0 oy
689 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Arkadaşlar kısa ve net anltcm. Bı akıl verin. Şimdi ben bundan baya önce yotubeden önüne bı video çıkmıştı eşleri aldatmaya sürükleyen şeyler diye. Bı psikolog anlatıyordu. Bende sonuna kdr izledim. Altına da bı yorum yaptım. Ben sesine karşı suslenirim güzel yemekler yaparm vs işteyken resim Atarm ama o uğraşmaz öküz gibi yazdım. Bunu da eşim görmüş YouTube den yorumum beğenildi diye. Esimde okumus falan. Yüzü asık duruyor ne oldu diyorum bsy mi var anlatmıyor ısrar ettim tlfnunu getir ve öyle olay patladı. Tabi ben utandım özür diledim gonlunu de alcm. Ama ben onu oraya yazma nedenim var. Bı an öyle yazdım yani o görsün diye değil. Eşimin tlfnunda yotubeden bisy görmüştüm +18 içerikli şeyler. İzleme geçmişinde. Ben onları görünce deli oldum. Bsy de demedim utanır belki bir anlık nefsine yenik düştü izledi diye. Ama ben onları gördükten sonra dedim bende ne eksik çirkin deglm bni sevdiğine göre. Fiziğim de yüzümde bı kusur yok. İçeriklerini demiycem anladnz az çok. Bende buna üzüldüm skldm ama demedim eşime bsy öyle şeylere bakmasın diye resmen neler yaptım. Napayim ben onun yüzüne vurduğu gibi mi yapayım napyim

12 Cevaplar

0 oy
(6 puan) tarafından

Sende soyle kendine sen bunu yaptigin icin bende oyle yaptim de sen utanacagina kendisi utansin evli bi adamin oyle seyler izlemesi cok yanlis bence

tarafından
Evet ama ben yine de ona söylemedim hatasını. İçime oturdu o yaptığı. Bı anda da öyle bir video düştü önüme izledim öyle yorum yaptım içime kaldığı için. Ama eşimi sevmiyorm değil. Ben sadece onun gibi yargılamadan ilk önce düşünürüm neden yazdı diye. Bende düşündüm neden izledi acaba neyse işte olan oldu.
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından

Sana kendini kötü hissettiren o cümleleri yazdıran eşinin telefonunda gördüklerin olmuş canım. şahsen benim takılacağım konular değil ama senin için önemli bir mesele görüyorum ki. paylaş eşinle bu üzüntünü endiseni. bakalım ne diyecek 

tarafından
Paylaşsam ne olck ki. Ne diycem ona. Sen böyle videolar izedin ben sana demedim içimde kaldı. Bı an boş bulundum öyle yorum mu yazdım diyim o zaman bahane gibi düşüncek. Ben ona nasıl davraniyim ki. TM bende ona hatasını demiş olsam o da uzulcekti belki de utancakti. Ama o hemen söyledi. Ben napim yaa
(247 puan) tarafından
Evet aynen böyle diyeceksin canım. O rahatsızlıklarını dile getirebiliyorsa senin susman için bir sebep yok.
tarafından
Yani doğru haklısın
0 oy
(77 puan) tarafından
Eve gelince arama geçmişine bak hâlâ duruyorsa sende onları ona sor. Asıl senin yaptığın ayıp de. Biz kadinlar için ne kadar üzücü bı durum başka kadınların bütün vücudunu görüp ondan zevk alıyor
tarafından
Onları silmiş kalır mı sence?? Ama ben ona açmadım konusunu o kdr içten içe üzüldüm ağladım ki. Ama bnm bir yorumum gururunu kırmış öyle dedi. TM bnm orda yazmam hata ama bı anlık bosluguma geldi sinirliyim o konu da hala aklıma gelince nefret basıyor bni ama elimden bsy gelmiyor
(77 puan) tarafından
O zaman ona başka kadınlari izlemek hoşuna mı gidiyo falan de sonuçta izlemiş yani.
tarafından
Ben ona bu dille konuşsam canım Varya ohooo !!! Uygun bir dille konusucm suclamaycam onun yaptığı gibi anlasın ki kendi hatası daha büyük o zaman belki anlar bni. Bir kere gordm tlfnunda daha görmedim cnku ona gordgmu belli ettim ama dile getirmedm
0 oy
(19 puan) tarafından

