0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,016 puan) tarafından

image

Selam kızlar oğlum 5 ay 8 günlük acaba bu hafta yoğurt denemeye başlasam mi 3 gün kuraliyla? Birde bunlardan bir tane kaynatsam en fazla kaç gün vermeliyim o yoğurdu t. bu

1 cevap

0 oy
(1,093 puan) tarafından
Canım ilk yogurdun gaz problemi cekmesin diye doktorum marketten günlük süt alıp baby mix bebek yogurdu ile mayala dedi öyle yapıyorum tadı cok güzel oluyor ve oğluş cok seviyor 4aylık basladık biz.. Ben bes kavanoz kücücük mayalıyorum.. Sonra bes gün yeni yeni acıyorum kapaklarınu
(1,093 puan) tarafından
Anason verilmez diye biliyorum ama.. Odayı ısıtıp.. Karnına saat yönünde asagı dogru.. Kabırda altından sıkıp karnını asagı cekerek yapabilirsin ama bu cok narin olmayacak :D yputuba da karın masajı diye bak :) birde her gün aynı saatte aglıyorsa geceleri kolik olma ihtimali var süpürge sesi falan denedin mi
(1,016 puan) tarafından
Ya evet düşündüm acaba kolik diye mi çünkü hep derin uykudayken yani 2.30d başlar sabaha  güneş acilana kdr kivrnair ağlar ama kivranmasindan dolayı hep gazdır dedim kolikelr daha zordur diyen çok oldu bana.  3 çeşit  bende karisiktı aktarci da yapmıştım. Bugün de huzursuzdu eşim de dedi rezene ver gazı çıksın bakalım birazdan vercem inşallah
(1,093 puan) tarafından
Yani kolik gibi duruyor.. Gaz damlası kullanıyor musun.. Biagai gaz damlası al.. Düzenli kullan 10gün sonra düzelir gaz olayı
(1,016 puan) tarafından
Biogai metsil zinco nurse Harvey muskat cevizi de denedik şimdi sap simplex deniyoriz o iyi geliyor. 6 ayda biter diuorslr bakslim:( Allah yardımcımız olsun vala. Çok teşekkür ederim canimmmm yorumların için
(1,093 puan) tarafından
Sende saol.. Düzenli kullanımda etki ediyorlar doktorum hergün aynı saatte kullan demişti.. Bunu da son anda söyleyim:)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 288 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 1,065 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 217 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu

380,257 soru

11,384,903 cevap

34,884 kullanıcı

...