0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

üsttekini sipariş vermiştim kızlar gelen alttaki aradım dedim fatura da yazanla içindeki ürünle alkasi yok bunu şok sa gormsutum ve iyi değil düet almamıştım neyse kızlar kargoya verin vs dediler orda cinlerim attı pardon ülkenin halinden haberiniz yok mu sizin benim suçum mu ben neden dışarıya çıkıyorum vs baya bir açıklama yaptım halen aynı şeyi diyor müdürünüzü bağlar mısınız dedim onunla kinsutim ve formayı gönderip aldirttilar trendyola da guvenemiceksem nerden alicam ben bunu üsttekinden istiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlar da böyle yaparsa yanmışız 
tarafından
Valla canım ya o kadar da bekledim
tarafından
Geri yolla kuzum yapacak bir şey yok
tarafından
Yolladim kuzum başka sipariş verdim
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Sende ki kargo şanssızlığı:( bi arada böyle postun vardı sanki dimi :pouty:

tarafından
Var yavrum var benim.kargolardan çilem cok:(
0 oy
tarafından
Yorumları oku hep aynı şey bende avize alacaktım kararsız kaldım. Hepsi burada alsahfjn canım keşke Mm
tarafından
Orda yok da n11 de var alsam mı acaba yorum da yok işte
tarafından
N11 sürekli alos verir yaparım kargom gelmedi iade ettim mesela. Nerde kullancam bunu
tarafından
Yerler için canım silmek icin
0 oy
tarafından

Hepsi birbirinden beter ... 

tarafından
Rezalet Valla canım
0 oy
(652 puan) tarafından
Yorumları okuda al ben 1 tane olumsuz yorumda görsem almıyorum 
tarafından
Canım hiç bakmadım geri gönderim n11 den sipariş verdim bakalım
(652 puan) tarafından
Hepsi burada gittigidiyorda n11 de yorum yok ama trend yolda var aslında en güvenilir millet güzel derse alıyorum ben yoksa başka siteden almıyorum
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ben 4 senedir trendyoldan alışveriş yapıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım

Bi kez aldığım ürün geldi ölçüsüne bakmamıştım saatin küçükmüş iade ettim hemen geldi param vs de ama şuan zor Bi durum :/
tarafından
Kargocu geldi aldı canım iade olucak n11 sen aldım şimdi bakalım ne olcak
0 oy
tarafından
gelen ürünlerinde hiç bir sıkıntı yaşamadık neden böyle yaptılar ya bunlarda böyle yapacaksa işimiz zor kuzum
tarafından
Kiyamam ya az daha sabrett❤☺️☺️☺️
tarafından
Valla kuzum belim bitti ya gelsin de rahatlim:))))
tarafından
Inşallah erken gelir cano gelince yaz bana belki bende alirim☺️☺️☺️☺️✌✌✌
tarafından
Yazicam bebeğim memnun muyum değil miyim güzele benziyor bakalım alalım rahatlayalm hunharca silelim kuzum:))))
tarafından
Hahahahaaa delicesineee temizlikkkkk

Tamam cnm
0 oy
tarafından
Bende trendyoldan emzik ve biberon sipariş ettim ertesi gün de bebeknicin deterfan sipariş ettim deterjan hemen ertesi gün elime ulaştı biberon ve emzik hala kargoda şubede gözüküyor sinir oldum arıyorum acmiyorlar bı gittim şubeye kapanmış neyapcam bilmiyorum
tarafından
Trend yol müşteri hizmetlerini ara direk canım iptal iste
tarafından
Evet öyle yapayım mantıklı
tarafından
Teşekkürler
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(924 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım Aralık ayında büyük indirim vardı 3 tane 8x4dedorant 27liradi aldım geldi kargo bı tane 8x4dedorant koymuşlar diğeri 2si fa markaydi sikayetti kabuk etmediler yorum yaptım kabul etmediler altı da iyi yorum yapanların kini goruntuluyorlar kötü yorumu kabul etmiyorlar şimdi yenilenmis şikayet edebiliyorsun ama bilemedim iç giyim almayı düşünüyorum ordada uygun du eşim alma ordan dedi ama bir keredaha alsam mı bilemedim sende böyle bir olay yaşayınca karar verdim almiyacam ordan 
tarafından
Canım direk müşteri hizmetlerini ara böyle durumlarda iptal işte kargoyu geri gönder etme bence şuan bende sasirdim
(924 puan) tarafından
Canım 3cocukla kapı önüne çıkamıyorum ozaman kızım 2aylikti ugrasamdim mecbur kullandım fa marka kalitesi iyi değil diğer markayı bu fiayta çok iyi buldum aldim kandırıyorlar dolandırıcılık buda binevi
0 oy
tarafından
Canım yorumlara bakmadan alma bende geçen yastık aldım bugün gekicekmis bakalım aynisimi 
0 oy
tarafından
Aynı şey Geçen gün benim de başıma geldi canım sen yine arayıp karşına muhattap birilerini bulabilmiş sin Ben onu da bulamadım gömlek sipariş ettim dalga geçer gibi dümdüz beyaz atlet gibi bir tişört göndermişler hem de bana 3/4 beden büyük bebeğim küçük eşimde sürekli çalışıyor iade de edemedim 70 liraya atlet sahibi olmuş oldum
0 oy
tarafından
Ben kackere aldım hiç sorun yaşamadım ya yorumlara bakmadın mı kuzum ben yorumlara göre sipariş ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
11 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 157 göst.
28 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

378,162 soru

11,318,335 cevap

34,765 kullanıcı

...