0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızlar aramız da işkembe çorbası yapabilen var mı ben hiç yapmadım sevmem de ama tarif lazım kuzular bilgisi olan please :angel:<3

7 Cevaplar

0 oy
(48,531 puan) tarafından
hic sevmem babam alip.alip gelirdi annem temizler yapardi yapardi piserken evde durmazdim:( 
tarafından
Bende yapmadım canım ya komşumun babası hasta o sorduruyor ama kokusuna dahi tahammül edemezdim :/
(48,531 puan) tarafından
onu bi guzel yikiyodu bide kirec suruyodu sonrasini bilmiyorum
tarafından
Kireç niye canım bildiğimiz kireç mi
(48,531 puan) tarafından
sanirim babannemde oyle yapardi bekletirdi nedenini bilmiyorum ki temizlensin diye olabilir
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben severim kiz annem yapardı ben de denedim bi kaç kere yogurtsuz yapıyorum ama du yazayım tarif
tarafından
Kuzum önce işkembeye duduklude haşla sonra ince ince doğra rondoya da atabilirsin. Sonra bi tencerede un ile yağı kavur dogradigin işkembeyi ve suyunu dök. Pul biber döküyorum ben bi de bol sarımsak oh mis ☺
tarafından
Yaz kuzum yaz çok makule geçer valla ❤
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bebeisim iskembeyi yika guzelce uzerini gececek sekilde su koy pismeye birak baktin pismis suz  tekrar su koy 2.bucuk.litreye kadar iskemben.azsa az su koy icine sogan at bide iyice hasla yine sonra iskembeyi su icinden al kuxuk kucuk dogra sogani almayida unutma  su kaynasin  dogradigin iskembeleri.bir.bes.dakka guzel tereyagiyla kavur sonra kaynayan suyu ustune dok  gel sossuna 1bucuk cay bardagi yogurt yarim limon 2yemek kasigi un koy iyice karistir kaynaya susan.sosun uzerine al kesilmesin.die.ilik olsun die sonra sosu yavas yavas iskembeye dok karistir tekrar iyce kaynasin tekrar sonra ustune tereygi yakar dokersin afiyet olsun
tarafından
Ay Allah razı olsun kuzum çok sevaba geçtin Rabbim bu günde dileğini kabul etsin❤❤❤
(1,186 puan) tarafından
Aminnnn canim cümlemizin
0 oy
tarafından

Hic denemedim sevmem yaa birazdan esim yemek yemeye gelecek sorarim ona 

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hic  duymadim ilk defa senden duyuyom☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende hiç içmedim ya :D
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben kelleyle beraber yaparim yalcali satimsakli ama suantarif veremiycem malu. Niyetliyimseninyuzunden bugun boz.adan iftari gorursem ben iyi :) once salca sogam sonra iskembe .seytanla iş birligimi yaptin bacim :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 364 göst.
8 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 882 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı