0 oy
1,083 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar maksat sohbet olsun  eşiniz doğum hediyesi olarak size ne aldi benim eşim ilk doğumda bilezik almıştı bakalım şimdi ki doğumda ne alacak?

43 Cevaplar

0 oy
(2,575 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Murat Efe yazılı kolye yaptıracak sözü var. Dün doğum günümdu 29 Ocak evlilik yıl dönümü hicbirsey istemedim oda toplu olarak doğumda kolye yaptiracak
-Reklam-
+12 oy
tarafından
Babalık yapıyor en pahalı hediyeden daha degerli
(458 puan) tarafından
İmza atarım bende bu yoruma
(48,671 puan) tarafından
en doğrusu canim kimseye muhtac etmiyor sevgisini merhameti sakinmiyor.
ben sakasina takiliyorum diyorum insan bi hediye alirdi diye ela oldu iste en guzel hediye diyo:)
+6 oy
(986 puan) tarafından
Böyle sorular fitneye sebep olur. Neden soruyorsunuz böyle şeyler? Herkesin eşi alamıyor, almayan var alamayan var. Birçok kadın burda kendini eksik hissediyor siz böyle söyleyince. Ya da kocalaryla kavga ediyorlar. Bi düşünün yazdığınız şeyin sonucunu lütfen 
(48,671 puan) tarafından
ne alakasi va bu soruyu görüp kavga eden insan düşünsün onu benimde esim almadi ama gidipte bana bilezik al bak baskasinin esi almis diye kavga etmem maksat muhabbet olsunn herseyide ozencik gibi algılamayın
tarafından
Ne alaka ya kavga eden kadının aklından şüphe ederim. Benim esim birşey almadı ama bütün ihtiyaçlarını yerine getiriyor çorabindan tür en ufak şeyine kadar alır.  Alamasa bile bu günümüze şükür deyip elimizdekiyle yetiniyoruz .
(48,671 puan) tarafından
aynen cok sevgisi ilgisi hep üstünde gözünden sakiniyo varsin almasin. hatta ben elanin saciyla kolye yaptiricam hadi gene iyisin kendi kendime doğum günü hediyesi yaptırıyorum yirttin diyorum:)
(986 puan) tarafından
Yani bu soruda yanlış birşey yok diyorsunuz öyle mi? Peki öyle olsun :-)
(48,671 puan) tarafından
düşünmüyorum canim
+2 oy
tarafından
Adam dogum gununu hatırlıyorum die bi sorsana...
(32 puan) tarafından
Benim kide hiç bir zaman almaz ama o zaman unutmadı sağ olsun
+2 oy
tarafından
Kendine beyin alsın bana bişi almasada olur
+1 oy
tarafından
bilezik mu .... dugunumd ealdiklari altinlari bile aldilar benden 

bide dogumda hediyemi alackti .. bi meyve suyu bi buskuvi 
+1 oy
(27,352 puan) tarafından
Hiç birşey  almadı 
+1 oy
(19 puan) tarafından
Yalnız çoğu kişi doğum günü anlamış: )) benim ilk gebeligim ağustosta doğum görünüyor bakalım alacak mı :)
+1 oy
tarafından

Hicbişey ne ben eşime hediye alırım nede eşim bana hediye alır biz böyle iyiyiz 

0 oy
(12,513 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk doğumumda beştaş 

İkincide yine bir yüzük 
(1,265 puan) tarafından
Vayyyy:)))
0 oy
(13,887 puan) tarafından
hiçbisey alıcam diyor bakalım
0 oy
(764 puan) tarafından
Sizler mi istiyorsunuz yoksa eşiniz mi alıyım diyor. Benim eşimin düşüneceğini sanmıyorum anca ben söylersem alır belki :) 
0 oy
(85 puan) tarafından
Almaz doğum günümde almıyor hep ben alıyorum 
0 oy
tarafından
Ilk doğum günümde swarovski den beğendiğim bir yüzüğü almıştı. Yani ben mağazada öyle beğenip geçmiştim o unutmamış sag olsun. Geçen doğum günümde de beştaş aldı 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Telefon almıştı 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ilkinde çiçek yaptırdı bunda hic bise cunku alcak imkan yoktu
0 oy
(996 puan) tarafından
Vallahi 3 tane doğum yaptım 2 doğumda da bir şey yapmamıştı çok içimde kalmıştı ama son doğumda bana telefon aldı mutlu oldum yani benden sana doğum hediyesi diye aldı
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrenince hint kolyesi aldı, doğum yapınca yüzük aldı
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Hic bir sey almadi benimki oyle seyler bilmiyor dogum yaptigim ikinci gun niye anneme salça yapmadin diye beni dövdü 

Zaten boyle yapinca hic bir isi duzgun gitmiyor ama anlamiyor 
(1,698 puan) tarafından
Elleri kırılsın
0 oy
(397 puan) tarafından

6 ay nişanlı 1 senelik evliyiz 2 doğum günü geçti üstünden hiç bişey aldığını görmedim nişanlıyken bari insan hediye alır dedim ben anlamam para sende istediğini al diyor öküz :)) sevgililer günü'nde alıyor sadece nişanlıyken sevgililer günü'nde tek taş evlendikten sonra doğumda Bestas almıştı diye hediyelerden anlamazmış:))

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 645 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde !Cutemom34__ (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 815 göst.
3 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyza sumak (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,641 göst.
9 Kasım 2019 Aile kategorisinde Ponçoğinannesi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 256 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,052 cevap

34,853 kullanıcı

...