0 oy
739 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar browni kurabiye yani ıslak kurabiye yapan oldu mu hiç tadı nasıl

19 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
Harika oluyor 
(1,787 puan) tarafından
Deniyim o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
hic guzel.degil ...
(1,787 puan) tarafından
Bak yaa herkes güzel demiş bi sen olumsuz yorum yapmışsın içime öküz oturdu şimdi :Ddd
tarafından
bend emisafirlikte yemistim .. kiz ... guzel.olmamisti ya i kurabiye desen kurabiyeye benzemiyordu tatli desen tatliya benzemiyordu guzel.olmamisti kiramamis yemistim .... sunu da soyliyom.kakao yu cikolatayi  sevmem pek ... hamile kaldiktan sonr acikolatayo sevmeye basladim.onxeleri nefret ederdim kokusuna dahi katlanamazdim .. begenmeyisim ondan da olabilir :)))
(1,787 puan) tarafından
Çikolata sevmeyen birinin yorumunu ciddiye alamam :D kız cikiletta sevilmez mi ❤️
tarafından
ahahaaa ocin rahat etsin diye gercekleri spykemek.zorumda kaldim :)))))
valla ben sevmezdim.oste takiii hamilelige ladar gercekten hamilelik.enteresan bisey omrun boyunca ahzina almaktan nefret ettigin seyi asik.ettiriyor sana .... bi kavanoz.nutella.yemistim.hatirloyotum .. ve simdide maximus ve damak antep fistikli disinda cikolata yemiyorum sevemiyorum.bi turlu .. valla bana semde kadinmisin cikolata sevmeyen kadin mi olur diyen bile vardi :)))
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Canım ben hiç yapmadım ama nefis yemek tarifleri uygulamasndaki tarifler genelde güzel olyo ve tutyo bi bak istersen ☺️
tarafından
Ev bende herşeyi ordan yapıyorum olumsuz yorumlar olsada aldırmaz oldum çünkü ne yaptiysam tam oldu bugüne kadar
0 oy
tarafından
Kesinlikle yapmalısın efsane bir şey :) 
(1,787 puan) tarafından
Yaaa yumurtam bitmiş koymasam çok fark edermi kii
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ben yaptım gayet güzel ama fazlası ağır gelir az yersen çok güzel çayın yanında 
(1,787 puan) tarafından
Çayın yanına 3 5 tane atarım işte asla fazla yiyemem zaten :Dd
(1,908 puan) tarafından
tamam dene begenirsn ama şerbete batrp çıkarırken nazik davran dağılmasın
(1,787 puan) tarafından
Tamam canmsss
0 oy
tarafından
Harika oluyor yaprsan bağımlısı olursun:-)
(1,787 puan) tarafından
Ağzımı tatlandirsin yiter kız ona bağımlı olursak ohooo
0 oy
(1,298 puan) tarafından

image

kız ben şimdi yaptım valla tadı harika cocuklar bir tabağı bitirdiler bile bende iftardan sonra çayla yıcem inşallah 
(1,787 puan) tarafından
Amanın hemmen yapayım çok güzel duruyooo ama yumurta bitmiş evde tadinda çok bişey degisrmi ya
tarafından
Tarif tarif tarif :))((
0 oy
tarafından

Hiç yapmdm:D:D

0 oy
(455 puan) tarafından
Kesinlike tavsiye ediyoruumm, çok lezzetli :))
0 oy
tarafından
Çok guzelllllll
0 oy
(23 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben dun yaptim cok guzel sana atiyim tarif bide ben tarife ek olarak ortasına cevizde koyuyorum oyle yuvarliyorum eşim tek seferde yarim.tepsi yedi nisanliykende yapmıştım ona dun diyor beni bu tatliyla kandirdin evlendirdin :)))))

(1,787 puan) tarafından
Tarif atarmisin tatlım
Ha bu arada yumurta kalmamış evde öyle yapsam çok fark edermi tadi
(23 puan) tarafından
Once serbeti yapip sogutuyorsun sonra kurabiyeler pişince sicak haliyle serbetin icine batirip çıkarıyorsun  tepsiye diziyorsun hepsini dizdikten sonra yine ustune biraz daha serbet dokmen lazim sadece batirip cikarinca biraz kuru oluyor ama cok ta dokersen bi sefer hepsi dağılıyor yani onu iyi ayarlaman lazim ne az ne cok olacak şerbeti  bide ben icine ek olarak ceviz koyuyorum oda guzel tad veriyor hatta cevizli daha guzel oluyor yumurtasiz nasil olur bilmiyorum canim denemdim oyle zaten bi tane giriyor
(1,787 puan) tarafından
Çok tenkyuuuu ❤️
(23 puan) tarafından
Rica ederim canim:))
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Ben yaptım bayıldım resmen harika oluyor kesinlikle tavsiye ederim istersen yaptığım tarifi atim tam tutuyor
(1,787 puan) tarafından
Atarmisin sana zahmet ❤️
0 oy
(4,538 puan) tarafından

Tarif bu şimdiden afiyet olsun 

image

image

image

(1,787 puan) tarafından
Batırmak yeterliimi içi sert kalmıyo mu
(4,538 puan) tarafından
Şerbetin ve kurabiyenin sıcaklığını tarifteki gibi yaparsan sert kalmıyor yumuşacık oluyor hemen şerbeti çekiyor
0 oy
(659 puan) tarafından
Muhteşem ötesi oluyor desem az olur 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Harika oluyor yaptığım tek kurabiyedir☺
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Bende çok severimmm yapimidan kolay cnm bnm bende yarın yapıp buzluğa atacam ins
(1,787 puan) tarafından
Ahanda cücükler uyudu kalkamda yapam
(2,744 puan) tarafından
Ben küçük kizi zor bela uyuttum smdi büyüğü aldm uyutcm buda uyusa mutfak yolunu tutacak bnde
0 oy
(285 puan) tarafından
Efsamnne ben yaparım çokta güzel olur :) 
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Ben yapıyorum çok güzel oluyo ama ben tatlı sevenlerdenim şerbeti biraz abartiyorum kurabiyeden çok şerbetli tatlı gibi oluyo harika :D
(1,787 puan) tarafından
E bende şerbetli tatlı diye biliyorum deel mi
(3,275 puan) tarafından
Aslında hafif ıslak bi kurabiye ama ben bildiğin şekerpare kıvamında yapıyorum:D
(1,787 puan) tarafından
Bende öyle tahmin etmiştim şekerpare gibi.  Kendi tarifini yazarmisin canm
(3,275 puan) tarafından
1 küçük paket kakao
Yarim paket margarin
1 yumurta
1cay bar. Sıvı yağ
1cay bar.seker
Vanilya kabartma tozu
Alabildiğine un
Serbet için 3 çay bardağı şeker 3 çay bardağı su
Tarif böyle cnm ama ben serbetten kaynadiktan sonra yarim çay bardağı kadar ayirip geri kalani kurabiyelere döküyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 343 göst.
4 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,690 cevap

34,746 kullanıcı

...