Bence soylemelisin nedenini kocana.. Demissinki soylesem ne olacak bahane gibi anlasilacak.. Ozaman malesef naz cekme gonul alma isi sana kaliyor ozur dileyip gonlunu yapacaksin madem soyleyince bise olmadigini dusunuyosan canım.. Ama bil ki hata yapana hatası soylenir ister utansin ister yerin dibine girsin yani onu izlerken utanmamista sen yuzune vurunca mi utanacak ee ozaman nefsine yenilsin sen yine bise deme.. Bence yanlis yapiyorsun ama kararda senin hayatta canm 

tarafından
Evet doğru tabi ama demek istemedim. Keşke deseydim diyorum çünkü o hemen söyledi içinde tutamadı. Konusucm akşam gelince zaten.
0 oy
(299 puan) tarafından

Ah canm ben esime anlata anlata dilimde tüy bitti acik sacik video izliyordu geçmişinden bakyordm 1.5 hafta önce  cok kötüydü aramız artik yorulduğmu söyledim insanin gururu kırılıyor kadinlik yapamıyor muyum dyorsun kac defa söyledim  ne alakasi var izleyp siliyorum dyor neden dyorm ne gerek var nedn ihtiyaç duyuyorsun dye sonra yemin etti gerci artik güvenmyosn bana ama izlemycem dedi çünkü boşanma derecesine geldm bunun icin degl herseyn birikimi üstüne bu o yüzden btmsti bende neyse instagrami beraber kullanıyorz silmstm telden barışınca yükledm  aramaksmina grdm onerilen hesplar ckyor rus dansci cikms gördm  beynimden vurulmusa döndüm bagrdm cagrdm yemin etti izlemedm askm kmin profiline grmsm dye harbiden girmems başka hesaplar oyle gorunuyormus tabi demedm günahını aldm dye :)) yani kisaca alicaksn karsina sende soylyceksn hicbir sekilde video izleme luksu yok eşi var helalyle herseyi yapma özgürlüğü var kalkip elin kadinlarinin orasini burasini izlemeye hakki yok. Konus canm esinle

tarafından
Ya ben utanıyorum canım resmen. O tip şeyler midemi bulandırıyor tiksiniyorm . Ya ben onlara bakmasın diye elimden gelenin fazlasını yaptm ben kadınlık yapamiyorsam evlenmeseydi bnle. Akşam konusucm eşimle o zamandan bu zamana kdr görmedim tlfnunda cnku alttan çok laf dedim eşime izledi diye. Ama yüzüne karşı gordm tlfnda demedim. Ya hep erkekler böyle mi çevremde kim varsa bu pis işi yapıyor telefonlar da bilgisayarlar da herkes giriyor bu sitelere. İmam kuzenim var o bile yaaa
(299 puan) tarafından
Maalesf erkeklern çoğu böyle kuzum bekarliktan gelen bir takıntı maalesef sen canini skma konuş eşinle gördüğünü söyle daha cok olay buyumesin
0 oy
tarafından
Ben esinin yerinde olsam ve böyle desen. Kendi ayibini örtmek icin mi smdi yüzüme vuruyosun derdim. Kizginlikta da sevincte de tepkiler anlık olmalı bence. Esinin o videolarini izledigine kizdiysan bunu esinle paylasmaliydin sosyal medyayla degil. Kisasa kisas gbi durumlar pek tarzim degildir. Karsi taraf da yapinca pek mantıklı gelmez. Olay tam tersi olsaydi? Sen o yorumu yaptigin icin esin oyle videolar izlemis olsaydi da ayni özveriyi gosterebilir miydin?
tarafından
Ben eşimin öyle videolar izlediğini YouTube de dile getirmedim. Video hep erkeklere şöyle yapın böyle olun vs vs. Anlatılıyordu. Bende altına bende eşime karşı öyleyim böyleyim ama yine öküz gibi oluyorlar yazdım. Ben o izlediklerini görünce zaten şok olmuştum 1 hafta kendime gelemedim. O an dile getirsem ne olckti diye düşündüm hani bı anlık bsy oldu dedim ve unutmaya çalıştım. Kısasa kısas bende sevmem canım öyle huylarim yok.
tarafından
Bende bunu demek istedim o olay farkli bu olay farkli. Sen yaptigin yorum icin ozrunu dile kendini affettir. Farkli bi zamanda hala icinde varsa bi ukten rahatsizligin dile getir tabi. Ama sen bunu izlemistin ben sana sinirlendim ondan okuz dedim dersen adam ne alaka der.
tarafından
Biliyorum canım. Zaten bunu diyorum ben desem ne degisick kendine bahane arama der. Ben gonlunu alrm özür diledim zaten çok kez hemde.
0 oy
(216 puan) tarafından

