0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
İnstgramda çekiliş yapılıyor  veben 3 ,aydan fazla oldu hep katıldım hiç çıkmadı bana ve çıkan kişileri de ekran çekip paylaşıyorlar. Profilinde eşimde diyor bi insan birine para televizyon tlfn verirmi hiç sponsorlar veriyormuş diyorum diyor o çıkan kişilerde akrabasidir tanidikdir

Kimse kimesye vermez yinede şansımı deneyip katılıyorum acaba gerçek mi değilmi bilmiyorum siz katılıyor musunuz 

9 Cevaplar

+1 oy
(12,513 puan) tarafından

İnstagram kullanmıyorum kullandığım zamanda da hiç katılmadım gereksiz bence. Sallıyor olabilirler ne gerek var :D

(121 puan) tarafından
Demi bilmiyorum ki canım birisine çıkmış ekran atmış demiş çok sevindim bu zor günde elime ulaştı altın bile veriyorlarmış.d
(12,513 puan) tarafından
Tanıdık birine attırırlar tamam iste :D
-Reklam-
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
Katilmiyorum ve esin gbi dusunuyorum
(121 puan) tarafından
Aynenb
+1 oy
tarafından

Instagramim yok bacim 

+1 oy
tarafından

Yalandır  tanıdık kişilere veriyorlar milleti öyle kandirp boş boş yorum yaptiriolar

+1 oy
tarafından
Yalan kız bir tanıdk vardı arkadaşlarına diyordu bir iki like yap bir iki yorum yap diye kimse süphelenmesn sonra arkadasını etiketliyordu kazandı diye
+1 oy
tarafından
Canım busraninonerisi sayfasına katiliyorsan doğru çıkar cikanida veriyorlar ben bin TL kazndm 2 gün içinde hesabima gönderdi insgrmn en güvenlr çekiliş sayfası halada katiliyorm ha birde çağrı Taner güvenilir 
tarafından
Benim kocamda aynısını diyordu bana çıkıp gönderince kendisi yedek hesap açtı benden önce katılıyor cekilslere 1 milyon takipçi var cikmasi tamamamn nasip şans meselesi ben nerdeyse 1 yıldır takip ediyorum her canlisnda bulnuyorm 1 kişi bana çıktı göndermedi diyen yok
0 oy
(3,860 puan) tarafından
ben cekilislerden cok hediye kazandim , gercek  sayfalar da var ,dolandirici sayfalar da var ayurt etmek lazim 
(121 puan) tarafından
Hangisinde kazandın ism neydi mesela busranin önerisi die bı instgram var aramadan bak
(3,860 puan) tarafından
katilani cok cekilislere katilmiyorum canim ona binlerce kisi katiliyor . sirf cekilisler icin ayri bir instagram hesabim  var ayni sekilde benim gibi cekilis hesabi olanlar da var etiket yapmaya izin veriyorlar . sayfa olarak hatirlamiyorum . emzirme yastigi parfum kitap erzak kazanmistim . simdi vakit olamdigi icin pek katilamiyorum
(3,860 puan) tarafından
arama kismina cekilis yaz o sekilde kisi etiketlemeli cekilislere katil :) anlatabildim mi bilmiyorum
(121 puan) tarafından
Anladm canim az takipçi olanlara katıldn
(48,671 puan) tarafından
senin sansin var kiz :)
0 oy
(48,671 puan) tarafından
:) hiç katılmazdim bende iki uc aydir iki sayfa var onlarinkine katılıyorum biri kitap biri degisik oyuncaklar hediye ediyo az once.yine katildim :) 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Benim bekarken radyocu Bi tanıdığım vardı. Radyoya cok sponsor geliyordu aklınıza gelebilecek hersey. O bizi tanıdıkları arıyordu canlı yayına katılın falan filan. Bizde atıyorduk hediye kazandınız DİE bize veriyordu. O yüzden ben inanmıyorum. O cocugun akrabaları hersey alıyordu. Hatta bende bellonadan almıstı hediye 

İlgili bir soru bulunamadı

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...