0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (2,032 puan) tarafından
Kizlar bugun suda doğum izledim cok tuafima geldi gercekten o kadar rahat mi doğum yapiliyor sizler hic izledinizmi?

5 Cevaplar

+2 oy
(751 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bende çok izledim ama bence sancı sancıdır ha suda ha dışarda ha başka şekilde :)

(8,263 puan) tarafından
Rica ediyorum korkularını bırwk kenara kotu dogum hikayelerini dınleme.Korkma agrın adet sancısının 2 3 katı kadar olacak öyle yok su kadwr kemık kırılır gıbı vs soylemlere ınanma.dogumun bebegınle senın kavusma yolculugun sen ne yasarsan bebegın onu yasar iyi seylerı dusun iyi olsun her canlının ruhuna bedenıne kodlanmıs bısey dogum :)
(751 puan) tarafından
Yaaa ne güzel konuştun canım ya ❤️
(8,263 puan) tarafından
Bılınc farkındalık cok onemlı leyla kardeşm sen yaptıgın yasadıgın seylerın farkında ol emın ol dedıklerımı bır bır yasarsın.Bende gebeyım ılk hamılelık hemde dogumu tattımmı hayır ama ınan zerre normalden korkmuyorum.Sezeryan olursam dıye korkuyorum.ha bak su da var oldukı aancı cektın cektın olmadı doguramadın normal sezeryana gıdıcen o agrıları kayıp sayma sakın onlarda sana fayda saglayacak hormonlar ısleve gecıcek.bunları gebe okulunda ogrendım ogrendıkce de burada sızlerle paylasıcam ınsallah.
(751 puan) tarafından
Paylaş cnaım paylaş ne güzel bişeyler öğreniriz hemde bak ben o sancıları boşa çekeriz diye düşünüyordum mesela.. Bide ben Bi türlü gebelik okuluna gidemedim şimdide 34 haftalığım zaten
(8,263 puan) tarafından
Alıyolarsa gıdebılırsın 38 haftalıklar bıle vardı sasırmıstım ben.en kucuk haftası olan bendım aralarında
-Reklam-
+3 oy
(8,263 puan) tarafından
Bunun kendını rahat bırakmayla cok ılgısı var canım dogum dedıgımız olayın %70 i psıkolojıktır.O yüzden sende yapabılırsın bunu bende baskası da yeter kı kendımıze ınanalım. 
(2,032 puan) tarafından
Aslinda cok doğru diyosun cnm valla morel verdin bana tesekkür ederim
(8,263 puan) tarafından
Kuzum bak nerde dogum yaparsın bılmıyorum ama kalabalık bır ortamda olacaksan sancı cekmen beklenecekse eger mutlaka sevdıgın bı muzık ılahı vs yanında olsun tak kulaklıgı kulagına karmasadan uzaklas bebegını kendını dusun ve rahatla vucudunu rahat bırak.cunku kasılma dedıgımız sey kaslarla saglanan bı durum kasını sıktıgın an dogumun ılerlemez durabılır.Vucudunu rahat bırak rahmın napması ge rektıgını zaten bılıyo bebegın zaten bılıyo :)
+2 oy
(67 puan) tarafından
Bende izledim bi ara ama sanki sanci cekmiyorlar bebek hop ellerine geliyor ;))) 
(2,032 puan) tarafından
Aynen öyle cnm banada öyle geldi
(67 puan) tarafından
Ne kadr doğruki bilemeyiz demekki sancilari hafifletiyorki doktorlar oyle bi yontem cikarmişlar
+2 oy
tarafından
Arkadaşım yapmıştı İtalya da. Aynı sancı sadece açılma rahat oluyor 
(2,032 puan) tarafından
Arkadasiniz şansliymis cnm
+2 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben izledim blr kere canım bir tuhaf oldum sanki kolaydı kuzum 
(2,032 puan) tarafından
Aynen tatlim ya suda dogurasim geldi valla :))
(4,758 puan) tarafından
He kız hiç sorma ya bende kuzum

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 734 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 684 göst.
12 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
18 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meriçç (46 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...