Butun erkeklerde bu sorun var galiba.bn esimin tam anlamiyla o videolari izledgni gormedim ama ona benzer seyler gordum daha hamile dgldim ustelik yeni evliyiz.direk alip yuzune carptim ve kpnusmadim kac gun ugrasti gonlumu almak icin ve cok utandi.bagrip cagrmadim yaziklar olsun sana dedim kustum.sonra gonlumu aldi ama yemin ettrdim bi daha izlemiceksin diye.ondan sonra kac defa baktim hcbsy yoktu artk gunahi boynuna izleyip siliomu gecmisi yoksa gercektn bakmio mu bilmiom.bn senin yerinde olsam solerdim.senin yaptgn yorumda bsy yok aslinda ama erkekler farkli dusunuyo malesef.bnim esim youtubeden video izlerken yorumlara bakiom diye kizio :)

0 oy
(336 puan) tarafından
canım sen esin hakkında onu yazarak ayıp etmişsin ben kadınların eşlerine karşı ışte ödün öküz vs gibi kelimeler kullanmasına karşıyım ben kullanmam ne yüzüne ne arkasına birbirimize saygımız vardır. Bu müstehcen video meselesine gelince izlemem diyen adam bile izler bende eşimin telefonunda yakaladım gordugumle sordum neden izledin diye yemin verdi ben izlemedim aşkım mahalleden gençler istediler verdim telefonu internet için onlar açmış dedi bende peki dedim uzatmadim sonra gizli gizli yine baktım o gün bu gündür görmedim bir daha gördüğünüz anda sorun içinize atmayın ister utansın ister sıkılsin yaparken utanmayan hesabını verirken de utanmaz merak etmeyin 
0 oy
(351 puan) tarafından

Bi anlık sinir ile yazdım deyip durumu söyleyebilirsin. O gucune giden bir şeyi sana aciyorsa senin de acmanda bi sakınca yok diye düşünüyorum. Ayrıca çıplak şeylere bakan evli erkek okuzdur :)

0 oy
(78 puan) tarafından

canım sende söle hatasını bilsin bi evli erkek ole seyler izleyemz izlememeli ben cok sinir olurum 

0 oy
(12 puan) tarafından

Ama arkadaşım senin yaptığın gerçektende çok ayıp olmuş insan kocasına öküz der mi? Bide sosyal ağlara yazıyorsun çok ayıp. Kocandan özür dile ve gönlünü al

0 oy
(73 puan) tarafından

Canım saklicağin bişey deil ki söyle en azından anlar seninde neden yaptığını

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 125 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Muhammed Karan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 486 göst.