0 oy
1,294 göst.
Aile kategorisinde (1,635 puan) tarafından

Ah kızlar ahh şimdi öyle bi haber aldım ki içim yandı arkadaşıma :'(

Eşimin bekçi arkadaşı bugün 14 yaşındaki bi kızı günlük kiraladığı eve atmış. Kızın ailesi kızlarını takip edip herşeyi ortaya çıkarmış ve davacı olmuşlar. Bu adam evli ve eşi 2 ay sonra ikinci çocuğunu doğurcak. 

Nasıl bi pisliksin ki hamile karına bunu yaptın. Nasıl bi adisin ki 14 yaşındaki çocuğa dokundun. 

Şimdi hem işinden hem eşinden olcak ve üstüne hapis yatcak. 

Buna herşey az ama ben arkadaşıma yandım. O kız o hamile haliyle bunlara nasıl dayansın. 

Allah belasını versin böyle erkeklerin :angry:

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah kahretsin boylelerini kescen bitaraflarini vallahi ya :angry:

(1,635 puan) tarafından
Kesip ağzına vercen hemde
tarafından
Aynen oyle geberesiceler:///
(1,635 puan) tarafından
Amin canım amin
Bi pislik temizlenir en azından
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Inanilir gibi değil ya kafayi yemis pis sapık 

Bunu filmlerdeki gibi hayvanlatin onune atmak gerek . Pis sapik
(1,635 puan) tarafından
Bende inanamadım. Eşim anlattıkça ağzım açık dinleyip sakın bu duruma düşme çok şey kaybedersin diyebildim.
Allah eşine yardım etsin inşallah
(3,139 puan) tarafından
Ayy kiyamam.yazik ya kadıncağıza hem hamile hemde böyle bir durumun icinde . Allah yardımcısı olsun Allah sabir versin cok zor.  Boyle adamlarla anılmak beter bir duygu olsa gerek .
(1,635 puan) tarafından
Ben bile kendim yaşamış gibi hissettim herifin ümüğüne çökmemek için kendimi zor tuttum. O kız nasıl hissediyodur.
Allah belasını versin adinin
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Bunların aldığı nefes haram onlara . 
(1,635 puan) tarafından
Aynen canım:((
0 oy
tarafından

Soylenecek cok sey varda neyse

Allah islah etsin 

(1,635 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Az bile oluyor pislik adama allah böylelerini kahretsin ya bunlari görünce insanligimdan utanıyorum 
(1,635 puan) tarafından
Öyle valla. Az bile elbet. Zerre üzülmüyorum zaten o adiye. Tek üzüldüğüm karısı bunca acıyı nasıl taşısın şimdi. Karnında o pisliğin yavrusunu taşıyo bi de
tarafından
Allah yardım etsin ona kuzum rabbim sabır versin çok zor
(1,635 puan) tarafından
Amin inşallah valla. Allah'tan mesleği falan var bu k.peğe muhtaç değil. Ailesi arkasında çok şükür. Ama nolursa olsun çok zor şeyler yaşadıkları
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Allah im ne gunlere kaldik://
(1,635 puan) tarafından
İşte böylelerine corona bile az. Böyle pislikler temizlensin coronayla birlikte inşallah
(7,410 puan) tarafından
Oyle canim. Rabbim bosuna vermiyor bela musibet. Bunlari duyunca da az bile veriyor diyorum inan:/
(1,635 puan) tarafından
Aynen bende aynı şeyleri düşünüyorum canım. İyice azdı millet
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ayy bide bekci biz aksamlari disardayken bekciler geziyo diye guveniyoruz korkmuyoruz demeki bosa kendimizi guvende hissediyoruz o zaman. 14 yasindaki bi cocuk ya nasil dokunur eve atar aklim almiyor kiz kendi istegiyle gelip oyle bisey yapmis olamaaazz
(1,822 puan) tarafından
Allah hidayet versin ne deyim insanin dili tutuluyor resmen
(1,635 puan) tarafından
Öyle valla. Ne diceni nasıl teselli verceni şaşırıyo insan
tarafından
Her bekci ayni degldr cnm
Hepsini karalamak dogru olmaz
(1,822 puan) tarafından
Evet hepsi tabikide ayni degil ama su devirde insan boyle seyler duyunca tedirgin olunuyor iste
(1,635 puan) tarafından
Her memlekette olduğu gibi her meslekte de var kanı bozuklar ne yazık ki
0 oy
tarafından
Karısının şeyi yetmemiş mi adi
(1,635 puan) tarafından
Yetmemiş demek ki. Allah'ın ş.refsizine
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Nasıl bir zalimlikse yaçacak bişey bulumaoım çok üzüca kimsenin başına gelmesin. Şuan çocukmara mı hamile eşe mi doğmamış bebeğe mi yoksa 14 yaşındaki tız çocuğuna mı üzülüyüm şaşırdım resmen. Çok zor bir durum :(
(1,635 puan) tarafından
İki ucu b.klu değnek derler ya o hesap işte. Benim üzülmediğim tek kişi bu pislik. Karısı ve çocukları en maduru zaten. 14 yaşındaki kıza ne diyebilirsin ki. Üniformaya aldanmıştır heralde
0 oy
tarafından
Böyle pislikler cocuk sahibi olmayı hak etmiyor olan şimdi o sabilere olacak
(1,635 puan) tarafından
Aynen canım. Çocukları perişan olcak. Böyle bi adamın çocuğu olmak iğrenç bişey olsa gerek. Karısı perişan zaten. Allah böylelerini bildiği gibi yapsın
0 oy
tarafından
14 yaşında ki çocuğun dışarı çıkması yasak değil mi? 
(1,635 puan) tarafından
Yasak ve bu yasağı çiğneten yine yasağa uymayanları cezalandırması gereken biri.
0 oy
(8 puan) tarafından
Karısı Hamileyken bu erkeklere ne oluyor anlamıyorum adice heleki yaptıgı 14 yaşında çocuksa bu bir şerefsizliktir arkadaşına Allah sabır versin inşallah Allah yardımcısı olsun... Öyle adamlarında cinsel organlarını farelere kemirttirmek lazım nasıl bir hazımsızlık tahammül edemiyorum duyunca 
(1,635 puan) tarafından
Kanı bozuksa bi adamın karısı hamileykende değilkende yapar her haltı.
Fare iyi fikirmiş aslında ☺
Rabbim karısına yardım etsin. Şuan tek madur o ne yazık ki
(8 puan) tarafından
Allah hayırlı eş nasip etsin insana aynen kanı bozuk her daim yapar Allah eşine sabır versin  ne diyelim zor
(1,635 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Allah belasını versin esıne bunu yaptıgı ıcın.. 

