0 oy
993 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Amaaa çatlayacam yaa demiştiniz sabah test yap. Yaptim. Oda silik. Gore biliyorum. Diyelim ki, 1silik 2 silik 7tane hepsi silik yaniii :ermm: uygulamaya sona aderimiz yazdim 2hafta 5 gun cikti gua hamilelik.

Kizmayin ya lutfennn biliyorum bunladinizz :woot:

23 Cevaplar

+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Ayyyy resmini attt testinnn cabukkkk 
tarafından
Hajsjsj nemoommm ☺️☺️❤❤❤❤❤ inşAllah vardir ve senden de duyarizzz
(1,755 puan) tarafından
Insallah ureyim hekim deyib 2 aya olacax
tarafından
InşAllahhhh sebr ele sen. Bedenin temizlensin hele folekul yumurta pişsinnn ☺️☺️❤❤❤ ozun kimi bal qizin olacagg
(1,755 puan) tarafından
Ayyayayayyayayay insallahhhh senle birlikde ureyimmm❤❤
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Kız sen kafayi b9zdun testle akışina birak hic beklemedgn anda oluverir
tarafından
Amann biri yap biri yapma diyor. Zaten 1 test kalmişti yapayim dedim daha yapmayacam soz
(301 puan) tarafından
Yapma canm hatta aklindan at bekleme yani ben oyle yaptim herkes hamilesindir diyodu ben hayr deglm diyodum adetm 7 gun gectmisti olurum diyodum olmadim en son gttm kan verdim.umutsuzca hamile cktim
0 oy
(119,490 puan) tarafından
Hemen kan ver ve fotonu at
(301 puan) tarafından
Addffgv fotonu at ne kiz
tarafından
Hajsjsjsj :D keci can derdine kasap et ariyo
(119,490 puan) tarafından
Söz verdi o bana hamile kalinca fotosunu atcak ☺️ bugun azcik ucundan gordum ama
0 oy
(12,513 puan) tarafından
İnşallah hamilesindir canım benim ❤️
tarafından
InşAllah kuzum☺️☺️☺️❤❤
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Yine miiii:dizzy:

Ara ver canim biraz bu testlere zaten hamile oldugun zaman inanki hissedersin vurundaki degisikliklerden

tarafından
Bitti testler evden ☺️☺️ almiyacam daha sozz
(3,139 puan) tarafından
Bencede yeterrr:):)
4 gozle bekliyoruz hamile olmanive çok istiyoruz veee cok dua ediyoruz  ama hergun sabah aksam test yapma :):)
0 oy
tarafından
Kuzum takma bu kadar kafana 
tarafından
Bu ssonnnnn
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Sen çok takıyorsun bunun da çok etkili olduğunu biliyor musun? Tamm çok istiyorsun biliyorum ama az sabır et ve dua et her seferinde test yapıp negatif görmek insanı üzer etkiler lütfen biraz sabırlı ol bakma burdakilere yada etrafindakilere nasibi ve vakti varsa verir Rabbim 
tarafından
Haklisin canim bu son testt zaten
0 oy
tarafından
Son testin resmini at bakalım kız ne bunalması aşk olsun 
tarafından
Tamam kuzum atarim
0 oy
tarafından
İnşallah hamılesın cnm 
tarafından
InsAllah yaaa
0 oy
tarafından
Kız fazla heveslenme sonra cok üzülürsün slk cktysa kan ver İNşallah hamilesndir
tarafından
InsAllahh yaaaa
0 oy
tarafından

De hadi inşallah hamilesindir :) :) hepimize tatlı dagitirsin artık :)

tarafından
InşAllahhh kuzumm
0 oy
(10,561 puan) tarafından

Kuzum dünki attığın testte var di sankim ;)vardır ınşaallah cnm rabbim umudunu boşa çıkarmasın ınşaallah tatlım :)kan ver <3ınşaallah anne oluyorum diye paylaşırsın <3

tarafından
InşAllahhhh agzindan bal damliyo kizz
(10,561 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Kız sen programa ne bakiyosun bebek 2 hafta 5 gunluk diyosa senin adetine 1.5 hafta var nerdeyse varsada cikmiyodur yani. Bence sen yinede ilişkiyi elden birakma daha zaman var. Allah buyuk
tarafından
InşAllah canim cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Bende gördüm attgn testi banada silik bi cizgi göründü. Bence git bi kan ver yada en az 1 hafta bekle öyle yap test
tarafından
Tamam canim bu son zaten bekleyecem
0 oy
tarafından
İnşallah hamilesindir cnm gününe ne kadar var 
tarafından
InşAllah canmmm ☺️☺️☺️❤
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Paylaş bakalim bizde
tarafından
Tamam paylaşiyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Kuzum yanlis anlama ama cok takıp stres yapinca da cok etkisi oluyo bende yssadim ayni seyi 10 ay adete 1 hafta kala baslardim test yapmaya negatof gorunce de cok uzuluyordum sonra ki ay takmadim hic ise guce verdim kendimi adetik gecikmis ondan bile haberim yoktu sonra esim uyardi beni hasta olmadin mi sen daha diye bende dedim daha var gunume dedi askim kafayi mi yedin ne vari sonra test yaptim baktim pozitif :) yani azcik sabirli ol akisina birak yeri zamani geldiginde rabbim nasip ediyo allah gonlune gore versin bacim <3

tarafından
Canm uzulmuyorum ☺️vallahi uzulmuyorum ama cok istiyorum diye yapiyorum zaten test bitti bu sondu
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Günün geçmeden nasıl yapıyorsun ya ben 3 hafta geçe yaptım hala silik çıkıyordu az bekle canmmm
tarafından
Cok haklisin kuzum. Test bitti zaten ☺️☺️
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canımm. Hevesini çok iyi anlayabiliyorum ☺️ Elinde kalan testi sakla 1 hafta sonra yap. İnşaallah beklediğin haberi alırsın❤️
tarafından
InsAllah canimm cok tesekkur ederim. Test yap yap bitti kuzum daha almayacam bekleyecem insAllah
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bu kadar kafaya takarsan stres eder ustunde durursan olmaz hamile kalamazssin.

Bekle hakkında hayırlı olanı. 
tarafından
InsAllah kuzum ❤❤

İlgili bir soru bulunamadı

381,182 soru

11,411,237 cevap

34,953 kullanıcı

...