oy
(484 puan) tarafından

Adetine daha var canım varsa bile normal ben adetim 8 gün geçtikten snra test yaptım onda bile çok silikti meğerse geç dollenmeymis.  Rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah. Ilk çocuğa evlenir evlenmez kaldm. İkinciye uzun bi süre kalmadım tam umudu kestim dedim supriz oldu. O yüzden çok takma kafana takdıkça stres edersin. Dua et sabret canım 

tarafından
InsAllah kuzum cok tesekkur ederim
0 oy
(13,887 puan) tarafından

yakında hamile kalacan hissediyorumm:D

tarafından
Kiz nerdenn yaa? ☺️☺️❤❤❤❤❤ nasil hissediyoonn silik cizgi var mi??
(13,887 puan) tarafından
yok ama hislerim cok kuvvetlidir sen yakinda hamileyim diye post atçan bak gor
tarafından
Tamam kaç gune garanti veriyon de bakim heeleee ☺️❤❤❤❤
tarafından
Adetime 3 gun var
(13,887 puan) tarafından
3 aya mutlaka hamile kalacan benimde sen gibi olnuyordu ama bizim saglik sorunlari vardi ben kendime herkese dedim ben 3 aya hamile kalicam hissediyorum diyodum bana deli diyorlardi ama hamile kaldim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Canım acele etme Allah büyüktür olucak elbet . Sen böyle stres yaparsan takarsan olmaz biraz akışına bırak hiç beklemediğin bir anda bir supriz olur . Sürekli görüyorum çok takıyorsun inan ki canısı stres te bu takintida etkiliyor . Herseyin hayırlısını dile çok takma kafanı başka şeylere ver bizde dua ediyoruz senin için.  Allah büyüktür de telkin et kendini 
tarafından
Haklisin canm. Bu gunlerde zor biliyosun evde kala iyice kafayi yedm
(3,139 puan) tarafından
Kafani başka şeylerle meşgul et canım. Film izle ya da el işi falan yap ya da burda takıl sürekli iyi gelir bunlar
0 oy
(191 puan) tarafından
Ilk defa  yorum  yapıyorum  sana  okumuştum  yazdıklarıni  ama  böyle  kafayı  takaraktan  daha  zorlaştırıyorsun  evet senin için cok  zor rabbim  sabır  versin  bir daha  yaşatmasin  boy boy evlat ların  olsun  benim  de karnında  kalbi  durdu  kürtaj  oldum  4 ay sonra  hamile  kaldım  allah  teala  ne diyor  sizin  hayır  bildiklerinize şer, ser  bildiklerinizde  hayır  var  siz bilemezsiniz  yeni bir doğumdan  çıktın vücut  yorgun  daha vücudun  kendine  gelsin toparlansin  kafana  hiç takma elbet  bir gün  olacak  diye  düşün  benim tanıdığım  bir abla  var 40 yaşından  büyük çocukları  biri kalbi  durmuş  karnında  biri  dış  gebelik  olmuş  en sonunda tup bebekte  hamile  kaldı  doğumuna  bir bucuk ay vardı  simdi de korona  bulaşmış  bebeği alacaklar  ayin 20. Sinde  ne kadar çok hayatlar  var  ama yaşın  cok küçük  olur  ınş  merak etme 
tarafından
Allahim yaa tuklerim diken diken oldu :( her halime elhemdulillah
(191 puan) tarafından
Malesef canım ben duyduğumda  ağlamıştım  kaynanasına kocasına  bulasmamis  aynı evdeler  bitek onda var ve hala  aynı evde hastane  değil imtihan  işte  sabretmek  gerekiyor
tarafından
Peki ne olacak? Korona cok mu ciddi ireliliyor? Bebeğe zarari var mi? Dişari mi cikiyodu?? :(
(191 puan) tarafından
Taksiye  falan binmis  cok tüp  bebek  olduğu  için  takipleri  vardı hastanede  galiba  ordan bulaşmıştır  burdaki ingilizler  çok  pis  malesef  şuan iyiyim dedi evinde  sadece  yorgunum  dedi ınş fazla  ilerlemez  bebeği alacaklar  sezaryenle  ınş bebekte  birşey çıkmaz  birlikte  taburcu  olurlar  oda cok  üzülüyor  bunca  zamandan  sonra  hamile  kaldı allah  böyle imtihan etti  ınş kazanırlar  bu imtihani
0 oy
(776 puan) tarafından
Her işte vardır bir hayır ortalik kötü zaten bir dur saplantı haline geldiği icinde olmuyor olabilir istemiyorum zaten olamayacak dediğim ay hamile kaldım 1 sene uğraştıktan sonra 1 kimyasal gebelik geçirdim evladım gidiyor durdurun diye çok ağladım cok zor yaşadığın seyler gerçekten allah sabır versinama oluruna birakmak lazım hayırlısını dile önce rabbimden o bilir vaktini saatini bu şekilde kendini de esini de yıpratırsın yeterince kötü zamanlar yaşamışsınız zaten meryem suresi oku bol bol dua et 
0 oy
tarafından
Canm stres yapma hamileym diye de düşünb durma stres engelliyor. Sen her yumurtlama dönemnde ve bir gün sonrasında ilişkiye gir belinin altına da yastk koy ayaklarını dik yarm saat kalkma her ay yap ama hamile kalırmym düsğncesini kafandan at normal rutinmş gibi yap İnşallah hamile kalırsn seninde o güzel yüzünü görürüz ☺
tarafından
Hajsjs :D aynnn gorursunhz☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
10 cevap 361 göst.
0 oy
4 cevap 42 göst.
13 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,666 cevap

34,855 kullanıcı

...