0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından

Malum öncelikle  herkezin ne dileği ne hayalî varsa bu mübarek günde kabul olması dileğiyle kandiliniz kutlu olsun   . Şimdi size sorum şuan  kiminle nerede olmak isterdiniz ................................................ Ben eşimle güzel bir manzarası olan  suların gümbür gümbür aktığı kuş sesleri içinde doğada küçük bir kulübede. Mis gibi çiçek kokon biyerde olmak isterdim <3 hayeller kur kulesi gerçekler   apartman dairesi :woot:

13 Cevaplar

0 oy
(13,891 puan) tarafından

yay burcu olduğun ne kadar belli oluyor:Dhayalperest

(6,919 puan) tarafından
Evet ,:-):-):-)senin yokmu
(13,891 puan) tarafından
ooooo olmaz mı senin kurduğun hayal gibi bir yerde oğlum ve eşimle yaşamak ne guzel olurdu
(6,919 puan) tarafından
Evet. Valla. Özgürce  koş coş ohhh
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
En büyük hayalim su virüs illeti bitsin herkes nefes alsın. Doğumda abim yanımda olsun oğlumu görsün.. 
(6,919 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(983 puan) tarafından
Eşimle bur yaz günü denizdeyiz o güneşleniyor bende denizin kıyısına oturmuşum bebeğimi oynatıyorum :) ah ah hayaller gerceklerde de ben evdeyim esim iste :D 
(6,919 puan) tarafından
Bende solandaki koltukta eşim mutfakta :-):-):-)
(983 puan) tarafından
Hayaller hayatlar su korona illeti bitse artk :/
(6,919 puan) tarafından
Biticek inşallah rabbim zorda koymaz kullanirini
(983 puan) tarafından
InsaAllah canim
0 oy
(2,844 puan) tarafından

Bende eşimle uzaklarda olmak isterdim sakin huzurlu denize yakin biryerde hastalık geçmiş rahat rahat geziyoruz bi hayalim de evde bizi bekleyen bi bebek olmasi:ermm:

(6,919 puan) tarafından
İnşallah canım. Bebiş yokmu
(2,844 puan) tarafından
Yok malesef
(6,919 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda olur bak hem hamileyim hemde bugün kandil rabbim   kucani doldursun tez zamanda sağlıklı bir bebiş versin
(2,844 puan) tarafından
Amin ınsallah canım
0 oy
tarafından
Sizin hayatlar apartman dairesi de benim hayalim iste her halimize sukur :)
(6,919 puan) tarafından
Binlerce şükür elhamdülillah.
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Tek dilegim turkiyeye gidebilmek
(6,919 puan) tarafından
Aa nerdesinki
Belcika :(
(6,919 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda gelmeyi nasip etsin inşallah canım
Amiin ins
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Hayırlı kandiller kardeş

Eşim ve oglusumla memleketinizde olmak isterdim ya da büyüdüğüm yer olan Ayvalıkta... Ama şuan hayalini kurduğum şeyin en önemlisini yaşıyorum çokta önemli değil yer . Yeterki şu mevzu bitsin gitsin sağlıklı günler görelim 
(6,919 puan) tarafından
İnşallah  tek dileğim bu
0 oy
tarafından

Kuracak hayalim yok ... :/

(6,919 puan) tarafından
Deme öyle ne derdin var bilmiyom ama kulun kula duası kabul olduğu bu günde rabbim sıkıntınız neyse devasini versin
0 oy
tarafından

eşim ben ve çocuğum eşimin ailesinden cokk uzakta başka bir şehirde yaşıyoruz kızım büyümüş ben de istediğim bir yerde işe girmisim çalışıyorum özgür kendi ayaklarımın üzerindeyim ohhh misss:happy:

(6,919 puan) tarafından
İnşallah   canım
0 oy
(41 puan) tarafından
Tek hayalim kizimi sag salim kucagim almak ve sevdiklerimle ayilemle mutlu mesud yasamak rabbim ailemizi ve sevdiklerimizi bize cok gormesin insallah 
(41 puan) tarafından
Amin canim insallah ilk gebeliyinmi
(6,919 puan) tarafından
Evet  hecanla bekliyoruz
(41 puan) tarafından
Salicakla gelsin canm bebeklerimiz rabbim kimseyi gozu yolda koymasin
(6,919 puan) tarafından
İnşallah canım bu mübarek günde kim annelik hasreti çekiyorsa rabbim nasip etsin inşallah
(41 puan) tarafından
Amin insallan :))
0 oy
(198 puan) tarafından
Eşimle ve çocuklarımla cok güzel bir yerde anlattığın gibi bir de yaşadığımız yerde hiçbir akrabanın olmaması ve kendi ailemin borcunun bitmesi mutlu olmaları 
(6,919 puan) tarafından
İnşallah  Rabbim büyük
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Sen en iyisi babamın bag evine git tam orayı tarif ediyorsun. Karsı tarafında da deniz var. Ben kus sesi sevmiyorum basımı agrıtıyor,,, Hayalin yapılmayacak bişey degil Allah gönlüne göre versin inşallah 
(6,919 puan) tarafından
İnşallah sağol canım
0 oy
tarafından
Eşim.oglum yanımda beraber tekrar oynuyoruz gülüyoruz eşim oğlumu hoplatiyor ben yine anillllll diye bagiriyorum sadee yanımda sadece başka da yok :/
(6,919 puan) tarafından
Sağ Salim büyüsün  inşallah
tarafından
Amin canım amin

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,165 göst.
5 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 434 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 333 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,734 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...