0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar e.devletten yardım başvurusu yapıp olumlu cevap alan var mı. Bugün başvurumu yaptım ne kadar sürer cevap almak.?

5 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bi fikrim yok canim postun yukarda kalsin diye
(3 puan) tarafından
Sagol canım:)
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
1 hafta sürüyor ortalama canım 
(3 puan) tarafından
Tesekkur ederim çok sagol
0 oy
tarafından
Vallah canım ben o kadar çok yere başvurdum tık yok hakkında hâyırlısı olsun 
(3 puan) tarafından
Sagol canım çok tesekkur ederim
0 oy
(86 puan) tarafından
E devlet indirdim ama nasıl nerden başvuru yapabilirim bakıyorum bulamıyorum 
(86 puan) tarafından
Yardımcı olur musun
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Vala ben e devletten açık kapı ya başvurdum çocuk yardımı için ama erzak kutusu geldi nerden geldi ordan mi bilmiyorum. Belediye adına geldi başka bi yere başvurmamistim :ermm:

tarafından
1000 tl yardım yokmuş zaten canım yalanmış iç işleri bakanı açıklamış, sistemde eşinin çalışmadığını belirlemişdir o kutu ihtiyaç kutusu erzak canım :) benim eşimde işsiz ama sigorta yatmış gözüküyor ne işe alıyorlar ne yardımlardan faydalanabılıyruz
(2,447 puan) tarafından
Burda bin TL alanlar vardı ama canım o başka bence. Ben ihtiyaç erzak kutusu talep etmedim sadece bebek için bez yardımını seçmiştim ama anlamadım kime neye göre veriliyor bu yardımlar :)
tarafından
Ay  bende anlamadım valla ya kafam karman karısık oldu ☺️ ben yeni kapıya giriş yaparken ''asılsız 400 tl bayram harclıgı cocuk harclığı  ihtiyaç parası gıbı provakatıf seylere itibar etmeyin para yardımı yapılmamaktadır
 yazıyordu ben mi yanlıs anladım burdakıler de tam tersi aldıklarını söylediler kafam karıstı ıyıce yaa millet nasıl almıs ki ☺️ bizde mi sıkıntı var ki anlamıyoz mu  beceremiyozmuu  ☺️ gıda erzak yardımı var kömür yardımı var bunlar bilindik seyler valiliğe basvuruyosun gercekten durumun yoksa gönderiyolardı, virüsten kimse gelmesn dye yeni kapı uygulaması cıktı gidipte yapacagın basvuru yapılıyor :) bide ainlaimadiğım sen erzaga  basvuru yapmadım diyorsun :) burdan birinde duymustum valilik mi iç işler bakanlıgı mı tespit ediyomus belirliyomus ihtiyacı olanı gönderiyomus diye sonuççç  beynim yandı ☺️☺️☺️☺️☺️
(2,447 puan) tarafından
Valla canm sosyal yardımlaşma da kaydı olan herkese bin TL verilecek başvuru yapılmayacak dediler. Benim kaydım var ama bana cikmamis kime çıkmış anlamadım. İl il değişiyor galiba.  Cok degisik :)
tarafından
Aynen öyle çok değişik canım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prenss Annesi (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
8 cevap 176 göst.
12 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elagozluanne-_- (52 puan) tarafından soruldu

380,739 soru

11,399,504 cevap

34,926 kullanıcı

...