0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından
İyi akşamlar,

Kullanma kılavuzunu kaybettim henüz kullanamadım da nasıl açılıp kapanıyor kullananlar yardımcı olabilşr mi?  Acemiyim bu konuda internette de birşey bulamadım.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yan tarafında push diye bi düğme gibi bişey var onu geri çekince açılıyor canım. Kapatma için ise yatağı tam dik konuma getirmen gerekiyor, daha sonra bi yandan sol tarafta küçük bir ayak yeri var onla arabayı sürdüğün yerdeki düğmeyi birlikte basıp kapatacaksın. Biraz karışık ama yapınca kolay aslında 
(109 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim eşim açarken de yukardaki şeye basılı tutuyormuş yanlış yapmış yardımın için öok sağol
tarafından
Önemli değil canım
-Reklam-
+1 oy
(13,869 puan) tarafından
Bende ondan kullanıyorum ama hep eşim açıp kapatıyor. Beceremedim ben bir türlü.
(109 puan) tarafından
Ya aslında çok güzel araba aşağıda bi hanımefendi güzel anlatmış sana da yardımı olur inşallah
(13,869 puan) tarafından
Evet bende beğeniyorum , genelde eşim yanimdayken arabayı kapatıp açmak gerekiyor , arabanın bagajina koymak için. Evde dururken hep açık duruyor. Ben o yüzden fazla ilgilenmedim.
+1 oy
(52 puan) tarafından
Youtube de de mi yok canım videosu veya kullanım klavuzu yok mu google de 
(109 puan) tarafından
Yok ben bulamadım açıkçası n 11.  De bi tane buldum ordada kolay açıyor ama ben anlayamadım yapamadım teşekkürler
+1 oy
tarafından
YouTube video izle kuzum gösterir orda
(109 puan) tarafından
Yoktu canım ya bulamadım teşekkğrler
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Youtube dan baksan canım orda vardır diye düşündüm.
(109 puan) tarafından
Youtube da yok bulamamıştım teşekkür ederim karışık gibi biraz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
4 cevap 113 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy