0 oy
355 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,617 puan) tarafından

Kalca cikik testi için randevu aldım pek gönlüm yok gitmeye ama önemli test.

Derken sabah kalktım benim kiz hasta olmus hafif ateş var 1 haftadır burnuda tkali nefes zor aliodu ve sürekli aglio biyeri agrio ama neresi :( 

Şimdi gidip gitmeme arasindayim arabayla gidecem gidersem maske eldiven getirdi esim. Ama korkuyorum :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evdeki bozukparalara varana kadar yıkayıp kolanyağlayan ben, gafretten şekere varana kadar herşeyi yıkayan ben.. 

Oğlumun yandığı gün sadece bir çarşafa sarıp koştur koştur hastaneye gittim, sedyelere oturfum.. Malesefki o an aklıma gelsede ilk seçenek oğlumun acısıydı :( yani demem o ki, Rabbim büyük sınavlat vermesin canım bende bunu çok düşünürdüm hatta götürmeyin dediğim postlarda oldu ama şuan send emevbursun ve mecbur oluncada herşey yapılıyor. Ki sen önlemini alıp gidebilirsin acillik bir durum yok. Tak eldiven maske, pturmayın dokunmayında hiç bir şeye bir şey olmaz Allahın izniyle inşaallah :(
(3,617 puan) tarafından
Insallah kiz bide hasta gibi bünyesi hafif daha 48 günlük korku oldu iyice acaba kizada mi maske taksam napsam sastim ya :(
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
kalca testi cok.onemli git bence onlemini alip
(3,617 puan) tarafından
Evet cok önemli biliyorum canm saglim ocagi hemsireside kesin git 2 aylik olmadan dedi
0 oy
(907 puan) tarafından
Aman canim bebekte hastaymis zaten al gotur minigi baksin ikisinede maskeni eldivenini tak git daha ne istiyorsun 
(3,617 puan) tarafından
Canım çocuğa bise olur korkusu var Onun bünyesi zayıf şimdi :(
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Nereye aldın randevuyu gülüm?

(3,617 puan) tarafından
Sormuştum kiz 1 2 ay arasi gitmis çoğunluk hemsirede 2 aylik olmadan git dedi dub aradim halen gitmedin mi dedi bana yoksa şu vurisde hic gidesim yok kiz herkes cocuga aliosun o seni yolluk 5 10 dk surmuo ışlem dio
(2,704 puan) tarafından
Ben gitmeyecem canım, bizim buralar bayağı karışık hastaneler daha tehlikeli
(3,617 puan) tarafından
Nerdesin sen canim
(2,704 puan) tarafından
Sakarya da kuzum
(3,617 puan) tarafından
Orda vaka çok mu kiz burda 12 kişi 3 kisi iyileşti dediler. Odur hazirlaniyrm abim gelip goturcek maske eldiven takcam gelir gelmezse üzerimi cikarip once sara eslemi yikicam sonra kendim gircem gerisi rabbime kalmis ;/

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 344 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
1 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazlı kaya (103 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...