0 oy
1,560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Silik çizgi var mi? :woot:

image

42 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Alttakimde var gbi kuzum ya vardrinşallah 
-Reklam-
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Yakınlaştırarak baktim alt teste ikinci çizgi çok ama çok silik gibi yanlış görmemişimdir inşallah keşke biraz daha yakın çekseydin  bide karanlık dek gelmiş teste daha aydınlık çek cnm rabbim gönlüne göre versin 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Canım stres yapma 

Rabbim tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından

Yok bacim yoookk hemde cifter cifter yapiyon parana yazik 

0 oy
(151 puan) tarafından
Bn  adetime 1 hafta kala ypmistim boylr cikmisti hamileydm bbce sende hamilesin  yoksa ikisindede ckmazdi allah gonlunr gore versin evlat tatdirsiin 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Kuzum umutlandrmak istemiyorum ama alttakinde gördüm sanki inşallah vardır Rabbim gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(103 puan) tarafından
Alttaki teste var gibi gördüm sanki inşallah vardır 
0 oy
tarafından
Çok takarsan kafaya psikolojik olarak olmaz zaten biraz akışına bırak Allahın izniyle olur inşallah Rabbim isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah 
0 oy
(776 puan) tarafından
Aylık ne kadar test parası veriyorsun acaba bir dur gari allaha havale et nasibte vardır elbet alacak nefesi olan elbet gelecek daha önce gebelik yaşadın demek ki hamile kalmana bir engel yok sabır canım ne kadar üstüne düşersen o kadar zamanı uzatacaksın başka seyler dusunmeye çalış 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Alttakinde var canim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Gördüğüm kadarıyla çok fazla test yapıyorsun akışına bıraksan daha iyi olmaz mı sence de? Böyle kafana cok takarsan olmaz. Kuzenim de 7 ay taktı kafayı hamile kalmadi diye sonra oluruna bıraktım takmıyorum artık ne zaman olursa olsun dedi, o ay içinde hamile kaldı. Yani psikoloji de etkiler, ve sen her ilişkiye hadi bu sefer çocuk olsun diye de girersen isin zor. Allah bilir ne zaman vereceğini, inşallah bir an önce hamileyim başligini görürüz sende. Seni tanımıyorum ama hamile kalmani ben bile çok istiyorum ama kafaya takarak hedeflerine ulasamazsin. Adetin gelmeden ya da gecikmeden test yapıyosun bu seni daha çok üzer. Sana tavsiyem artık dinler misin bilemem o sana kalmış ama bence adetin geçsin en az 1 hafta öyle test yap. Allah gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(4,543 puan) tarafından
Ben göremedim ya
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Canım alttakinde sanki hafif bi çizgi var. Bi kaç gün bekle sonra bidaha yap
0 oy
(346 puan) tarafından
Ikinci testte var siliz cizgi
0 oy
tarafından
Alttakinde gördüm valla ben cok silik
0 oy
(656 puan) tarafından
Silik cizgi var gibi gordum ama hayirlisi tabiki 
0 oy
tarafından
Sanki var cnm 
0 oy
tarafından
Alttakinde çok silik var sanki yaaa
0 oy
tarafından

Sanki altta ki testte var gibi tam net değil ama :D

0 oy
(2,214 puan) tarafından
Alttakinde var gibi mi ben mi öyle görüyorum hayırlısı olsun canım  hakkında insallah allah gönlüne göre versin 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 778 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 898 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 440 göst.
27 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde yaprak dokumu (2,871 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 368 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,466 soru

11,359,517 cevap

34,836 kullanıcı

...