0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (352 puan) tarafından

İyi geceler hanımlar :)

Kızımın 20 gün sonra bir yaşında vurulması gereken aşısı var ama ben sağlık ocağına gitmeye dahi korkuyorum virüsten dolayı 

Acaba yaptirmasam sıkıntı yaşar miyiz kafamda deli sorular hepsini vurdurduk şimdiye kadar ama yaptirmasam bişey olur mu demekten de kendimi alamıyorum :/

Yardimmm :(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimde bugün kızamık aşısı vardı vlla gitmedim
(352 puan) tarafından
Oofff bende öyle yapmayı düşünüyorum canım da bilemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hemşireyi aradım 1 yaş aşısı için 2 3 hafta dursun gelmeyin dedi ama geçen komşu gitmiş kızamık aşısı için çocukların aşısını ertlemeyin mutlaka getirin demiş başka bi hemşire yarın arayıp bi soracam bende 
(352 puan) tarafından
Bende çocuk doktorumuza soruyum canım madem bir iki hafta erteleriz ama bu virüsün bir iki hafta sonra biteceğini bilsekte ertelesek:/
Bitecek gibi değil
tarafından
Evet ya bende ondan dolayı ariyacam  tekrar
(352 puan) tarafından
Tamam canım inşallah bende soruyum yazarım buraya
0 oy
tarafından
Bende geçen 2 aylık asinsii vurdurdum canım önlemini al vurdur Allah'ın izniyle birşey olmaz
(352 puan) tarafından
İnşallah canımm yaa
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bnde gidicem 17 sinde :( napcam bilmiom 
(352 puan) tarafından
Kafamızda deli sorular :/
(1,455 puan) tarafından
Yarın arıcam hemşir3miz çok iyi birisi acaba eve gelirmi onı sorucam
(352 puan) tarafından
Ayy benim ailemde dedi onu da bizimki gelmez biliyorum biraz aksi :/ insallah seninki gelir
(1,455 puan) tarafından
İnşl gelmesede gitcem mecbur napalm
(352 puan) tarafından
Aynen kuzum bakalimm
0 oy
tarafından

Bence ara getir derlerse götür 

(352 puan) tarafından
Aynen canım büyük ihtimalle artık öyle yapicamm
0 oy
(48,758 puan) tarafından
virusten korucaz derken baska hastaliklara davetiye çıkarmayın canim korkunuz endiseniz normal tedbirinizi alin zaten simdi heryerde vsr tedbir heleki bebekleri riske hic atmazlar 
(352 puan) tarafından
Aynen işte o yüzden kizimada bişey olmasın diye endişeleniyorum arayım sağlık ocağini duruma göre artık canım :/
(48,758 puan) tarafından
aynen ara sor canim en iyisini onlar soyler
(352 puan) tarafından
İnşallah canımm
0 oy
(81 puan) tarafından
Ay aynı deli sorular bndede var bizmde 15nde bir yas aşıları napsam dye kara kara düsünüyorm ya yani arıcam erteletebildgm kadr erteleticem bakalm gitsek bi dert gitmesek ayrı dert:/
(352 puan) tarafından
Valla billa canımm yaa huzursuz ediyo bu durum :/
0 oy
tarafından
Benim yarın son randevum var giderim de dolmuşlar da iptalmis gidebilirsem giderim
(352 puan) tarafından
Ayneen canimm dolmuslar vs..herşey sıkıntı benim yakın sağlık ocağı da kimin ne olduğunu bilmiyoruz kimde virüs vs var ortalık karışık Allah yardımcımiz olsunn
0 oy
(822 puan) tarafından
Bizde geçenlerde olduk valla sabah çok erken gidip vurdurup geldim gelir gelmez tüm kıyafetleri çıkarıp yıkadım 3 iğne vurdular bacaktan kanamıştı zaten
(352 puan) tarafından
Bende normal zamanda da gidince yıkıyorum canım tartiyolar falan diye :)

Şimdi ne yaparım bilmiyorum insallah bişey olmaz
(822 puan) tarafından
Olmaz inşallah erken git kimseler yokken aşıyı çok erteleme bakarsın ortalık daha kötü olur
(352 puan) tarafından
Ayy Alllah korusun canımm tamam inşallahh erkenden gidiyim bende
0 oy
(366 puan) tarafından
Canım ben 1 yas aşısına gittigimde korona virüsü oldugu icin bebeklerde en önemli aşı demisti ebe iyice tedbirini al git aksatma bence
(352 puan) tarafından
Yaaa çok sağol canım o zaman gidicem mutlaka
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kiz yaptir bence onlemini al hemen git gel insallah bisi olmaz
(352 puan) tarafından
Aynen canım yaa gidicem artık insallah Allah'ın izniyle bişey olmaz
(1,403 puan) tarafından
Allahin izniyle olmaz inşallah
(352 puan) tarafından
İnşallah canımm
0 oy
(738 puan) tarafından
Uzman doktorlar bas bas bağırıyor aşıları asla aksatmayin diye aşının ne kadar önemli olduğunu bu virüsten bilmeniz lazım kaç gece dua ediyoruz aşısı bulunsun su illet bitsin diye önlemini alıp git o aşıyı ertele diyen ebe ve doktorlarinda Allah binbir türlü var ya onlar sizi değil kendilerini düşünüyorlar bunuda unutmayın 
(352 puan) tarafından
Aşılarını aksatmiyorum canım zaten de şuan riskli bir dönemdeyiz gitmek sorun gitmemek sorun
Gidicem artık önlemlerimi alıp
0 oy
(516 puan) tarafından
Bizimde yarin var ama hemsireyi aradim biz aramadan kesinlikle gelmeyin dedi yarin sabah tekrar aricam bakalim
(352 puan) tarafından
Bizimkide arar canım önlem alıp gidicem insallah
0 oy
(887 puan) tarafından
Bizimde 18 inde cnm godicem mecbur ama kafamda deli sorular .ben maske eldiven takicam ama cocuga cakamam ki maske durdurmaz nasil olcak bilmiyorum
(352 puan) tarafından
Aynen canımm biz takacaz artık hemsirede takiyosa insallah bişey olmaz elimizden bişey gelmiyor
0 oy
(10,570 puan) tarafından

Cnm eşimin kuzeni doktor diğeri doğum ebesi kesinlikle sar sarmala çocuğu götür aksatma dedi bir yaş aşısı için perşembe ınşaallah benim kızımın da var allah nasip ederse yaptıracağım <3

(352 puan) tarafından
Çok sağol kuzumm insallahh bende yaptircam ❤️
(10,570 puan) tarafından
Rica ederim cnm ne demek
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bence yaptır cnm 1 yaşa kadar çok önemli aşılar sar sarmala 
(352 puan) tarafından
Yaptircam insallah canım benim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tedbirini alip gideceksin evladin için önemli canım.
(352 puan) tarafından
İnşallah ablacım gidicem artık mecbur

İlgili bir soru bulunamadı

381,413 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı

...