0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 2 haftalık fakat sağ burnu tıkalı emerken zorluk çekiyor. Eşim bu aspiratörden almış fakat nette deniz suyu ile filan yapıyorlar.  Onsuz olmaz mı. Bunu böyle tek kullanabiliyır muyum. Netteki burun aspiratörleri farklı da çünkü bu işe yaramaz mı

image

11 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Canım bu olan sümüğü çekmek  için ama çok fayda etmio nefesle çekilen otri bebe var ondan alın derm deniz suyu değil serum suyu alın daha ucuza gelio hep elinn altında olur küçük oldğu için bikaç damla şırıngayla damlatıp nefesli çekilenle çek cnm inşl rahatlr
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bende kullandim bunu canm burun damlasi  alsin once onu sık acar burnunu sonra yunusasin bununla cek is goruyor yani

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bu hiç ise yaramıyor cnm otri bebe burun aspiratör al  ve eczane de serum al onu sık ve cek
0 oy
tarafından

image

bundan al canım çok işe yarıyor ben kulanıyorum deniz suyuyla acicaksin 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Agizla cekilen orti bebenin aspiratoru var birde serumsuz sakin yapma kuru kuru cocugun burnunu yara yaparsin hep bebekler 6aya kadar sadece burunlarindan nefes alirlar burunda kapli oldugu icin agzindan almaya calisirlar buda onlarin bogazlarinin tahris olmasina yol acar ayrica bu aspirtorle kafa gore cekmeyeceksin maksimum gunde 3defa yoksa burun killarini koparirsb
0 oy
tarafından
Damla mutlaka kullan bununla sadece cekersen burnu kanayabilir (başıma geldi ondan )
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Bu su sıksan bile işe yaramıyor, ağızdan hüüüp hüüüp diye çekmeli var onlardan al en iyisi o. 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
biz buna benzer aldik.hala onunla temizliyoruz pop pop yapcaz diyoruz duruyo :) suk sıktırmiyo ondanda aldik
0 oy
tarafından
bundan kullandim gorunen sumugu aliyor bütün tıkanıklığı için otribebe var onu kullan canim
(1,011 puan) tarafından
Deniz suyu ile mi kulalndın canım sende
0 oy
(191 puan) tarafından

image

benim ki bundan  cok  memnunum çok  güzel  geçiyor  şarkı söylüyor  ışık  var ve 3 çekim  gücü  ayarı  var 
0 oy
tarafından
Canım agzla çekmelı olanı al wee nın falan var bu çok zor kullanamadı gorumcem bende ağızdan olanı aldım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
19 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,344 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,407 cevap

34,855 kullanıcı

...