Kızı da nasıl kandırdı bılmıyorum ama sonucta 14 yas gunumuz ıcın aaa saf cahil diyemem sımdı 7 yasnda hersey den haberleri oluyo cocukların ne ısın var o insanla senın yanı yazık gunah ya kendine yazık etmiş Allah o kadının da yardımcısı olsun ögrenmeye yıllarca devam edecek pislık en azndan hayatına bakar
(1,635 puan) tarafından
Şimdi ki nesil felaket zaten. Ama kız isteğiyle yapmış olsa bile 18 yaş altı olduğu için tecavüze giriyo iş. Üniformaya mı kandı naptı bipmiyoruz elbet.
Tek madur hamile karısı. Rabbim dayanma gücü versin inşallah
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Kiz o sey pedofili igrenc adi pislik
(1,635 puan) tarafından
Ne yazık ki öyle kuzum
0 oy
tarafından
Okurken  bile  içim  ürperdi  pislik  herif beter  olsun 
(1,635 puan) tarafından
İnşallah beter olur tabii.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iğrenç pislik  sübyancı o küçük kızın ailesi yerinde olmuş olsaydım ki Allah ım korusun o Adam a oyle bir ders verirdim ki kimse alamazdı elimden.malesef kadin hamile ona mi yansın eşinin bu denli sapık iğrenç olduğuna mi yansın. 
(1,635 puan) tarafından
Böyle pisliklere ne yapsan az ama işte.....
Karısı ve çocuklarına yazık oldu
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Allah tan bulsun adi herif 
(1,635 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah islah etsin ya. 14yaşondali kızı zorla mı götürmüş ?

Yani o kızın anasına babasına da yazık. Bu yaşlarda ergenlik geçirdikleri için baya sıkıntı olabiliyor böyle fırsatçı sırtlanlarda faydalanmaya çalışıyor.

Hepimizin çocuğu var Allah yardımcımız olsun. 
(1,635 puan) tarafından
Yok zorla götürmemiş ama reşit olmadığı için tecavüz olarak sayılıyo canım.
Rabbim yavrularımızı korusun böylelerinden
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Şeylerini koparıp ilk önce kendi götlerine sokacaksin sonra ağzına tikiycaksin o.r.o.s.p.u. evladının aşağılık pislik ş.e.r.e.f.s.i.z mahluk ** p.i.ç  14 yaşındaki çocuğa ulann 14 yaşındaki çocuk çocuk senin anan bacin evladın eşin yok mu içerde böylesine işkence ediceksin her gün allah belanı versin namussuz alçak p.e.z.e.v.e.n.k
(1,635 puan) tarafından
Hergün domaltıp becersinler içerde. Belki akıllanır k.pek
0 oy
tarafından

Yatsın hapis ******** uçgursuz ama olan yinee yinee yineee kadına oldu :'(

(1,635 puan) tarafından
Her zaman olduğu gibi ve çocuklara tabii  :(((

İlgili bir soru bulunamadı

378,959 soru

11,343,552 cevap

34,809 kullanıcı

...