0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
yeniden açıldı
Kızlar bir tanıdığın doğum günü yarın durumum müsait değil diye evde yapıp götüreyim dedim ne yapabilirim sizce yaş pasta tarzında değilde muhallebili bir pasta filan olabilir pandispanya geldi aklıma ama hiç denemedim 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bilmiyorum.canim ama bu virus olaylari var gitmesen keske..
(2,479 puan) tarafından
Kocam sağolsun durmuyor bugünde tutturdu gidelim diye
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Gbi youtobede cokk pasta cesifi var bnce ordan bak    agliyan pasta var onu cok tavsiye ediolar kesin karsina cikar ben yaptim begenmedm onu yapma ne yaparsan yap
0 oy
tarafından
Sen niye pasta yapıyorsun ki 
0 oy
tarafından

Play store dan internet siz pasta tarifleri indirsene cesit cesit hosuna gideni yap 

0 oy
tarafından
Daha akşama yaptık yaş pasta gibi oldu pandispanya yaptık sütle ıslatıp içine pasta kreması üstüne de evde puding vardı onu döktük güzel oldu ama muhallebili istiyosan Kıbrıs tatlısı yapabilirsin 
(2,479 puan) tarafından
Ne kadar sütle ıslattın canım
tarafından
Canım benim pasta kalıbım yoktu o yüzden dikdörtgen fırın tepsisinde pişirip iki eşit parçaya böldüm her parçayı bir su bardağı sütle ıslatıp üst üste koydum kalıbın varsa başka şekilde olabilir
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hic gitme derim cnm wp den paylas dogum gununu kutla yine mutlu olir su durum cok sikinti canini seviyosan biyere cikma
0 oy
(983 puan) tarafından
Rulo pasta yapabilirsn 
0 oy
(143 puan) tarafından

Evde kal be bacim:D

0 oy
(1,908 puan) tarafından
valla ben geçen pandispanya tarifi baktm internet ten yaptım kestim ikiye çilek damla çikolata ceviz puding koydum arasına ustunede puding döktüm güzeldi uydurmasyon güzel bı pasta çıktı kolay oldu :D
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Canım ben bunu yapıyorum pratik ve lezzetli:)

Mozaiktee yapabilirsin. Oda kolay ve az malzemeli :)

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Dogum gunune pastayla gitmek neden

Şu durumda gitmek neden
0 oy
tarafından
Hakkaten de ne alaka doğum gününe pasta ile gitmek doğum günüyse zaten pasta olacak ikincisi neye ona anlam veremedim 
0 oy
tarafından
Muhtemelen çocuğunuz var şu an bebeğinizin kanunen sokağa çıkma yasağı var. Kutlamayın şu ortamda
0 oy
tarafından
Gitme gı bu zamanda bosver sonra kutlarsiniz :)

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 518 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
3 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde bglm_ftma (5,486 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 224 göst.
0 oy
11 cevap 573 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...