0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Selam canlarım siz den başka söyleyecek kimsem yok arkadaş yazms görümcem iş yapmıyor arkasını ben topluyorum diye okurken kendi görümcem sandım;)zaten bugün de çok sinirliyim gorumcemin biri ne olmuşsa sürat beş karış ne olduğunu da bilmiyorum öbürü de zaten akşama kadar oturuyor kendini övüyor delirecem artık ev zaten çok küçük benim yatak dolapların dolu kızımın dolabı da dolu hep onların kıyafetleri var kızımın üstünü koyacak yer yok hanım efendi elini bir şeye sürmüyor 35 yaşında ama çocuk gibi kızımı bana benzetirler yok sen güzel değilsin o kadar aynı ben diyo her şeye aynı ben diyo eşimi hiç sevmiyor görümcem nefret ediyor esimden ya nasıl bir kızsa ben doguracagim güne kadar hep arkasını topladım zaten 8 kisiyiz evde bulaşık makinesi yok çok bulaşık çıkıyor birde ağızları bos durmuyor hep bir şeyler yiyorlar o karnım burnumda hlaimle bir gün demedi sen bırak ben yaparım ya yok belki utanır dedim o da yok banyoyu yıkıyorum hemen gidip banyo yapıp kıllarını döküp çıkıyor toplamak yok dolaplarimin kapakları artık kapanmıyor dağınıklığı dan asla katlamaz oylece kalır ben yapınca da elleme o kazagim nerde bu nerde öyle kalsın niye topluyrsun diyo dün kaynanam dedi kızı Alicam onu almadan bu evden gitmem bende sana nasıl vereyim benim canım o dedim Allah Allah vereceksin dedi ben bakacam ona dedi gorumcemde biz bunun için burda duruyoruz alacaz dedi mal mı bunlar anlamadım ya eşim bı iş bulsa da bir an önce biz def olup gitsek ne altina aldılar ne bir sey insanlık yapayim gelsinler yanıma dedim ev bulana kadar oda 1 yıl i geçti gitmiyorlar benim evimde beni sıkıntıya sokup kendilerine en güzel evi alacaklar  bana verdikleri ev de çok kötü eski küçük birde altın yok ama sana ev verdik dediler ama yeri geldiğinde bizim evimiz diyorlar  bıktım artık kızıma benim istediğim ismini değil de kendi istedikleri ismi söylüyorlar çok sinirleniyorum dua edin bana

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum eşin ne diyor bu duruma anlat ona
(44 puan) tarafından
O biliyor zaten ama o yokken daha çok soluyorlar çalışsam çıkalım burdan diyor
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Allah yardimcn olsun canim da sen niye yapiyosun isleri mecbur degilsin ki birak onlar da yapsn sen alistirmissn onlari rahata 
(983 puan) tarafından
Sen surat yapiyo diye yapmaya devam edersen hic kurtulamazsn ki o zaman
(44 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacağımı en çok ta vocuguma kendi dedikleri ismi söylemeleri zoruma.gidiyor biri sorsa hemen onun adı bu diyorlar ben de yapi olarak kimseye bir şey diyemiyorum
(983 puan) tarafından
Allah yardmcn olsun canim ama sesini cikarmazsan daha cok basina cikarlar emin ol
(44 puan) tarafından
Bence de Allah yardımcım olsun ne yapacam bilmiyorum dua et bana canım
(983 puan) tarafından
Ederim canim Allah buyuk yavrunu dusun uzulme onlara da boyun egme sesini cikar biras yoksa iyice tepene binerler
0 oy
tarafından
Onlar mı senin evinde kalıyor anlamadım ben 
(44 puan) tarafından
Evet canım kocası öldü ben yeni evliydim.daha 40 günlük geldi benim evime bir şey demedim geçici süreliğine diye ev büyük olsa anlarım birbirimize carpiyoruz yani birde erkek kardeşleri çok dağıtıyor evi temizliyorum arkamı dönüyorum heryer heryerde kızın biri asla iş yapmaz anca dağıtır 35 yaşında diğeri 32 laf söyleye söyleye yapar çocuğumla bile ilgilenemiyorum düzgün koskoca erkek çocuğu var kiymiuor çalıştırmaya gitmekte bilmiyor yanimdan
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşine söyle kız kardeşini ikaz etsin. 

Görümcenle kaynana söyle çok heveslilerse birer de onlar doğursun. Sen 9 ay taşı doğur hazır çocuğu almaya kalkmak nedir yaaas
(44 puan) tarafından
Öyle işte souleyince ben kötu oluyorum canım bıktım artık tavır da yapıyorum sabahtan beri inadima iyice kızımı aliyoar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,042 göst.
0 oy
5 cevap 240 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı