0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (517 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler hayirli kandiller cok sukur 40 haftayi doldurduk yarin sabah doktora gidicem ve suni sanci veya sezaryen karar vericez allah nasip ederse yarin bebegimi kucagima alicam bugunu cok uzun yillar bekledim simdi duygularim cok karmasik dogumun her halinden cok korkuyorum ama normal olur diye istedim bebegim asagi inmedi kanala girmedi daha oyuzden bende suni sanci almak yerine sezaryen tercih edicem sanirim benim ve bebegim icinde dualarinizda yer veririmisiniz allahim sag salim acisiz sancisiz hayirlisiyla dogum yapmami nasip etsin insallah

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim sabrin sonu selametmis hayirli evlat olsun insallah :)
(517 puan) tarafından
Insallah canim allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 

Sağlıkla sihatla büyüsün inşallah
(517 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Rabbim bir sancida kurtarsin cnm ya masallah bak cok guzel bir gunde yapan i sallah dogumunu ne guzel  allahim sag salim seni ve yavrunu kirtarsin insallah cnm saglikla alirsin insallah yavrunu
(517 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Hiç korkma canım hele sezaryan en kolayı sakin olmaya çalış inşallah sağ salim kucağına alırsın 
(517 puan) tarafından
Insallah kolay gecer hemen toparlanirim
tarafından
Ben amalyat oldum gecesi yürümeye başladım 3gun eve gelib evimi temizledim 1haftada koşuyordum:-D
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah canım.. öyle güzel öyle mucizevi birşey ki.. anı yaşa.. :) hayırlı haberler verirsin inşallah :) sende bizlere dua et. Rabbim culemižin sıkıntılarını gidersin, imtihanlarımızı kolay eylesin.
(517 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun sizdende
0 oy
tarafından

Hayirlisi olsun canim Allah bi avazda kurtarsin inşallah 

(517 puan) tarafından
0 oy
(1,908 puan) tarafından
su gibi gelsin inşaallah normal doğum olur canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(517 puan) tarafından
Allah hakkimizda hayirlisini versin insallah
0 oy
(59 puan) tarafından
Tüm duaların kabul olsun inşallah .. sağ Salim bebeğini kucağına al .coooook amin
0 oy
tarafından
Kesinlikle suni sancı verip normal doğum olmayacak sa direk sezaryena alsınlar benim normal di ama 2 gün sancı verdiler sonra sezaryena 
0 oy
(190 puan) tarafından

Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah bizim içinde dua et sağ salim kurtulalım :)

0 oy
(1,717 puan) tarafından
Saglıklı sıhhatli insallah dogum yaparsınız. Bu gecenin yüzü suyu hürmetine rabbim kolaylık versin
0 oy
(44 puan) tarafından
Bir avazda kurtarsın rabbim hayirlu evlat olsun inşallah
0 oy
(382 puan) tarafından
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıcakla doğsun meleğin ve sağlıcakla eve geçersiniz kuzum benim   
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin inşallah ❣️
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım saglikla kucagina al
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah canım 
0 oy
tarafından
Mübarek kandilin yüzü suyu hürmetine sağ sağlim kucağına al bebeğini sonrasında ki süreçte de Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim
0 oy
(170 puan) tarafından
Ay benim 40 haftalık oldu bende yarın gidicem ilk değil ikinci suni versede doğursam diyorum ya ama korkuyorum da kendi sancmi beklemelimiyim  diye
0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin kuzum 
0 oy
(81 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
18 cevap 193 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu