0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Fake hesaplarda erkekler var kızlar resimlerinizi bebeklerinizi buraya atmayın rica ediyorum... Geçen gün bakınırken eşim neye bakıyosun diyr kafasını uzattı bihter behlül yazıyordu başlıkta ona girmiştim ne göreyim gecelikle biri behlülüm yok bilmemne yazmış yani erkek olmasına gerek yok belki onu yazan arkadaşımda okucak bunu ama lütfen dikkat edelim.. 

19 Cevaplar

+3 oy
(6,919 puan) tarafından
  Ortalık sapik dolu. Dikkatli olmak gerekir
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ohi ben burda kocası hesap açık karısını takip edeni bile gördüm:)
tarafından
Kimdi kiz o
+2 oy
tarafından
Haklısın kuzum ++
+2 oy
(203 puan) tarafından
O yüzden bnde dün resim paylaşmıştım sildim canim baktım yabancı isimli biri yorum yapmış watsaba gir diye dedim sen kimsin numaran yok ki bnde buedaki kimsenin numarss yok yanı cevap gelmedi
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Erkeklerin olmasına gerek yok kaç kez Google de çıkıyor sorular postalar dedik cnm bosver herkes kendinden sorumlu 
tarafından
Ne yazınca çıkıyor mesela kuzum
(12,777 puan) tarafından
Bu başlığı Google yazın gözükür herkese açık platform cnm burası gene erkek olunca engelleniyor
+2 oy
(13,887 puan) tarafından

gecen remziyeauyugelmis diye fake hesap açmıştı bi ***** gordunuz mu bilmiyorum var yani aramizda erkekler ahlaksizlar ya ne işiniz var sizin burda

+1 oy
(1,491 puan) tarafından
Haklısın bence canım
+1 oy
tarafından

Gerçektende dikkat etmek gerek

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu sebepten ne kendi foto mu, ne de aile bireylerinin bireylerinin fotosunu atarım. Gerek yok böyle şeylere..
tarafından
Aynen bencede olması gereken o
+1 oy
tarafından
Nazik bir dille çok tatlı veya çok güzel nazar değer sen bilirsin ama kaldırsan iyi olur sizin için dememe kalmadı bana laf sokanlar oldu 
+1 oy
(2,159 puan) tarafından
Burdaki kadınlar genelde evli ve çocuklu ne amaçla giriyorlar anlamıyorum. 
+1 oy
tarafından
Bu pislik sapiklar her yerde var burayada giriyorlar 
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Şu devirde dikkat etmek lazım :/
+1 oy
tarafından

Burda bir kız vardı hastanede resmini atmıştı benim eşim tam o an neye bakiyosn diye kafasını uzatıp gormustu 

+1 oy
tarafından
Kim ki onu paylaşan görmedim bennn
+1 oy
(249 puan) tarafından
Hicbir firsati kacirmiyorlar sapik zihniyetler..
+1 oy
(887 puan) tarafından
Dogru cnm dunde gebelik bolumunde vardi erkek ve acik acik baba adayiyim diye yazmisti ve bicok kisi de sanki normal mis gibi cvp verip sorunlarini yazmisti Garip bi durum .
(70 puan) tarafından
Sorma ne cahiller var ya erkek bu ne özelinizi yazıyorsunuz dedim millet herşeyini elin adamına yazmış baktım akıl büyük nimet valla
(887 puan) tarafından
Aynen oylecanim bide hosgeldinler havada ucusuyordu gulucukler falan
(70 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin vallahi ne dim bukadar ***** olunmaz
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Bi kadinlar hamamina giremedi sapiklar zaten
0 oy
tarafından

:D ay tövbe minibalin annesi o. Kac aydir burda. Senden şüphe ederim erkek diye ondan etmem. Gecelik dediginde pijama vardi kizin üstünde

tarafından
Onu demiyor kız uygulamasa erkek var öyle resim atmayın diyor hahha :D
tarafından
Heee:D simdi caktim.
(342 puan) tarafından
Benden niye şüphe edesin ondan etmeyesin o minibalın annesiyse bende ayaztoşun annesiyim :D 1 yılı aşkın burdayım sorularım yerim belli benimde.. Eşim kafayı uzatınca telefonu zor çevirdim pijama olsa bile yatakta pijama atmak normalse tamam :D
tarafından
Seni ilk gördüm bile diyebilrim gorduysem de aklimda kalmamis :D eşin ne der bu durumda merak ettm
(342 puan) tarafından
Ne dicek ağzını yırtarım ayrıca postumu kapatmıştın benim kişisel post diye azemelia yazdı onunla görüştüm sağolsun alzaimer mısın kız :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 194 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (995 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 963 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,434 cevap

34,855 kullanıcı

...